Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

39 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Παιδια εχετε να μου προτεινετε καποιο παιχνιδι για αγορα στο eshop?

Ρωταω γιατι ληγουν τα mynintendo points ,αυτο το εκπληκτικο συστημα επιβραβευσεις απο την nintendo και ειναι κριμα να τα χασω.......😒

Λοιπον ειναι περιπου στα 8 ευρω οι ποντοι και δεν θελω να τα χασω.

Σκεφτομουν για celeste,ikaruga,resident evil 2 revelations ή αν εχετε να προτεινετε καποιο αλλο παιχνιδι.Ισως να τα δωσω και για το mario tennis.

Και να μην ξεχνιομαστε αγορασετε οσοι δεν το εχετε κανει ηδη,την παιχνιδαρα hollow knight 😃

Golf story, blossom tales castle of heart αν το έχει ακόμα σε έκπτωση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, dekulinkgr είπε

Παιδια εχετε να μου προτεινετε καποιο παιχνιδι για αγορα στο eshop?

Ρωταω γιατι ληγουν τα mynintendo points ,αυτο το εκπληκτικο συστημα επιβραβευσεις απο την nintendo και ειναι κριμα να τα χασω.......😒

Λοιπον ειναι περιπου στα 8 ευρω οι ποντοι και δεν θελω να τα χασω.

Σκεφτομουν για celeste,ikaruga,resident evil 2 revelations ή αν εχετε να προτεινετε καποιο αλλο παιχνιδι.Ισως να τα δωσω και για το mario tennis.

Και να μην ξεχνιομαστε αγορασετε οσοι δεν το εχετε κανει ηδη,την παιχνιδαρα hollow knight 😃

Θα πρότεινα:

Axiom verge

wonder boy

blossom tales the sleeping king

bloodstained curse of the moon

wulverblade

Jotun valhalla edition

Και μια ερώτηση:

Tί νόημα έχουν τα διαφορετικά region με διαφορετικές τιμές στο switch, όταν με μεγάλη ευκολία όποιος θέλει αλλάζει region και απολαμβάνει τη μεγαλύτερη έκπτωση;

Για το splatoon 2 + hollow knight + blossom tales πλήρωσα 18 ολόκληρα ευρώ λiγότερα, από το South Africa shop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το catridge θα ειναι exclusive στην Αμερικη.Στο amazon com πρεπει να ειναι καπου στα 10-12€ τα μεταφορικα και αγνωστο τι γινεται με το τελωνειο.Για να φτασει υπολογιζεται απο 20 μερες το λιγοτερο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Mistwalker είπε

Δηλαδή θες να πεις ότι μια εταιρεία έχει σκοπό το κέρδος; Holy shit! Απίστευτο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Mistwalker είπε

Η sony όμως αφηνει το online play του fortnite ανευ gold.. Να τα λεμε κι αυτα. Σε αντιθεση με ms... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, billeiros είπε

Η sony όμως αφηνει το online play του fortnite ανευ gold.. Να τα λεμε κι αυτα. Σε αντιθεση με ms... 

Ευλογημένοι είμαστε φίλε μου για αυτό. Καλά να την έχει ο θεός που μας κάνει τέτοια χάρη. Να τα λέμε και αυτά δίκιο έχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Mistwalker είπε

Το ξαναεβαλα το direct στα γρηγορα και δεν το ειχε.Μηπως μπερδευτικες απο την αφισα που εχει το post στο link που εβαλες που μαλλον φτιαχτηκε απο καποιον που το πιστευε οτι θα ερθει.Αυτο το tweet ειναι το μονο που ηξερα σαν official και δεν ειπαν κατι αλλο ξανα.

Ουτε να τους βλεπω δεν θελω.Αν αναφερουν κατι για nintendo το 80% θα ειναι αρνητικα σχολια

Η αληθεια ειναι οτι δεν τους παρακολουθω και ετυχε να δωσει το λινκ ο φιλος με αποτελεσμα να δω την "συνεντευξη" με τον Iga και λεω , ε μπραβο στα παιδια για ολο το κυνηγι... Προφανως και ειχαν χορηγους αλλα και παλι , ειναι ωραιο να βλεπεις τα δικα μας site να χουν και αυτα , αερα ευρωπαικο/αμερικανικο σε εκθεσεις κλπ... Κατα τα αλλα αν δεν το χουν με την νιντεντο , νταξει δικαιωμα τους (το να μην τα χεις καλα με οτιδηποτε νιντεντο , ειναι και λιγο μοδα) .  Κανονιστε μην αναφερει αλλος τπτ για το Hollow Knight... αντε γιατι να πουμε ειμαι στο τσακ να το αγορασω και μετα θα κοιμηθω στο πατακι της πορτας ...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, snake_plissken2112 είπε

