Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Newbie12 είπε

Αξιζει να περιμενω μεχρι black friday για να παρω το καινουριο version ; Ή να το παρω τελοι του μηνος;

Αξίζει να περιμένεις 20 μέρες παραπάνω μήπως και κάτσει καμία καλή "προσφορά"; Αυτό αναρωτήσου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, non-serviam είπε

Αξίζει να περιμένεις 20 μέρες παραπάνω μήπως και κάτσει καμία καλή "προσφορά"; Αυτό αναρωτήσου.

Θα κατσει ομως αυτη η προσφορα ή τζαμπα η αναμονη..;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παίδες, έχω τώρα κανέναν μήνα το Switch και κλασσικά, internal memory φουλαρε με αποτέλεσμα να ξεκινήσω να σβήνω παιχνίδια η να αγοράσω προσφορές και να μην τις κατεβάζω καν. 

Τι προτείνετε από κάρτες μνήμης; Να πω ότι digital μόνο indies βάζω γενικά. 

Επεξ/σία από juliahna12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
41 minutes ago, juliahna12 said:

Παίδες, έχω τώρα κανέναν μήνα το Switch και κλασσικά, internal memory φουλαρε με αποτέλεσμα να ξεκινήσω να σβήνω παιχνίδια η να αγοράσω προσφορές και να μην τις κατεβάζω καν. 

Τι προτείνετε από κάρτες μνήμης; Να πω ότι digital μόνο indies βάζω γενικά. 

Καμία 128GB U3? Εγώ έχω αυτή αλλά υπάρχουν κι άλλες... https://www.skroutz.gr/s/14594304/Kingston-Canvas-React-microSDXC-128GB-U3-V30-A1.html

Πχ https://www.skroutz.gr/s/11603264/Samsung-Evo-Plus-microSDXC-128GB-U3-with-Adapter.html

Για indies νομίζω πως δεν χρειάζεσαι πάνω από 128GB για πολύ καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άψογος, ευχαριστω!! Ερώτηση! Αν φουλαρει μια κάρτα μπορω να βάλω και άλλη και απλά να της εναλλάσω, αναλογα με τα παιχνίδια που θέλω να παίξω;

Η θα πρέπει να έχω μονο μια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εναλλάσσεις κανονικά. Βέβαια αν βρεις καλές τιμές (που πλέον ειναι καλύτερες) ανέβα στα 200+ Gb

 

Θα έλεγα οτι η χρυσή τομή είναι πλέον στα 256Gb

Επεξ/σία από Vagosman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως για εκεί με βλέπω. Έφαγα τα 32 μέσα σε εναν μήνα. Βέβαια εντάξει δεν με ενοχλεί τόσο πολυ να σβήνω και κανα παιχνίδι αλλά νταξ να μην έχουμε μεσα καμια 40ρια χαχαχα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 hour ago, juliahna12 said:

Άψογος, ευχαριστω!! Ερώτηση! Αν φουλαρει μια κάρτα μπορω να βάλω και άλλη και απλά να της εναλλάσω, αναλογα με τα παιχνίδια που θέλω να παίξω;

Η θα πρέπει να έχω μονο μια;

Μπορείς να τις εναλλάσεις, αλλά ασφαλώς αν σε παίρνει οικονομικά παίρνεις 200-256ρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, ryu_hadouken είπε

τι 20 μέρες ρε παιδιά.Τέλη Νοεμβρίου είναι η black friday

Ειχα πει οτι ειτε θα το παρω τελος του μηνα αυτου ή στο black friday (που πεφτει 27 νομιζω νοεμβριου).Οποτε 27 μερες για την ακριβεια ακομα θα περιμενω (περα απο αυτον τον μηνα που ουτως η αλλως θα περιμενω)

Επεξ/σία από Newbie12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...