Προς το περιεχόμενο

Elden Ring [PS4][PS5][Xbox One][Xbox Series S|X]


ilos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, thagkol είπε

Πότε βγαίνει αυτό στο gamepass είπαμε; Να κάνουμε τις αλλαγές στο backlog...

Κάτσε, εδώ δεν έχει βγει καν! 😀

Αν δεν κάνω λάθος, δεν έχει μπει κανένα παιχνίδι της From στο Game Pass μέχρι στιγμής. Οπότε, χλωμό το κόβω. Ειδικά για τον πρώτο χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα του χρoνου θα μπει η παιχνιδαρα  sekiro στο gamepass λογου activision.

Τωρα πσο αφορα το elden ring,αν και το εχω ηδη προπαραγγειλει να πω το παραπονο μου με τα παιχνιδια της fromsoftware.Βαρεθηκα  τα poison swamps-burn&poison abnormality κτλπ.Δεν χρειαζεται να υπαρχει σε καθε παιχνιδι και απ'οσα αναφερει το gameinformer υπαρχει και στο elden ring.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, kosmsamo είπε

Κάτσε, εδώ δεν έχει βγει καν! 😀

Αν δεν κάνω λάθος, δεν έχει μπει κανένα παιχνίδι της From στο Game Pass μέχρι στιγμής. Οπότε, χλωμό το κόβω. Ειδικά για τον πρώτο χρόνο.

Για κάποιο λόγο νόμιζα ότι είναι παιχνίδι gamepass, οπότε γράψτε λάθος. Δεν πειράζει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρουμε αν ο Γερμανός θα φέρει όντως Launch Edition με Steelbook για PS5, όπως αναφέρει στο eshop του; Γιατί δεν βλέπω κανένα άλλο μαγαζί να το αναφέρει στην περιγραφή.

Μετά από το άκυρο (προς τιμήν τους) από συνοικιακό μαγαζί του κέντρου της Αθήνας και με sold out την PS5 έκδοση στο store της Bandai, το σκέφτομαι αν αξίζει το ρίσκο. Υπάρχει και η PS4 έκδοση στο store της Namco, αλλά δεν ξέρω…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/1/2022 στις 4:15 ΜΜ, dekulinkgr είπε

Λογικα του χρoνου θα μπει η παιχνιδαρα  sekiro στο gamepass λογου activision.

Αμφίβολο.

Τα δικαιώματα του Sekiro ανήκουν αποκλειστικά στην From.

Προσωπικά δεν βλέπω ούτε αυτό αλλά ούτε το Elden να έρχεται σύντομα στο GamePass

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kosmsamo είπε

Ξέρουμε αν ο Γερμανός θα φέρει όντως Launch Edition με Steelbook για PS5, όπως αναφέρει στο eshop του; Γιατί δεν βλέπω κανένα άλλο μαγαζί να το αναφέρει στην περιγραφή.

Στείλε τους μνμ μήπως και γνωρίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η περιγραφή στο ηλεκτρονικό κατάστημα της bandai namco :

 

  • An alternative Steelbook : an exclusive and limited Steelbook depicting a hero of the past

Αν το είχαν όλα τα καταστήματα δεν θα ήταν σε περιορισμένο αριθμό! 

Επεξ/σία από pictorino
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε προπαραγγελία που είχα κάνει στον Κωτσόβολο για την Collector's edition (PS5) με αντικαταβολή, μου ήρθε χθες μήνυμα πως λόγω καθυστερημένης παραλαβής από τον προμηθευτή θα αργήσω να παραλάβω.

Είχα κάνει την παραγγελία με το που ανέβηκε στο site. Δεν με πειράζει να περιμένω καθώς θα έχω το Horizon Forbidden West, απλά ελπίζω να μην φάω εντελώς άκυρο.

Είχε προπαραγγείλει κανένας άλλος τη συγκεκριμένη έκδοση? Λάβατε κάποιο αντίστοιχο μήνυμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, BlueBlade είπε

Αμφίβολο.

Τα δικαιώματα του Sekiro ανήκουν αποκλειστικά στην From.

Προσωπικά δεν βλέπω ούτε αυτό αλλά ούτε το Elden να έρχεται σύντομα στο GamePass

Εχεις δικιο.Απλως το εκανε publish η activision.Παντως διαβαζω οτι ειναι περιεργο το θεμα και πως δεν ειναι τιποτα σιγουρο ακομα.

Καλα το elden ring στο game pass σε καμια περιπτωση.Μονο αν πατωσει το παιχνιδι,πραγμα αμφιβολο βεβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Charismo είπε

Σε προπαραγγελία που είχα κάνει στον Κωτσόβολο για την Collector's edition (PS5) με αντικαταβολή, μου ήρθε χθες μήνυμα πως λόγω καθυστερημένης παραλαβής από τον προμηθευτή θα αργήσω να παραλάβω.

Είχα κάνει την παραγγελία με το που ανέβηκε στο site. Δεν με πειράζει να περιμένω καθώς θα έχω το Horizon Forbidden West, απλά ελπίζω να μην φάω εντελώς άκυρο.

Είχε προπαραγγείλει κανένας άλλος τη συγκεκριμένη έκδοση? Λάβατε κάποιο αντίστοιχο μήνυμα?

Έχω λάβει και εγώ το μήνυμα από Κωτσόβολο για την CE έκδοση PS4. Ακριβώς το ίδιο μήνυμα που έστειλαν και σένα.

Βέβαια είχα κάνει και παραγγελία από Amazon για σιγουριά γιατί τα ελληνικά δεν είναι να τα εμπιστεύεσαι τόσο για τα σπάνια συλλεκτικά.

Θα φανεί πριν κυκλοφορήσει στις 25 Φεβρουαρίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...