αγόρασε το Hollow Knight.-

:P

Εγω το εχω στην Steam wishlist απο οταν βγήκε περιμένοντας ενα 50% να το τσιμπήσω, μετά οταν ξεκινήσατε να λέτε πόσο γαμάτο είναι πείστηκα να το τσιμπήσω στο αυριανό steam summer sales ακόμα και στο κλασσικό 34% που το βάζει συνήθως και πλέον όπως τα λέτε ψήνομαι να το πληρώσω full price στο switch... 😵

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, vag.patrick είπε

Η αληθεια ειναι οτι δεν τους παρακολουθω και ετυχε να δωσει το λινκ ο φιλος με αποτελεσμα να δω την "συνεντευξη" με τον Iga και λεω , ε μπραβο στα παιδια για ολο το κυνηγι... Προφανως και ειχαν χορηγους αλλα και παλι , ειναι ωραιο να βλεπεις τα δικα μας site να χουν και αυτα , αερα ευρωπαικο/αμερικανικο σε εκθεσεις κλπ... Κατα τα αλλα αν δεν το χουν με την νιντεντο , νταξει δικαιωμα τους (το να μην τα χεις καλα με οτιδηποτε νιντεντο , ειναι και λιγο μοδα) .  Κανονιστε μην αναφερει αλλος τπτ για το Hollow Knight... αντε γιατι να πουμε ειμαι στο τσακ να το αγορασω και μετα θα κοιμηθω στο πατακι της πορτας ...

Ναι αλλα θα παιζεις Hollow Knight στο πατακι της πορτας😎 

Τελικα αυτο ειναι το διαβολικο σχεδιο της Ν με το Switch: μπορει να σε πεταξει η γυναικα σου απο το σπιτι (γιατι θα σου εχουμε αδειασει τις τσεπες) αλλα τα games σου θα τα εχεις μαζι σου😈.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bad_freddy είπε

Εγω το εχω στην Steam wishlist απο οταν βγήκε περιμένοντας ενα 50% να το τσιμπήσω, μετά οταν ξεκινήσατε να λέτε πόσο γαμάτο είναι πείστηκα να το τσιμπήσω στο αυριανό steam summer sales ακόμα και στο κλασσικό 34% που το βάζει συνήθως και πλέον όπως τα λέτε ψήνομαι να το πληρώσω full price στο switch... 😵

Κοιτα για 15 ευρω που ζηταει το παιχνιδι ειναι σχεδον τσαμπα για αυτα που προσφερει.Και οπως ειπαν τα παιδια αν βγει και σε retail θα κανω double dip για να στηριξω τους developers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 hour ago, james9tito said:

Έβγαλε ο Γερμανος επιστροφή 20% σε κάρτες Eurobank μέχρι 30/6.

Το bundle με Mario Odyssey και Mario Kart θα βγει απο 400 -> 320 ευρω. Καθόλου άσχημα. 

Δεν έχει βάλει επιστροφή ο Γερμανός, έχει βάλει επιστροφή στο ποσό που κάνεις εξαργύρωση μέσω επιστροφής, μην μπερδεύεσαι. Αν εξαργυρώσεις 100 ευρώ που τα έχεις μαζέψει μέσω επιστροφής π.χ. σου δίνει πίσω 20 ευρώ.

2 hours ago, bad_freddy said:

Εγω το εχω στην Steam wishlist απο οταν βγήκε περιμένοντας ενα 50% να το τσιμπήσω, μετά οταν ξεκινήσατε να λέτε πόσο γαμάτο είναι πείστηκα να το τσιμπήσω στο αυριανό steam summer sales ακόμα και στο κλασσικό 34% που το βάζει συνήθως και πλέον όπως τα λέτε ψήνομαι να το πληρώσω full price στο switch... 😵

Το 34% σημαίνει 10 ευρώ στο Steam, όσο έχει στο νορβηγικό Nintendo eshop. Χαλαρά το τσιμπάς στο NSw, για να το παίζεις όλες τις όλες και στιγμές (sic).

 

3 hours ago, orck said:

Ευλογημένοι είμαστε φίλε μου για αυτό. Καλά να την έχει ο θεός που μας κάνει τέτοια χάρη. Να τα λέμε και αυτά δίκιο έχεις.

Απίστευτο, πρώτα ΜΑΣ ΧΑΡΙΖΟΥΝ games δωρεάν χωρίς λεφτά μέσω PS+ και τώρα μας αφήνουν να παίζουμε ένα free-to-play χωρίς συνδρομή, δεν το πιστεύω, πάω να αγοράσω κι άλλο PS4 για να τους ευχαριστήσω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...