Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2

Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Moderators
2 minutes ago, vasilisga said:

Στα γέλια?

Γιατί μου φαίνεται για fake

Αλήθεια; Σου φαίνεται για fake; 

Ότι μπορεί και να μην είναι δηλαδή; 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 18,4k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Ο πίνακας (version 7.0.0) αποτελεί αντιγραφή από μέλος του resetera που το μετέτρεψε ακόμα καλύτερα για τα τωρινά αποτελέσματα. Εδώ μπορείτε να δείτε και την ανάλυση του για περαιτέρω πληροφορίες από

μη το λες . Οχι για ολα λογω χώρου βεβαια.... αλλα οτι μ αρεσει το τσιμπαω 

Τσιμπισα εναν 3d εκτυπωτη και αφου τον δοκιμαζα 2-3 μερες τα 3 πρωτα σοβαρα σχεδια που εχω εκτυπωσει  με τον πιτσιρικα ειναι αυτα.θελει να γεμισει το δωματιο του.😀

Δημοσιευμένες Εικόνες

7 λεπτά πριν, Malthador είπε

Αλήθεια; Σου φαίνεται για fake; 

Ότι μπορεί και να μην είναι δηλαδή; 

Σαν moderator θα ήθελα λίγη περισσότερη διακριτικότητα και όχι το ειρωνικό στυλακι που διακατέχεις μονίμως εσύ και πολλοί άλλοι, το οποίο πίστεψέ με μπορώ να χρησιμοποιήσω και εγώ με μεγάλη επιτυχία, αλλά πιστεύω δεν είναι αυτός ο λόγος ύπαρξης ενός forum

Επειδή ο γραπτός λόγος παρεξηγείται άφησα μια μικρή υπόνοια αμφισβήτησης

• Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Moderators
11 minutes ago, vasilisga said:

Σαν moderator θα ήθελα λίγη περισσότερη διακριτικότητα και όχι το ειρωνικό στυλακι που διακατέχεις μονίμως εσύ και πολλοί άλλοι, το οποίο πίστεψέ με μπορώ να χρησιμοποιήσω και εγώ με μεγάλη επιτυχία, αλλά πιστεύω δεν είναι αυτός ο λόγος ύπαρξης ενός forum

Επειδή ο γραπτός λόγος παρεξηγείται άφησα μια μικρή υπόνοια αμφισβήτησης

Δεν ήμουν ειρωνικός εδώ. 

Αληθινά απορώ πως κάποιος μπορεί να αφήνει έστω και το παραμικρό ενδεχόμενο να είναι αληθινό ένα τέτοιο meme. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
14 λεπτά πριν, Malthador είπε

Δεν ήμουν ειρωνικός εδώ. 

Αληθινά απορώ πως κάποιος μπορεί να αφήνει έστω και το παραμικρό ενδεχόμενο να είναι αληθινό ένα τέτοιο meme. 

Προσωπικά δε μπορώ να βρω καν λόγο για τη δημιουργία του συγκεκριμένου meme αλλά οκ

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Moderators
1 minute ago, vasilisga said:

Προσωπικά δε μπορώ να βρω καν λόγο για τη δημιουργία του συγκεκριμένου meme αλλά οκ

Επειδή η Ν το παρατραβάει με τα copyright claims κλπ. 

• Like 3
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 ώρα πριν, Malthador είπε

Επειδή η Ν το παρατραβάει με τα copyright claims κλπ. 

Ζητώ συγνώμη γιατί δε μπήκα καν στο κόπο να διαβάσω όλο το κείμενο και εξέφρασα και άποψη

Το ξαναδιάβασα τώρα ολόκληρο και κατάλαβα περί τίνος πρόκειται και φυσικά είναι αστείο

Και πάλι συγνώμη

• Like 5
  • Haha 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Διαθεσιμη για προπαραγγελια για οποιον ενδιαφερεται η συλλεκτικη του Monster Hunter Rise

https://www.kotsovolos.gr/gaming-gadgets/nintendo-switch/games-nintendo-switch/224724-monster-hunter-rise-collector`s-edition?cmicc=skroutz

• Like 3
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Στις 23/1/2021 στις 8:58 ΜΜ, CptBill είπε

οποιος θελει να μπει στο οικογενειακο nintendo switch online για 12 μηνες ας μου στειλει πμ.

θα βγαινει στο καθενα μας, 5 ευρω για ενα ετος (η συνδρομη κοστιζει €35 το ετος)

ευχαριστω οσους εστειλαν. Ηδη συμπληρώθηκε οικογενεια των 7 ατομων!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Τώρα γιατί το κάνουν αυτό; Ίσως έχουμε κάποια νέα γενικότερα αυτήν την εβδομάδα αφού την επόμενη θα ανακοινωθούν τα οικονομικά αποτελέσματα του τριμήνου.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

το έχω τερματίσει σε NES όπως και το super ghouls & Ghosts σε SNES. θα είχε τίποτα νέο ή πάλι ξαναζεσταμένο φαί..;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.