Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [part 2]


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Astynax είπε

Τότε δεν υπάρχει ελπίδα θα παραγγείλω ξανά και μπορεί να χαθεί πάλι
:)

Απλα μου φαίνεται πολύ περίεργο, στη ζωή μου δεν έχω δει άλλο φάκελο/γράμμα/δέμα να χάνεται ...
Ή εντελώς τυχαία κοιμήθκαν στα ΕΛΤΑ, ή κάποιος εδώ γύρω είδε Revolut και του γυάλισε ... 

Ολες οι καρτες έρχονται με απλο ταχυδρομείο και οι ελληνικές, το πρόβλημα εντοπίζεται περισσότερο αν μένεις σε πολυκατοικία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, NikosKallithea είπε

Ολες οι καρτες έρχονται με απλο ταχυδρομείο και οι ελληνικές, το πρόβλημα εντοπίζεται περισσότερο αν μένεις σε πολυκατοικία

Σε πολυκατοικία μένω. Οι λογαριασμοί δεν χάνονται ποτέ πάντως :P
Αν έχει τύχει ποτέ σε κάποιον κάτι παρόμοιο, θα ήταν ενδιαφέρον να μας πει τι έκανε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Astynax είπε

Σε πολυκατοικία μένω. Οι λογαριασμοί δεν χάνονται ποτέ πάντως :P
Αν έχει τύχει ποτέ σε κάποιον κάτι παρόμοιο, θα ήταν ενδιαφέρον να μας πει τι έκανε..

Δεν υπάρχει κάτι αλλο να κάνεις απο το να ξανά παραγγείλεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Revolut
The Metal card that’s in a league of its own

Some say perfection is impossible. Those people haven’t seen our 24k gold-plated card

Q4_2021_24k-Gold_Card_Email_Header-2.gif

Hi *********

The classic style of our Metal card is hard to beat. But we never settle. We want the best. And what’s better than a Metal card?

Only a 24k gold-plated Metal card, of course.

Yep, it’s real. Take a look 👇

2021_Q4_24kt%20Gold_Cards_Email_VProp_01.png

A gold card that feels as good as it looks

Plated in brilliant 24 karat gold, our latest card is truly special. From flawless finish to luxury feel, it’s perfection in your pocket

2021_Q4_24kt%20Gold_Cards_Email_VProp_02.png

High-demand, limited supply

Just like gold, our 24k gold-plated cards are on everyone’s wishlist but in finite supply. Get yours before they’re gone

2021_Q4_24kt%20Gold_Cards_Email_VProp_03.png

Go on, be a little boujie this holiday season

Is it extravagant? Maybe. Will you care when you’re holding it in the palm of your hand? Absolutely not – you deserve a treat

Real gold isn’t the only thing unique about this card: unlike other Metal cards, you don’t need to be on a Metal plan to get one! But you do need to be quick. Tap the button below to get yours.

 

Thanks,
Team Revolut

Εχουν ξεφυγει τελειώς.Αντε να βγάλουν και με γευση κεράσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dimitrisg55 είπε

PIN payment θεωρείται και μια αναλήψη απο atm?
Για την ενεργοποίηση ρωτάω.

Πληρωμή σε POS "όχι ανέπαφη".

Chip & Pin το λένε στο χωριό μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα έχω θέμα... Το προηγμένο μήνα μου αφαίρεσε η revolut 15 ευρώ και σήμερα 8... Τι πρέπει να κάνω σε αυτή την περίπτωση για να τα πάρω πίσω? Και αν όχι πως διαγράφω τον λογαριασμό μου για να μην μου ξανακάνει καμία χρεώσει? Πάω να το διαγράψω και κου λέει ότι έχω θετικό υπόλοιπο που δεν έχω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mr.kostas είπε

Καλημέρα έχω θέμα... Το προηγμένο μήνα μου αφαίρεσε η revolut 15 ευρώ και σήμερα 8... Τι πρέπει να κάνω σε αυτή την περίπτωση για να τα πάρω πίσω? Και αν όχι πως διαγράφω τον λογαριασμό μου για να μην μου ξανακάνει καμία χρεώσει? Πάω να το διαγράψω και κου λέει ότι έχω θετικό υπόλοιπο που δεν έχω!

Μπερδεμένα τα λες,πολύ μπερδεμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Μπερδεμένα τα λες,πολύ μπερδεμένα.

Απλά μου αφαίρεσαν 2 πόσα από την revolut στην χρεωστική μου και δεν ξέρω το γιατί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Mr.kostas είπε

Απλά μου αφαίρεσαν 2 πόσα από την revolut στην χρεωστική μου και δεν ξέρω το γιατί

Αν δεν μπεις στον κόπο να εξηγήσεις ή να ανεβάσεις κάποιο αποδεικτικό, από το ινσόμνια τι περιμένεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να εξηγήσω? Γτ ξέρω και εγώ το έγινε απλά μπαίνω στο e banking μου και βλέπω μείον 8 ευρώ από την revolut... Και στην revolut έχω την απλή έκδοση που είναι χωρίς χρέωση και χωρίς κάποια ασφάλεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mr.kostas είπε

Τι να εξηγήσω? Γτ ξέρω και εγώ το έγινε απλά μπαίνω στο e banking μου και βλέπω μείον 8 ευρώ από την revolut... Και στην revolut έχω την απλή έκδοση που είναι χωρίς χρέωση και χωρίς κάποια ασφάλεια

Μόνο με το support της revolut μπορείς να το λύσεις και την τράπεζα της κάρτας που έχεις συνδέσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vali είπε

Στην εφαρμογή της Revolut δεν φαίνονται αυτές οι συναλλαγές;

Οχι μόνο μέσω e banking

51 λεπτά πριν, vagstef είπε

Μόνο με το support της revolut μπορείς να το λύσεις και την τράπεζα της κάρτας που έχεις συνδέσει

Αυτό προσπαθώ αλλά δεν βγάζω άκρη με βάζει το revolut να μιλάω με μποτάκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...