Προς το περιεχόμενο

Στρατός/Θητεία/ΕΔ


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα, 

Και εγώ μπαίνω Τεθωρακισμένα στο 572ο Μηχανοκίνητο Τάγμα Πεζικού (572 Μ/Κ ΤΠ) (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ). Λογικά εννοεί το στρατόπεδο Υπολοχαγού Βογιατζή. Έχετε καμία άποψη για το στρατόπεδο;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξερουμε τπτ πληροφοριες για το 511 Μ/Κ ΤΠ Κομοτηνής Μοναδα εφοδιασμου Μεταφορων? 

 

Πχ. Για κινητα ή ποσο ηρεμα ειναι ή οχι?

Επεξ/σία από Georkap13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Renosgard είπε

Καλησπέρα, 

Και εγώ μπαίνω Τεθωρακισμένα στο 572ο Μηχανοκίνητο Τάγμα Πεζικού (572 Μ/Κ ΤΠ) (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ). Λογικά εννοεί το στρατόπεδο Υπολοχαγού Βογιατζή. Έχετε καμία άποψη για το στρατόπεδο;

Και εγώ στο 572ο θα είμαι , μηχανικό. Στο σημείωμα λέει στρατόπεδο Βογιατζή, οπότε αυτό θα είναι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Renosgard είπε

Καλησπέρα, 

Και εγώ μπαίνω Τεθωρακισμένα στο 572ο Μηχανοκίνητο Τάγμα Πεζικού (572 Μ/Κ ΤΠ) (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ). Λογικά εννοεί το στρατόπεδο Υπολοχαγού Βογιατζή. Έχετε καμία άποψη για το στρατόπεδο;

εκει παρουσιαστικα και εγω τον Μαρτιο. Εκατσα 2 βραδια λογω των γεγονοτων με τους λαθρομεταναστες  και μας στειλαν αλλου για την βασικη εκπαιδευση. Απο τις ελαχιστες εντυπωσεις που ειχα θα πω οτι ηταν απλα οκ. Απο αποψη εγκαταστασεων οταν πηγα Προβατωνα Εβρου ηταν αρκετα καλυτερα. Βεβαια δεν ειχε ξεσπασει και ο κορονοιος ακομα οποτε δεν ξερω πως το χειριστηκαν μετα αυτο το θεμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παρουσιαζομαι τις 02/11/2020 στο 501 στην Θεσσαλονικη. Εχω γνωματευση απο το κεντρο υγειας οχι απο νοσοκομειο λογω covid δεν θελω να παω. Ο γιατρος εχει γραψει ΔΜΣ ανω των 43 δηλαδη νοσογονο παχυσαρκια και μου ειπε οτι δικαιουμαι σιγουρα αναβολη κι εγω για αναβολη παω,δεν μπορω να υπηρετησω λογω κουρασης που νιωθω και πονους στα ποδια και στην μεση. Ξερει κανεις αν οντως θα την παρω ή θα εχω καποιο προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες, σήμερα πήρα και εγώ το χαρτί κατάταξης, πάω ειδικές δυναμείς Στρδο ΥΠΤΓΟΥ ΑΝΔΡΕΑ ΚΑΛΛΙΝΣΚΗ, μπορώ να ζητήσω μετάθεση κι να αλλάξω κατηγορία σε τεθωρακισμένα? αν ναι τι θα χρειαστώ και που θα πρέπει να πάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά,

Όταν κάνω είσοδο με τους κωδικούς ταξις μου βγάζει την παρακάτω επιλογή:

Επιλέξτε τις λίστες στις οποίες θέλετε να εγγραφείτε.
 Αλλαγές στη Στρατολογική Νομοθεσία
Το τσεκαρουμε αυτό? Και τι ακριβώς σημαίνει??
 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Savvaskav1 είπε

Γεια σας παρουσιαζομαι τις 02/11/2020 στο 501 στην Θεσσαλονικη. Εχω γνωματευση απο το κεντρο υγειας οχι απο νοσοκομειο λογω covid δεν θελω να παω. Ο γιατρος εχει γραψει ΔΜΣ ανω των 43 δηλαδη νοσογονο παχυσαρκια και μου ειπε οτι δικαιουμαι σιγουρα αναβολη κι εγω για αναβολη παω,δεν μπορω να υπηρετησω λογω κουρασης που νιωθω και πονους στα ποδια και στην μεση. Ξερει κανεις αν οντως θα την παρω ή θα εχω καποιο προβλημα?

Γνωριζει κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/6/2018 στις 12:23 ΜΜ, Mpiftekis είπε

Ξέρει κανείς τι γίνεται σε περίπτωση που έχουν απεργία τα τραίνα κι έχεις φύλλο πορείας με ΟΣΕ; Μπορείς να πάρεις παράταση εισόδου στο στρατόπεδο ή σώνει και καλά πρέπει να παρουσιαστείς όταν σου λένε;

Παίρνεις βεβαίωση οτι έχουν απεργία και μετά τηλέφωνο στη Μονάδα για οδηγίες. Αν είσαι καλοπροαίρετος καλά πράγματα θα συμβούν, αν το παίξεις μη συνεργάσιμος θα σου πω όταν μας έρθεις. το 1ο Γρ σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...