Προς το περιεχόμενο

Cosmote SpeedBooster 6.74€/μηνα με διετη δεσμευση


alkis13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το συμβόλαιο λέει θα το στείλουν αφού παραλάβω και κάτι περίεργο . Ήρθε sms που λέει αναφορικά με το αίτημα σας για υπηρεσίες σταθερής παράδοση εξοπλισμου στις  18/12 με μια βδομάδα καθυστέρηση δηλαδη για την αποστολη  και μαλιστα στη διεύθυνση του τηλεφωνου οχι στη διευθυνση του σπιτιου που θα βρισκομαι οπως ειχαμε πει . Ροκανίζουν τις μέρες υπαναχώρησης ;

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 310
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εμένα μου είπαν ότι με ΕΛΤΑ κουριερ θα έρθει η συσκευή μαζί με το συμβόλαιο,θέλουν φωτοτυπία την ταυτότητα και μια υπογραφή όταν παραλάβω. Έχω 10 μέρες να παραδώσω τον παλιό εξοπλισμό σε ένα κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Εμένα κάτι μου βρωμάει αποκλείεται να θέλουν 8 μέρες να μου βρουν μόντεμ .... 

Λες να ξεμεινανε από συσκευές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τρίχες ... στα τοπικά γερμανος έχουν στοίβες . Π@στιες κάνουν επειδήητους ζήτησα και το mini ups που πήγαν να το φάνε επειδή δε το πήρα αμέσως όταν μου κάνανε ''ευρυζωνικη"

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, yansta είπε

Οσον αφορα για το τι γινεται μετα τα 100Gb ενας ευγενικος υπαλληλος μου ειπε οτι οι προηγουμενες συσκευες δεν υποστηριζαν αυτο. Οι νεες συσκευες μετα την καταναλωση των 100GB δινουν 15Mbps. 

 

Μήπως έχουν ξεμείνει από νέες συσκευές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην βλεπετε παντου φαντασματα....αν δεν γινει η παραλαβη του ρουτερ πώς θα ξεκινησει να μετραει η υπαναχωρηση; Αφου δεν εχεις την υπηρεσια ακομα.
Απο την ημερα που θα εχεις την υπηρεσια μετραει το 14ημερο της υπαναχωρησης.

Το πιο πιθανο ειναι να καθυστερησε η τελικη καταχωρηση της αιτησης (για να σου ηρθε μνμ σημερα για 18/12, σημερα προχωρησε η αιτηση μαλλον).
Απο την σελιδα το εκανες ή τηλεφωνικα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Τηλεφωνικά την Τρίτη - με πολύ ζόρι και μα μου δε γίνεται - δεν τέτοια υπάρχει προσφορά στις πωλήσεις .

Περιεργο γιατι τρεχει απο τελη Νοεμβρη αυτη η προσφορα....
Για την υπαναχωρηση μην ανησυχεις παντως, θα μετραει απο την ημερα ενεργοποιησης της SIM, δηλαδη 18/12 εκτος απροοπτου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Πρέπει να πάω και 40 χλμ στη διεύθυνση παράδοσης και να περιμένω στο ψοφοκρυο γι αυτό δε με ενθουσιάζει ...

Μπορεις να την αλλαξεις την διευθυνση παραδοσης. Παρε τηλ στο 13888, γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, Damned7 είπε

Λες να ξεμεινανε από συσκευές?

Μπορει! Εγω παντως πηρα την νεοτερη συσκευη! 

Ποσο χρονο σου πηρε μεχρι να συγχρονισε το 4G? Εμενα ακομη τιποτε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, divo είπε

Το booster δινει μεχρι 50. Εχει δυνατότητα ομως να το βαλεις πανω σε vdsl 50 αρα θα σου βγαλει 100. Αν λες αυτο. Εκτος αν εχεις μπερδευτει με τα 100 gb που δινει οριο σαν προγραμμα

 

Καμία σχέση. Αναφέρομαι στο έως 100 mbps που πολλοί αναφέρουν, ενώ όπως είπες, αναφέρεται σε αθροιστική ταχύτητα. 

Τεσπα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, yansta είπε

Μπορει! Εγω παντως πηρα την νεοτερη συσκευη! 

Tι διαφορές έχουν παλιά-νέα συσκευή και αν φαίνεται εξωτερικά?H απλός έχουν διαφορετικό λογισμικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Damned7 είπε

Tι διαφορές έχουν παλιά-νέα συσκευή και αν φαίνεται εξωτερικά?H απλός έχουν διαφορετικό λογισμικό.

Δε ρωτησα παραπερα! Μου ειπε απλα οτι οι παλαιοτερες συσκευες δεν εχουν την δυνατοτητα να σου δ'ινουν 15Μbps μετα τα 100GB.

Φαινεται πολυ πιθανο να ειναι θεμα διαφορετικου λογισμικου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...