Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, mansa2k είπε

Έπος και δέος, ένα από τα καλύτερα direct της Ν ever. Αντε γειά ή καλύτερα τσο και λο. 

Συμφωνώ.Πραγματικα έσωσε την Ε3 η Nintendo.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
2 λεπτά πριν, Gorbatsof είπε

Συμφωνώ.Πραγματικα έσωσε την Ε3 η Nintendo.

Η μόνη πραγματικά τίμια παρουσίαση με δεύτερη μάλλον της square . Φουλ gameplay videos .Συμφωνώ και γω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον άλλη βλέπαμε, όντως.

11 λεπτά πριν, firepc είπε

Η σωτηρια της Nintendo ειναι να βγαλει τα παιχνιδια της στα mobile

Το είχα ξεχάσει το Nintendooomed.Επανηλθε στο προσκήνιο;Κλείνει πάλι;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 minutes ago, firepc said:

Η σωτηρια της Nintendo ειναι να βγαλει τα παιχνιδια της στα mobile

 

Προφανώς,  άλλωστε παραπαίει αυτή τη στιγμή. 

Ένα βήμα πριν το κλείσιμο είναι. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου άρεσε αρκετά το direct κυρίως στο κομμάτι των rpg. Τώρα δείχνουν αρκετά στοιχεία γύρω από το επερχόμενο pokemon. must buy και αυτό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, james9tito είπε

Έχουμε και release dates? Δεν μπόρεσα να τη δω. Για link και Luigi ρωτάω τα άλλα δεν με ενδιαφέρουν. 

Για luigis mansion μονο 2019 γραφανε και για το links awakening 20-9-2019

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις upgrade στο hw θα περιοριστώ σε μερικα first party που με ενδιαφέρουν, βρηκα την conference τρελη απογοήτευση προσωπικά, εδω έδειχναν gameplay απο REmake που υπαρχει ηδη. Pokemon εχει γραφικα GO ενταξει ρε παιδια δεν ειμαι κολλημένος αλλα εχουμε 2019 δεν μπορω να βλεπω αυτο το γρασιδι. :P  Για metroid ουτε κουβεντα μαλλον παει μετα απο botw 2 καλο 2030.. :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω η Nintendo είχε με διαφορά την πιο πλούσια παρουσίαση. Και με μπόλικο gameplay. 

To Switch είναι βέβαιο ότι θα έχει την πετυχημένη πορεία του 3DS. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κάπως έτσι θα αγοράσω για 4η φορά το Witcher (PC, PS4, XBOX)... Well played Nintendo, well played.

Πάντως νέο Zelda με VR από την αρχή (ελπίζω), πάει για πολύ κάψιμο... Λοιπόν παιδιά, πρέπει να γίνουμε εισοδηματίες! 😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, ADHD είπε

Χωρις upgrade στο hw θα περιοριστώ σε μερικα first party που με ενδιαφέρουν, βρηκα την conference τρελη απογοήτευση προσωπικά, εδω έδειχναν gameplay απο REmake που υπαρχει ηδη. Pokemon εχει γραφικα GO ενταξει ρε παιδια δεν ειμαι κολλημένος αλλα εχουμε 2019 δεν μπορω να βλεπω αυτο το γρασιδι. :P  Για metroid ουτε κουβεντα μαλλον παει μετα απο botw 2 καλο 2030.. :P 

Και εγώ θα ήθελα ένα κορυφαίο hw αλλά δε πρόκειται να με ενοχλήσουν τα γραφικά αν ένα παιχνίδι είναι πολύ καλό.Αυτο που με τρελαίνει είναι να έχει framedrops το παιχνίδι.Μου χαλάει όλη τη διασκέδαση.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λεω επαθα πλακα με το sequel του botw αλλα ξαναβλεποντας το links awakening και ακουγοντας την επικη μουσικη θυμηθηκα γιατι ισως ειναι το αγαπημενο μου παιχνιδι ever(μαζι με Oot)

Αντε να ερθει ο Σεπτεμβρης

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...