Προς το περιεχόμενο

Ο CEO της Xiaomi θεωρεί ότι με μία αύξηση στις τιμές η εταιρεία θα αποτινάξει τη «ρετσινιά» της φτηνιάρικης μάρκας


timk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, Zus είπε

Ξερόλες του YouTube, αυτή η μάστιγα...

Ναι ενώ οι ξερόλες εδώ μέσα είναι οκ. Τουλάχιστον ο ξερόλας του youtube που λες κάνει back up τα επιχειρήματά του με επιστημονικές μελέτες και όλα τα σχετικά. Και αν το ψάξεις και μόνος σου θα δεις ότι έχει δίκιο.

Σε αντίθεση με αυτούς που γράφουν online πράγματα που τους έλεγε η μάνα τους 15 χρόνια πίσω όταν φοβόταν ο κόσμος για την νέα τεχνολογία που λεγόταν κινητό ή που βλέπουν στημένα βιντεάκια με τύπους που κάνουν ποπ κορν κάνοντας κλήσεις. Δεν υπάρχει πουθενά ούτε μία μελέτη που να λέει ότι η ακτινοβολία των κινητών έχει κάποια αρνητική επίπτωση στην υγεία σου.

Ακόμα και να είχε όμως το κινητό θα έπρεπε να είναι το λιγότερο που θα σε απασχολούσε.

Επεξ/σία από KostasKri
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 340
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από πέρυσι έβλεπα ότι αν συνεχίσει αυτό με τις τιμές να ανεβαίνουν θα πάρουν μπάλα και όλες οι άλλες εταιρείες σου λέει η Xiaomi. Huawei Samsung apple θες ένα 800€ ναυαρχίδα και βάλε τα μεσαία κινητά τους είδη αυξήθηκαν λίγο οι τιμές μετά τα βλέπουν οι εταιρίες και σου λένε εμείς χαζοί είμαστε που τα δίνουμε ποιο φθηνά σε κάποια μέχρι και σε μισές τιμές ας αυξήσουμε κι εμείς λίγο. 

Υπεύθυνοι για όλο αυτό είμαστε εννοείται εμείς επειδή και αύξηση να πάρουν πηγαίνουμε και τα αγοράζουμε και σου λέει αφού τα αγοράσουν ας κάνουμε μια αύξηση τον 100 με 200€. 

Όσο οι εταιρείες το παίρνουν επανω τους θα δούμε μετά από λίγα χρόνια κινητά όπως j5 να έχουν 300€ κινητά όπως ήταν το a5 μεσαίας κατηγορίας στα 500€ και βάλε και οι ναυαρχίδες θα ξεπερνάνε τα 1300-1500€ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 minutes ago, sakispap said:

φιλε οτι και να γραφεις εσυ μονο σε κινεζικες βερσιον η ψευτοκλομπαλ υπαρχουν αυτα πουθ λες ολα τα αλλα ειναι @@ριες και φιλε δεν ειμαστε ελεφαντες......εδω εγραψες για spyware.........οτι ναναι.........δεν πα να βαλεις 1.000.000 σσ...εγω εγραψα οτι σε αυτα που εφερα απο κινα εχει προτεινομενες..........δεν το διαβασες αυτο..........η οτι σε συμφερει καταλαβαινεις........

ό,τι να 'ναι

για να το πάμε πάλι

σε επίσημη εργοσρασιακή rom xiaomi miui

oie-Zuqg-TEns81-Nz.jpgoie-9122016x-L9h-J3ul.jpg

η αγαπητή xiaomi βάζει διαφημίσεις και spyware

IMG-20190309-121757.jpg&key=1b3731471540

ας κόψει πρώτα τις διαφημίσεις και το spyware πρώτα στις συσκευές της, και μετά το βλέπουμε αν θέλει και premium τιμές

από fanboys πάντως πάει ήδη καλά...

Επεξ/σία από KoreanW
  • Like 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 
https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_max_3-8963.php  
  About 230 EUR

αφήνω αυτό εδώ για την INFOQUEXAXA. +130 ευρω

   
57 λεπτά πριν, KoreanW είπε

μην το λες δυνατά, πες τους το χαμηλόφωνα.. LOL.

εγώ πιστεύω ότι έχεις κάποιο συμφέρον

το βρήκες, είσαι αρχηγόπουλο

πάρε κι ένα δώρο με ζελατίνα για να είσαι σίγουρος ότι είναι αληθινό

IMG-20190309-121757.jpg

για να μη χανόμαστε, να το επαναλάβουμε,αν θέλει premium τιμές η xiaomi, ας κόψει τις διαφημίσεις και το spyware

τωρα για τους fanboyισμούς, δε θα σχολιάσω καν...

τετοια ζελατίνα δεν είχε ούτε το kenzo που είχα πριν 3 χρόνια λολ.

