Προς το περιεχόμενο

Elden Ring [PS4][PS5][Xbox One][Xbox Series S|X]


ilos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Charismo είπε

Σε προπαραγγελία που είχα κάνει στον Κωτσόβολο για την Collector's edition (PS5) με αντικαταβολή, μου ήρθε χθες μήνυμα πως λόγω καθυστερημένης παραλαβής από τον προμηθευτή θα αργήσω να παραλάβω.

Είχε προπαραγγείλει κανένας άλλος τη συγκεκριμένη έκδοση? Λάβατε κάποιο αντίστοιχο μήνυμα?

Καλησπέρα , μου το έστειλαν εχθές και σε εμένα το ίδιο μήνυμα. Αλλά μπορεί να είναι κάποιο αυτοματοποιημένο μήνυμα. Πιστεύω είναι ακόμα πάρα πολύ νωρίς για να ξερουν ότι θα υπάρξει καθυστέρηση από την στιγμή που ούτε η ίδια η bandai έχει ανακοινώσει κατι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας.

Για όποιον/α ενδιαφέρεται για την έκδοση Launch Edition μαζί με το άλλο steelbook, πάρτε το από το επίσημο μαγαζί της εταιρείας.

Μην κάνετε το λάθος και το πάρετε από scalpers. Έχει γεμίσει με scalpers στο insomnia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/2/2022 στις 1:24 ΠΜ, kosmsamo είπε

Ξέρουμε αν ο Γερμανός θα φέρει όντως Launch Edition με Steelbook για PS5, όπως αναφέρει στο eshop του; Γιατί δεν βλέπω κανένα άλλο μαγαζί να το αναφέρει στην περιγραφή.

Μετά από το άκυρο (προς τιμήν τους) από συνοικιακό μαγαζί του κέντρου της Αθήνας και με sold out την PS5 έκδοση στο store της Bandai, το σκέφτομαι αν αξίζει το ρίσκο. Υπάρχει και η PS4 έκδοση στο store της Namco, αλλά δεν ξέρω…

Βρήκα το συγκεκριμένο κατάστημα που λέει ότι φέρνει την έκδοση με steelbook(αλλά δεν βλέπω να γράφει για launch edition).

Μπορείς να το ρωτήσεις αν ενδιαφέρεσαι

https://www.eshopkos.gr/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=elden+ring+steelbook&submit_search=Αναζήτηση

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Βρήκα το συγκεκριμένο κατάστημα που λέει ότι φέρνει την έκδοση με steelbook(αλλά δεν βλέπω να γράφει για launch edition).

Μπορείς να το ρωτήσεις αν ενδιαφέρεσαι

https://www.eshopkos.gr/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=elden+ring+steelbook&submit_search=Αναζήτηση

Τελικά πήγα στην PS4 έκδοση από το store της Bandai (άσχετο, μου έκατσαν λίγο στο λαιμό τα 14€ μεταφορικά). Με λίγο ψάξιμο, μου φαίνεται ότι το steelbook είναι exclusive εκεί, τουλάχιστον όσον αφορά την Ευρώπη. 😀

Ευχαριστώ για το heads up, anyway! 👍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, kosmsamo είπε

Τελικά πήγα στην PS4 έκδοση από το store της Bandai (άσχετο, μου έκατσαν λίγο στο λαιμό τα 14€ μεταφορικά). Με λίγο ψάξιμο, μου φαίνεται ότι το steelbook είναι exclusive εκεί, τουλάχιστον όσον αφορά την Ευρώπη. 😀

Ευχαριστώ για το heads up, anyway! 👍

Τώρα που το ξανακοίταξα,βλέπω και άλλα καταστήματα να αναφέρουν το steelbook μόνο για την ps5 έκδοση όμως

https://www.bestprice.gr/item/2156789878/elden-ring-ps5.html

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σήμερα άλλαξε το status delivery της παραγγελίας μου από Bandai Namco Europe από not initiated σε initiated.

Λέτε να ξεκινάνε από τόσο νωρίς τις αποστολές;

Επεξ/σία από CarbonFibre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.public.gr/product/gaming/games/ps5/ps5-game-elden-ring/prod13830103pp/

Λογικα περιλαμβανει και το steelbook, ε?

Λετε να φαω ακυρο? Το εχουν αρκετα ελληνικα καταστηματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για όσους έχουν παραγγείλει physical από το το ευρωπαϊκό site Nandai Namco. Και το δικό μου delivery status το ίδιο δείχνει αλλά φαίνεται να έχει ξεκινήσει η αποστολή.

"My delivery status changed to "delivery issue", should I be worried?

We are aware that there are currently a few delays in the updates of the tracking information. We are following the situation closely and can assure you that this is not in fact a problem with the order.

Rest assured, if you have pre-ordered a physical version of Elden Ring and you see the status of your order as having a “delivery issue,” there is nothing to worry about.

Your order has been correctly processed and is currently being routed throughout various shipping points as it travels to your address. The tracking information will be updated as soon as possible.

As soon as the tracking information is updated, you will receive a new e-mail from us so you can follow the progress of your delivery."

Επεξ/σία από CarbonFibre
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, CarbonFibre είπε

Για όσους έχουν παραγγείλει physical από το το ευρωπαϊκό site Nandai Namco. Και το δικό μου delivery status το ίδιο δείχνει αλλά φαίνεται να έχει ξεκινήσει η αποστολή.

"My delivery status changed to "delivery issue", should I be worried?

We are aware that there are currently a few delays in the updates of the tracking information. We are following the situation closely and can assure you that this is not in fact a problem with the order.

Rest assured, if you have pre-ordered a physical version of Elden Ring and you see the status of your order as having a “delivery issue,” there is nothing to worry about.

Your order has been correctly processed and is currently being routed throughout various shipping points as it travels to your address. The tracking information will be updated as soon as possible.

As soon as the tracking information is updated, you will receive a new e-mail from us so you can follow the progress of your delivery."

Εμένα ακόμα δείχνει "initiated", πάντως. Δεν έχω δώσει πολύ σημασία (τώρα τσέκαρα το ιστορικό για πρώτη φορά μετά το pre-order), αλλά ελπίζω να παραλάβουμε πριν το release. Όχι τίποτα άλλο, αλλά να μην πάει στράφι το μεγάλο, imho, κόστος των μεταφορικών. Κρίμα είναι. 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, pictorino είπε

Έριξα και μια εδώ γιατί από Κωτσόβολο μου έχουν στείλει μήνυμα πως θα καθυστερήσει. Θα δείξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οverview trailer του παιχνιδιου

Δειχνει καποιες καινουργιες τοποθεσιες αλλα και νεους εχθρους.Οσοι θελουν να αποφυγουν τα spoilers μην το ανοιξτε.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...