Προς το περιεχόμενο

Στρατός/Θητεία/ΕΔ


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως τα λέει ο haris_216.Πριν λίγο καιρό απολύθηκα.Φιλος μου που χρειάστηκε φάρμακο ο γιατρός δεν του το έγραψε.Επισης είναι και μεγάλη ταλαιπωρία αν υπηρετείς απομακρυσμένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα σε όλους

Είμαι με βύσμα στο Πεντάγωνο θητεία και εκεί που είμαι αρχίζει να χαλάει η φάση και να μας πηγαίνει σταδιακά 1-1. Όντας κάτοχος Type-C Ultra Fast charge βύσματος, θέλω να μου προτείνετε αν ξέρετε κάποια μετάθεση με όσο το δυνατόν περισσότερα απάτητα. Χρειάζεται να δουλέψω για προσωπικούς λόγους και αυτή τη στιγμή εκεί που βρισκομαι, δεν μπορω

  • Like 1
  • Haha 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, kostakou01 είπε

Καλησπέρα σε όλους

Είμαι με βύσμα στο Πεντάγωνο θητεία και εκεί που είμαι αρχίζει να χαλάει η φάση και να μας πηγαίνει σταδιακά 1-1. Όντας κάτοχος Type-C Ultra Fast charge βύσματος, θέλω να μου προτείνετε αν ξέρετε κάποια μετάθεση με όσο το δυνατόν περισσότερα απάτητα. Χρειάζεται να δουλέψω για προσωπικούς λόγους και αυτή τη στιγμή εκεί που βρισκομαι, δεν μπορω

Πόσο σε νιώθω,not.

 Να σε πήζουν τόσο άσχημα!!!

 

  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, dbrillis είπε

Γιατί δεν ρωτας το βυσμα σου; 

Γιατί απλά μου είπε πες μου που θες και πας αύριο. Δεν θέλω να φανώ και λαρτζ, να πάω καντηλαναυτης

20 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Πόσο σε νιώθω,not.

 Να σε πήζουν τόσο άσχημα!!!

 

Διευκρινισα για προσωπικούς λόγους, σοβαρούς, πρέπει να δουλεύω. Αν δεν υπήρχε αυτό το θέμα, δεν θα με ένοιαζε

  • Haha 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αν ηθελε να σε εξαφανισει θα το εκανε οπου κ να ησουν,σε βαζει σε εναν γνωστο κ αυτος σε εξαφανιζει ή σε βαζει σε θεση 1-15...οποτε απλα δεξου οτι δεν σε εχει σε σοβαρη εκτιμηση... 

Επεξ/σία από kage
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από την στιγμή που δεν σε νοιάζει όπως αναφέρεις μπορείς να πάρεις αναβολή για ψυχολογικούς λόγους και σε 7 μήνες μπαίνεις πάλι και υπηρετείς σαν άνθρωπος.

Αν είχες σωστό βύσμα δεν θα σε ρωτούσε που θες να πας, απλώς θα σε έστελνε.

 

Επεξ/σία από dionisis1925
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, kostakou01 είπε

Καλησπέρα σε όλους

Είμαι με βύσμα στο Πεντάγωνο θητεία και εκεί που είμαι αρχίζει να χαλάει η φάση και να μας πηγαίνει σταδιακά 1-1. Όντας κάτοχος Type-C Ultra Fast charge βύσματος, θέλω να μου προτείνετε αν ξέρετε κάποια μετάθεση με όσο το δυνατόν περισσότερα απάτητα. Χρειάζεται να δουλέψω για προσωπικούς λόγους και αυτή τη στιγμή εκεί που βρισκομαι, δεν μπορω

Μου μυρίζει τρολ.

Αρχικά αν είσαι πεντάγωνο, δε παίζει να μην γνωρίζεις την μυθική βυσματική μονάδα γνωστή και ως ΜΥΠΕΘΑ και άρα δε θα ρώταγες.

Επίσης γιατι δε ρωτάς το βύσμα σου;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, BlueBlade είπε

Μου μυρίζει τρολ.

Αρχικά αν είσαι πεντάγωνο, δε παίζει να μην γνωρίζεις την μυθική βυσματική μονάδα γνωστή και ως ΜΥΠΕΘΑ και άρα δε θα ρώταγες.

Επίσης γιατι δε ρωτάς το βύσμα σου;

Να ξες επειδή ήμουνα Πεντάγωνο μέχρι πριν λίγους μήνες, το ΜΥΠΕΘΑ έχει γίνει ένα 15% πιο τέντα, λιγότερα απάτητα κτλ. Ακόμα θεωρείται τοπ, απλά λέω. Ας μην είμαστε και άπληστοι. 

  • Sad 1
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, ChristosTs είπε

Να ξες επειδή ήμουνα Πεντάγωνο μέχρι πριν λίγους μήνες, το ΜΥΠΕΘΑ έχει γίνει ένα 15% πιο τέντα, λιγότερα απάτητα κτλ. Ακόμα θεωρείται τοπ, απλά λέω. Ας μην είμαστε και άπληστοι. 

Lol, συμφορά που τα βρήκε τα παιδιά :P

Το 15% πιο τέντα όπως λες δεν ξέρω πως να το μεταφράσω. Από 1 μέσα 15 έξω πόσο τους πάει; "Εμπλόκα" 1 μέσα 10 έξω;

  • Haha 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...