Προς το περιεχόμενο

Στρατός/Θητεία/ΕΔ


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορώ να πάρω φοιτητική άδεια για την ορκομωσία ; Η φοιτητική άδεια είναι μόνο για εξεταστικές ή ο διοικητής είναι αυτός που αποφασίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, FalseShepherd είπε

Μπορώ να πάρω φοιτητική άδεια για την ορκομωσία ; Η φοιτητική άδεια είναι μόνο για εξεταστικές ή ο διοικητής είναι αυτός που αποφασίζει;

Είναι σε τι διοικητή θα πέσεις, σε εμάς έδινε μόνο για εξεταστική , ήτανε φουλ προβλεπόμενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα σας μου ήρθε ειδοποίηση για μετάθεση Γ σώμα Nrdc μετά τα σπεν. Γνωρίζει κανείς τι παίζει από υπηρεσίες και λοιπά για τη μονάδα? Ευχαριστώ πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Giannisiord είπε

Μου ήρθε μετάθεση για ΑΣΔΥΣ στο Γουδί. Γνωρίζετε τι παίζει από υπηρεσίες ή οτιδήποτε άλλο;

1-2 αντε 1-2. Πολλοι ανωτατοι αξιωματικοι μεσα οποτε πρεπει να εισαι σωστος στα ξυρισματα,γυαλισματα αρκετες αγκαριες, οκ στελεχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους! Βγήκε η μετάθεση μου για Κύπρο, είμαι πυροβολικό συγκεκριμένα λέει ότι είμαι σκοπευτής  - υπηρέτης πυροβολητής ΠΒ μάχης. Αναγράφει μάλιστα ότι είμαι στη ΕΛΔΥΚ 3/1. Γνωρίζει κανείς ποια στρατόπεδα είναι στην 3/1 και αν γενικά είναι καλά τα πράγματα εκεί ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/12/2021 στις 10:30 ΜΜ, vaggos715 είπε

Γιατί το λες αυτό;

Είναι προεδρική φρουρά ουσιαστικά με αγήματα κλπ. Τέντα, εκπαίδευση, προβλεπέ όσο δε πάει. Δεν είναι τυχαίο που δε πάει κανένας εθελοντικά. Αν είναι να είστε Αθήνα για ΠΦ, ΜΦΑΤ, ΛΦΑΤ και άλλες τέτοιες αηδίες, καλυτερα παραμεθόριο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...