Προς το περιεχόμενο

Apex Legends [F2P Battle Royale]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 627
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

59 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Δε σε βρίσκω, το δικό μου eptanisios

Μου αρεσουν τα nickname σου!

Παιζω σε κονσολα γ αυτο δε με βρισκεις 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δεν νομίζω ότι έχουν σκοπό να το μονιμοποιήσουν το solo και προσωπικά δεν βρίσκω και λόγο από τη στιγμή που δεν μιλάμε για παιχνίδι σχεδιασμένο με αυτό το σκεπτικό.

Σε κάθε περίπτωση εάν είσαι αρκετά καλύτερος από τον μέσο παίχτη, μπορείς να κουβαλήσεις και μόνος σου.

Btw για κάποιον λόγο στον νέο χάρτη τα πηγαίνω εξαιρετικά καλύτερα. Έγινα ξαφνικά καλύτερος σε 1 ημέρα ή το πάθατε κι άλλοι;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι φαση τελευταια με το apex και το origin γενικα, για το origin εχω ποσταρει σε αλλο topic, συγκεριμενα στο apex οταν καταφερω και μπω μετα απο 50 προσπαθειες λαγκαρει ο πλανητης, συμβαινει σε καποιον αλλον τελευταια?

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονάχα την προηγούμενη εβδομάδα για μια φορά κάποιο απόγευμα δεν με έβαζε το Origin. Μέσα στο παιχνίδι δεν αντιμετωπίζω κάποιο πρόβλημα. Όταν λες λαγκάρει, στο lobby; ingame; Σου βγάζει το κόκκινο εικονίδιο πάνω δεξιά;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειχα ενα εντονο input lag χωρις να ριχνει fps αλλα ολα τα προβλήματα τελικα μου τα δημιουργουσε το fast sync της nvidia που έχουν πλεον χαλασει, μολης το εβγαλα ολα καλα.

Edit: Ολα τα λεφτά το shadowfall mode που εβγαλαν για περιορισμένο χρονο, δε βλεπω ομως να γράφεται καμια κριτική αν σας άρεσε, εγω παντως το γουσταρω τερμα για τερμα.

Το βλεπω για μονιμο τελικα το solo και αυτο ειναι πολυ θετικο για αυτους που σιχαινοντουσαν απ την αρχη το ομαδικό οπως εγω και ειναι ενας λογος να το ξαναπιασουν.

Βέβαια ενα αρνητικο ειναι οτι μερικα 5χρονα προφανώς παιζουν συνεργατικά στο solo και χαλανε το παιχνίδι ελπιζω ομως να επιληφθεί επι του θεματος η ΕΑ.

 

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ωραια η νεα σεζον και το event, νερφαραν και το charge rifle, ο νεος χαρτης μεγαλυτερος απο τον πρωτο και πιο ωραια διαμορφωμενος απι τον πρωτο. Το νυχτερινο event με τους undead πολυ σκαλωτικο, προσωπικα δε με νοιαζει αν μπει μονιμα solo mode, με τα teams περναω πιο ωραια, ειμαι της συνεργασιας, αλλα και παλι αν θες σολο και εισαι τοσο καλος, πεσε μονος σου και ασε τους teamates αλλου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/10/2019 στις 12:29 ΜΜ, Bigi444444 είπε

Δεν νομίζω ότι έχουν σκοπό να το μονιμοποιήσουν το solo και προσωπικά δεν βρίσκω και λόγο από τη στιγμή που δεν μιλάμε για παιχνίδι σχεδιασμένο με αυτό το σκεπτικό.

Το solo campaign είναι καλό να υπάρχει. Λειτουργεί σαν training. Επίσης, κάποια στιγμή το παιχνίδι θα κάνει τον κύκλο του. Κάποιος θα θέλει να το ξαναπαίξει, έστω και με bots, γιατί είναι νοσταλγός του gaming παρελθόντος του.

28 λεπτά πριν, Deep2deep είπε

Πολυ ωραια η νεα σεζον και το event, νερφαραν και το charge rifle, ο νεος χαρτης μεγαλυτερος απο τον πρωτο και πιο ωραια διαμορφωμενος απι τον πρωτο. Το νυχτερινο event με τους undead πολυ σκαλωτικο, προσωπικα δε με νοιαζει αν μπει μονιμα solo mode, με τα teams περναω πιο ωραια, ειμαι της συνεργασιας, αλλα και παλι αν θες σολο και εισαι τοσο καλος, πεσε μονος σου και ασε τους teamates αλλου

Ακριβώς, ότι μπαίνει και δεν χαλάει, αλλά βελτιώνει την εμπειρία και τη διαδραστικότητα είναι καλό. Επίσης, είναι καλό ακόμα και σ' αυτά τα παιχνίδια να υπάρχει ένα υποτυπώδες στορυ στο προσκήνιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω ξαναπαιξει παιχνιδι που να εχει τοσο ομορφη και εκπληκτικα ομαλη κινηση.αν το κλεισω και ανοιξω black ops 4 μιαζει σαν να ειναι δεκαετια πισω του

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...