Προς το περιεχόμενο

Apex Legends [F2P Battle Royale]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, antbyron είπε

Δεν έχεις εναλλακτικούς χαρακτήρες όταν προλαβαίνει να την πάρει άλλος;

Και εμένα η Wraith μου αρέσει παρόλο που σπανίως χρησιμοποιώ την ultimate ability της.

Ως εναλλακτικό παίρνω τον Mirage.

Οταν την επιλεγει αλλος κανω disconnect και connect 😂 

Μεχρι πριν λιγες μερες ειχα σταθερα Wraith και για τα stats αλλα κυριως επειδη με ειχε σωσει απειρες φορες με το  ''into the void'',  τωρα ξεκλειδωσα τον mirage σαν εναλλακτικο γιατι μου αρεσει η ulti του αλλα και το ολογραμμα που αφηνει μπερδευει πανευκολα τον αλλον, θα δοκιμασω και κανεναν αλλον, μερικα abbilities πραγματικα ειναι πολυ διασκεδαστικα και μπορουν να κανουν δυσκολη τη ζωη των αλλων που σε καταδιωκουν 😎

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 627
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

15 λεπτά πριν, antbyron είπε

Ωραίο είναι το ομαδικό, περισσότερο ενδιαφέρων από solo, για εμένα. Νέος χάρτης χρειάζεται γιατί όντως μετά από κάποια φάση γίνεται βαρετό. 

Σε οσους αρεσουν τα ομαδικα ναι ειναι μια χαρα, αλλα υπαρχουν και πολλοι αλλοι που τους αρεσουν τα solo, ουτος ή αλλως θα εχεις την επιλογη για το mode που θες, δε μπορω να καταλαβω γιατι φαγανε κολλημα μονο με squad, καλα το map εχει μπαγιατεψει για να μη πω μουχλιασει, θελει οπωσδηποτε new map.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξεκινησε το νεο event. Πολυ ωραια τα rewards και τα ινφο που προσθεσαν μετα απο καθε παιχνιδι.  Τα reward skins ειναι ενα κι ενα.. Επισης για 2 εβδομαδες θα δοκιμαζουμε το SOLO mode, επαιξα μερικα games, πιο γρηγορα games και πιο δυσκολα. Νεο location και στον χαρτη. Ολα τα χατηρια σας εκανε η respawn! 

Επεξ/σία από Deep2deep
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τελειως φιασκο το νεο εβεντ: 

and it gets better. τα τσακαλια της Respawn πηγανε στο reddit του παιχνιδιου και βριζανε τους παικτες:

Players And Makers Of Apex Legends Resort To Name-Calling Over Microtransactions

ειναι που δεν θα τους επηρεαζε η EA. 🙄

 

 

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπραβο respawn, για 2 βδομαδες solo mode ακριβως οσο θα ειμαι διακοπες χωρις pc ουτε που θα προλαβω να παιξω, καλα ειναι στοκοι τελειως? Αφου το εβαλαν που το εβαλαν γιατι δε το κρατανε για παντα??? Ειναι τοσο εγκληματικό να κανουν μονιμο ενα mode που θα επρεπε απο την αρχη της κυκλοφορίας να υπάρχει. Το σιχάθηκα το ομαδικό.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Μπραβο respawn, για 2 βδομαδες solo mode ακριβως οσο θα ειμαι διακοπες χωρις pc ουτε που θα προλαβω να παιξω, καλα ειναι στοκοι τελειως? Αφου το εβαλαν που το εβαλαν γιατι δε το κρατανε για παντα??? Ειναι τοσο εγκληματικό να κανουν μονιμο ενα mode που θα επρεπε απο την αρχη της κυκλοφορίας να υπάρχει. Το σιχάθηκα το ομαδικό.

Για αυτούς είναι beta test το solo mode και το παρουσιάζουν σαν event. δεν βρίσκω λόγο να μην το κάνουν μόνιμο στο μέλλον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως εγώ το παιχνίδι το είχα παρατήσει απo τον Απρίλιο (αν θυμάμαι καλά) 

Άκουσα ότι έβαλαν ranked και τώρα που βρήκα χρόνο ξανά κόλλησα.

Πολυ καλύτερο να βρίσκεις παίκτες του επίπεδο σου(γινεται πολύ ανταγωνιστικο το game) πάρα random bots.

ΥΓ. Επιτελούς βρήκαν τρόπο να αντιμετωπίσουν και τους χακερς, μεχρι τώρα δεν συνάντησα ουτε εναν!

Επεξ/σία από solidsnake222
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πολύ stuttering μετά το τελευταίο update. Έχει κανείς άλλος θέμα; Δεν έχω αλλάξει ρυθμίσεις πουθενά.

Πώς τους αντιμετώπισαν τους cheaters δηλαδή;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...