για ανέβασε λιγο το ΙΜΕΙ σου απο το χιαομεμε γιατι δεν σε βλέπω να το βάζεις στο verification και να ανεβάζεις αποτελεσματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, KoreanW είπε

ό,τι να 'ναι

για να το πάμε πάλι

σε επίσημη εργοσρασιακή rom xiaomi miui

oie-Zuqg-TEns81-Nz.jpg

η αγαπητή xiaomi βάζει διαφημίσεις και spyware

IMG-20190309-121757.jpg&key=1b3731471540

ας κόψει πρώτα τις διαφημίσεις και το spyware πρώτα στις συσκευές της, και μετά το βλέπουμε αν θέλει και premium τιμές

από fanboys πάντως πάει ήδη καλά...

Ειπαμε φιλε οτι σε συμφερει καταλαβαινεις........και συνεχιζεις να εκτιθεσαι.........το εγραψα και πιο πανω ξανα και ξανα που εχω δει προτεινομενες εφαρμογες...ΝΑΙ ΕΧΩ ΔΕΙ..............εσυ προσπαθεις να το σωσεις.......δεν το σωζεις μεγαλε καηκες.....οσο για το σπαιγουεαρ αστο........απλα δεν υπαρχει καν τετοιο θεμα.....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 minutes ago, LIGHT1NG said:
 
https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_max_3-8963.php  
  About 230 EUR

αφήνω αυτό εδώ για την INFOQUEXAXA. +130 ευρω

   

τετοια ζελατίνα δεν είχε ούτε το kenzo που είχα πριν 3 χρόνια λολ.

ναι μωρέ είναι η αυθεντική,

την έβαλα να φανεί πιο original xiaomi LOL

το επόμενο που θα βρεθεί κανένα fanbot να πετάξει θα είναι για photoshop χαχαχαα

2 minutes ago, sakispap said:

Ειπαμε φιλε οτι σε συμφερει καταλαβαινεις........και συνεχιζεις να εκτιθεσαι.........το εγραψα και πιο πανω ξανα και ξανα που εχω δει προτεινομενες εφαρμογες...ΝΑΙ ΕΧΩ ΔΕΙ..............εσυ προσπαθεις να το σωσεις.......δεν το σωζεις μεγαλε καηκες.....οσο για το σπαιγουεαρ αστο........απλα δεν υπαρχει καν τετοιο θεμα.....

Τόσα ποστ και έχω βαρεθεί να εκθέτω εσάς τα fanboy,

ας περιμένω και εγώ να εκτεθώ κάποια στιγμή αλλά δεν....

Επεξ/σία από KoreanW
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, KoreanW είπε

επιβεβαιώνεις και εσύ όμως ότι υπάρχουν, γιατί μερικοί πουλάνε τρέλα

δοκίμασε να πατήσεις πάνω στην ετικέτα του φακέλου (Περισσότερες εφαρμογές) και θα σου βγάλει την επιλογή

πρόσεχε γιατί κατά τους φωστήρες έχεις και εσύ ψεκασμένη rom... !

Ρε παιδια ειλικρινα ψαχνω σαν βλακας 2 ωρες να δω αυτα που λετε γτ και γω δεν εχω δει ΠΟΤΕ διαφημιση ουτε αυτα τα promoted apps που λετε. Εχω ενα Note 4X απο το 2017. Μονο οταν το εκανα ετσι οπως λες μου εβγαλε στο ονομα του φακελου promoted apps γτ το ειχα απενεργοποιημενο. Δηλαδη αν ειναι να εχουν τετοιες διαφημισεις αυτου του τυπου, που εγω προσωπικα δεν τις εχω παρει καν χαμπαρι 2 χρονια τωρα και να παραμενουν πιο φτηνα εναντι του ανταγωνισμου πραγματικα δεν εχω κανενα προβλημα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, KoreanW είπε

ναι μωρέ είναι η αυθεντική,

την έβαλα να φανεί πιο original xiaomi LOL

το επόμενο που θα βρεθεί κανένα fanbot να πετάξει θα είναι για photoshop χαχαχαα

 

imei.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, KoreanW είπε

εδώ υπάρχουν άλλοι που δεν καταλαβαίνουν λένε για την ύπαρξή τους

θα ποστάρω και άλλες φωτό

από περιέργεια τί αλλο θα λέμε...

Έχω αλλάξει 10-15 Xiaomi και σε κανένα δεν είχε διαφημίσεις.Το mi mix 3 το πήρα από περιέργεια για το μηχανισμό και πάλι δεν έχει διαφημίσεις.Μαλλον σ έπιασαν κορόιδο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, Istros said:

Έχω αλλάξει 10-15 Xiaomi και σε κανένα δεν είχε διαφημίσεις.Το mi mix 3 το πήρα από περιέργεια για το μηχανισμό και πάλι δεν έχει διαφημίσεις.Μαλλον σ έπιασαν κορόιδο

καλά κρασά, έχω άκρες και βρήκα μάστορες καλούς

μα πόσο πια σε αυτό το τόπικ;...

LOL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, KoreanW είπε

με τις νέεες τιμές, λες να βγαίνει με imei apple ;

χαχαχα

βάλε παιδί μου το ΙΜΕΙ του Redmi 4A που έχεις τη φοβάσε ότι στο verification θα γραφει china town?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...