Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

29 minutes ago, duende said:

εχει κανεις family πακετο στο online? καθε χρηστης σωζει/κανει restore δικο του save file στο cloud, σωστα?

ειναι τελειως isolated οι λογαριασμοι. μονο στο billing υπαρχει το συναιτερικο.

το καθε NSO account ειναι σε ενα προφιλ πανω. εμενα πχ της γυναικας μου το προφιλ που δεν ειναι σε family account δεν σωζει στο cloud και ας ειμαστε στην ιδια κονσολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Snolly είπε

ειναι τελειως isolated οι λογαριασμοι. μονο στο billing υπαρχει το συναιτερικο.

το καθε NSO account ειναι σε ενα προφιλ πανω. εμενα πχ της γυναικας μου το προφιλ που δεν ειναι σε family account δεν σωζει στο cloud και ας ειμαστε στην ιδια κονσολα

οκ, thanks. εχω και 2000 ωρες στο isaac, μη καταστραφουμε 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν... Άνοιξε η Collector's του Daemon X Machina στο Amazon.co.uk. 19:18 ήρθε το εμαιλ, 19:22 είχε ήδη τελειώσει. Πρόλαβα πήρα μια, αλλά λέω στο καπάκι κάτσε να ακυρώσω και να χώσω και τίποτα άλλο να επιμεριστούν τα μεταφορικά. Ε ήταν ήδη unavailable... 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.shopto.net/en/swda49-daemon-x-machina-orbital-limited-edition-p113481/?affiliate_source=aw&awc=2943_1567015404_6dfe6905a7a80d8ec130e95794c6a202

Deamon x Machina Orbital Limited edition στο Shopto(δεν ξερω αν στελνει Ελλαδα τοσο μεγαλες εκδοσεις).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, lysopaine είπε

ξέρει κανείς γιατί όταν πάω να κάνω preorder το ποκεμον dual pack μου λέει ότι δεν είναι διαθέσιμο για την Ελλάδα ?

https://www.amazon.co.uk/Pokemon-Shield-Nintendo-Figurine-Pre-order/dp/B07VV6R7YL/ref=pd_sbs_63_4/261-5526325-6173403?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B07VV6R7YL&pd_rd_r=27e99003-8785-4cb9-90a9-4ad2bc59e5b6&pd_rd_w=n7epo&pd_rd_wg=5knOv&pf_rd_p=15756fbb-4ceb-4379-9d2c-7af36daab01e&pf_rd_r=0FSVT2CAGC6RCP5BCFEY&psc=1&refRID=0FSVT2CAGC6RCP5BCFEY

Εγω μια χαρα διαθεσιμο το βλεπω και λεει κιολας

This item can be delivered to Greece

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Fulgore είπε

α ξέχασα να αναφέρω οτι αναφερόμουν στο shopto

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, lysopaine είπε

α ξέχασα να αναφέρω οτι αναφερόμουν στο shopto

Ναι το τσεκαρα δεν στελνει(εγω την απλη εκδοση που εκανα παραγγελια παντως μου την περασε κανονικα).

Δοκιμασε απο amazon.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Ναι το τσεκαρα δεν στελνει(εγω την απλη εκδοση που εκανα παραγγελια παντως μου την περασε κανονικα).

Δοκιμασε απο amazon.

καλά θα δω , μπορεί να πάρω την απλή απλά ήθελα και τον κωδικό για τους dynamax κρυστάλλους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξανα drift το αριστερό joy con,αυτή την φορά κάθετα,ενω τα είχα στείλει και τα δύο πέρισυ για επισκευή για οριζόντιο drift.
Εχω αγοράσει σκουπίδια στην ζωή μου,αλλά τόσο ακριβά σκουπίδια ουτε στο παζάρι της Ιπποδαμείας .
 

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, alet είπε

Ξανα drift το αριστερό joy con,αυτή την φορά κάθετα,ενω τα είχα στείλει και τα δύο πέρισυ για επισκευή για οριζόντιο drift.
Εχω αγοράσει σκουπίδια στην ζωή μου,αλλά τόσο ακριβά σκουπίδια ουτε στο παζάρι της Ιπποδαμείας .
 

ασε... 2ο σετ joy con - το πρώτο έφυγε για σέρβις, ... και... driftάρουν ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ! ... σε παιχνίδι με έλεγχο κάμερας, η εμπειρία είναι εντελώς poltergeist. 

εχθές ήμουν ένα κλικ από το να απευθυνθώ στο joycon και να του πω "οκ, παίξε μόνο σου αφού έτσι το θέλεις". 

περιμένω ένα pro controller αυτές τις ημέρες, τουλάχιστον docked να παίζω σαν άνθρωπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει προπαραγγειλει κανεις το astral chain απο κανα καταστημα εδω Ελλαδα και να εχει νεοτερα??

Εκανα την παραγγελια την δευτερα και κανενα νεοτερο.Και στο skroutz που κοιταω ολα κατοπιν παραγγελιας λενε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Εχει προπαραγγειλει κανεις το astral chain απο κανα καταστημα εδω Ελλαδα και να εχει νεοτερα??

Εκανα την παραγγελια την δευτερα και κανενα νεοτερο.Και στο skroutz που κοιταω ολα κατοπιν παραγγελιας λενε.

Το περιεργο ειναι οτι ουτε πλαισιο ουτε Public εχουν καν την απλη εκδοση...ποσο μαλλον την collectors (η οποια ανεβηκε για λιγο στο gamescom)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Εχει προπαραγγειλει κανεις το astral chain απο κανα καταστημα εδω Ελλαδα και να εχει νεοτερα??

Εκανα την παραγγελια την δευτερα και κανενα νεοτερο.Και στο skroutz που κοιταω ολα κατοπιν παραγγελιας λενε.

Μα αφού δεν είναι διαθέσιμο ακόμη. Αύριο θα είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...