Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

από τα πλέον αναμενόμενα game για μένα. Αυτή την θεματολογία οι Ιάπωνες την έχουν πάει σε άλλο επίπεδο στο θέμα αφήγησης και πλοκής. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια από τα ίδια. Το παιχνίδι το είχα ούτως ή άλλως ψηλά στη λίστα μου όμως βλέπω ότι το στόρι το πήραν σοβαρά. Πρόκειται για το νέο Zoe αναμφίβολα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εδωσα pre order στο amazon uk https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07VV6R7YL?pf_rd_p=330fbd82-d4fe-42e5-9c16-d4b886747c64&pf_rd_r=8TJCFGJ06BN3D6G9VXND                                                                             

ξερετε αν θα τιμηθει το pre order και αν θα χρεωθει τωρα η παραγγελια?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Επεξ/σία από lak10
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, lak10 είπε

Εφόσον το πληρώσεις γιατί όχι ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, kti23 είπε

Εφόσον το πληρώσεις γιατί όχι ;

λεω μηπως φαω ακυρο στο τελος. εψησα τον αδερφο να το παρουμε ρεφενε και θα ειναι κριμα να χαλασει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, lak10 είπε

λεω μηπως φαω ακυρο στο τελος. εψησα τον αδερφο να το παρουμε ρεφενε και θα ειναι κριμα να χαλασει

Δεν ξέρω κατά πόσο limited είναι και γενικά ξέρω ότι κάποιοι συλλέκτες παραγγέλνουν από 2-3 διαφορετικά καταστήματα για να είναι σίγουροι ότι θα παραλάβουν. Όσο νωρίτερα κάνεις την παραγγελία τόσο το καλύτερο κατεμέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, lak10 είπε

εψησα τον αδερφο να το παρουμε ρεφενε

Μαλλον σας βλεπω να μοιράζεστε και τα δωρα μιας και δινει μονο 1steelbook και για τα 2παιχνιδια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια έξτρα παραγγελία για Astral Chain Collector's Edition από το Nintendo Shop. Όποιος την θέλει ας με ενημερώσει μέχρι Τετάρτη γιατί μετά θα την ακυρώσω. (να υπολογίζει και ένα 20άρικο έξτρα για μεταφορικά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Fulgore είπε

Μαλλον σας βλεπω να μοιράζεστε και τα δωρα μιας και δινει μονο 1steelbook και για τα 2παιχνιδια :P

ας το κρατησει ειμαι μεγαλοψυχος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα,

Πρόκειται να αγοράσω νέα micro sd καθώς η 64GB που διαθέτω είναι πλέον απίστευτα μικρή για τις απαιτήσεις μου.

Τόσο καιρό πορεύομαι με Samsung EVO αλλά τώρα κοιτάω την Sandisk Ulta microSDXC 200GB U1 κυρίως λόγω κόστους ανά GB
(SanDisk 200GB: 0.15€/GB ενώ Samsung EVO 256GB: 0.19€/GB - σύγκριση τιμών στο skroutz.gr). Η ερώτηση έχει ως εξής: Αξίζει σαν κάρτα η SanDisk (ασχέτως μεγέθους) ή να δώσω κάτι παραπάνω και να αγοράσω μια EVO 256GB?

Αποκλειστική χρήση στο Nintendo Switch

edit: Βρήκα αυτό --> 

Το  video δεν δουλεύει αλλά το thread ανοίγει κανονικά.

Μπορεί κάποιος να επιβεβαιώσει την τεράστια διαφορά που αναφερουν μεταξυ U1 και U2; Περίμενα διαφορά στο Write αλλά φαίνεται ότι υπάρχει θέμα και στο Read

Επεξ/σία από jon_pallis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
10 minutes ago, jon_pallis said:

Καλησπέρα,

Πρόκειται να αγοράσω νέα micro sd καθώς η 64GB που διαθέτω είναι πλέον απίστευτα μικρή για τις απαιτήσεις μου.

Τόσο καιρό πορεύομαι με Samsung EVO αλλά τώρα κοιτάω την Sandisk Ulta microSDXC 200GB U1 κυρίως λόγω κόστους ανά GB
(SanDisk 200GB: 0.15€/GB ενώ Samsung EVO 256GB: 0.19€/GB - σύγκριση τιμών στο skroutz.gr). Η ερώτηση έχει ως εξής: Αξίζει σαν κάρτα η SanDisk (ασχέτως μεγέθους) ή να δώσω κάτι παραπάνω και να αγοράσω μια EVO 256GB?

Αποκλειστική χρήση στο Nintendo Switch

edit: Βρήκα αυτό --> 

Μπορεί κάποιος να επιβεβαιώσει την τεράστια διαφορά που αναφερουν μεταξυ U1 και U2; Περίμενα διαφορά στο Write αλλά φαίνεται ότι υπάρχει θέμα και στο Read

To spec είναι μόνο για τα Write Speeds, δυστυχώς. Άρα για τα read μόνο ανά περίπτωση αν βρεις review U1 vs U3 όπως το παραπάνω.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...