Προς το περιεχόμενο

Προμήθεια εγγραφής Winbank


tasarass77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, Subzerog7 είπε

Εγώ πάντως στο winbank τώρα βλέπω - 5 ευρώ με σημερινή ημερομηνία και αιτιολογία προμήθεια. Ενώ την είχα χθες την χρέωση με διαφορετική ημερομηνία. Τι φάση 

Εγω την ειχα χθες με ημερομηνια 2/1!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 354
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

21 λεπτά πριν, LiquidTroll είπε

είναι bug της νεας δεκαετιας, πως ηταν το millennium bug....

ΜΠΛΙΠ ΜΠΛΙΠ ΜΠΛΙΠ

Κ LiquidTroll τι εγινε παλι?? Λειπουν 5 ευρ απο τον λογαριασμο της εταιριας.!!? Τι κανατε παλι???

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, ASFE είπε

ΜΠΛΙΠ ΜΠΛΙΠ ΜΠΛΙΠ

Κ LiquidTroll τι εγινε παλι?? Λειπουν 5 ευρ απο τον λογαριασμο της εταιριας.!!? Τι κανατε παλι???

Παίζει :P 

8 λεπτά πριν, coolnetgr είπε

Μία από τα ίδια. Χάθηκε η χθεσινή χρεώση και εμφανίζεται σημερινή χρέωση. Εκπληκτικό τραπεζικό σύστημα.

Έλαβες νέο e-mail χρέωσης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, christakos07 είπε

Παίζει :P 

Έλαβες νέο e-mail χρέωσης;

Όχι. Αλλά έχω χθεσινό printscreen που δείχνει ημερομηνία χρέωσης 01/01 και τώρα που μπήκα ξανά να δω μήπως έκαναν αντιλογισμό γράφει ημερομηνία χρέωσης 02/01.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω χρεωθεί τα 5€ και δεν έχω επικοινωνήσει με την τράπεζα αλλά ούτε έχω λάβει καμία ενημέρωση ότι πρόκειται για λαθος. 
θα ήθελα πολύ να δω αν θα τα επιστρέψουν χωρίς κάποια κίνηση από την πλευρά μου. 
όπως επίσης θα ήθελα να δω ποσο καιρό σκοπεύουν να εκμεταλαβονται/θα τους πάρει να διορθώσουν το λαθος

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 hours ago, basilis_k6 said:

Παρά το γεγονός ότι υπήρξε τρομακτική... σιωπή από τα ΜΜΕ για τη χρέωση των 5€, η κυβέρνηση αντιλήφθηκε τον θόρυβο που προκλήθηκε από την αποκάλυψη του SDNA και τα πάντα θορυβώδη social media και ανακοίνωσε πως ήταν λάθος της Τράπεζας Πειραιώς που θα διορθωθεί.

Ότι το ποσό των 5 € που χρεώθηκε σε πελάτες της ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ που κάνουν χρήση ηλεκτρονικής τραπεζικής θα αντιλογιστεί (επιστροφή των 5 €) ανακοίνωσε πριν λίγα λεπτά ο Υπ. Ανάπτυξης & Επενδύσεων, Άδωνις Γεωργιάδης με ανάρτησή του στο twitter.

«Ως προς αυτό, ερευνήθηκε και από εμένα και από τις υπηρεσίες μας. Επρόκειτο περί λάθους του συστήματος θα υπάρξει αντιλογισμός του ποσού άμεσα σε όσους υπήρξε χρέωση και δεν θα υπάρχει καμμία νέα επιπλέον χρέωση».

https://www.sdna.gr/politiko-deltio/politiki/676111_salos-apo-ti-hreosi-5-eyro-tis-trapezas-peiraios-georgiadis-tha

ζητω συγνώμη που έβαλα αδώνιο τουίτ στο ινσόμνια. :P 

Αυτό που έκανε η Πειραιώς είναι ο ορισμός της υπεξαίρεσης, για να δούμε αν θα συγκινηθεί κανένας εισαγγελέας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Malthador είπε

Για άλλη μια φορά, σε ποιόν όρο αναφέρεσαι; 

Δεν χρειάζεται δόλος για καταγγελία, αρκεί η ανικανότητα. 

#3.5

IMG_20200102_150521.jpg

Link dropbox

31 λεπτά πριν, coolnetgr είπε

Όχι. Αλλά έχω χθεσινό printscreen που δείχνει ημερομηνία χρέωσης 01/01 και τώρα που μπήκα ξανά να δω μήπως έκαναν αντιλογισμό γράφει ημερομηνία χρέωσης 02/01.

Η δική μου ήταν εγγεγραμμένη μεταχρονολογημένα(02/01), παρότι η εκτέλεση έγινε στις 01/01.

Επεξ/σία από christakos07
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, p8denu είπε

Εγώ έχω χρεωθεί τα 5€ και δεν έχω επικοινωνήσει με την τράπεζα αλλά ούτε έχω λάβει καμία ενημέρωση ότι πρόκειται για λαθος. 
θα ήθελα πολύ να δω αν θα τα επιστρέψουν χωρίς κάποια κίνηση από την πλευρά μου. 
όπως επίσης θα ήθελα να δω ποσο καιρό σκοπεύουν να εκμεταλαβονται/θα τους πάρει να διορθώσουν το λαθος

αυτό θέλω να δω και εγώ. Είμαι περίεργος να δω τι θα γίνει με αυτούς που έχουν χρεωθεί και δεν το έχουν πάρει χαμπάρι ή δεν έχουν κάνει κάτι.

θα το διορθώσουν ή θα το παίξουν dimoco

Επεξ/σία από smpt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

winbank Καλησπέρα σας και καλή χρονιά. Oι χρεώσεις 5€ που πραγματοποιήθηκαν σε λογαριασμούς μικρού αριθμού πελατών, έγιναν εκ παραδρομής και η Τράπεζα προχωρεί άμεσα σε αντιλογισμούς. Ζητούμε συγγνώμη για την αναστάτωση και παραμένουμε στη διάθεση των πελατών μας.

 

κλαιω με τα λαμογια μικρου αριθμου λεει

αυτοι εχουν χρεωσει και τις γατες και λενε μικρου αριθμου χαχαχααχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, christakos07 είπε

#3.5

IMG_20200102_150521.jpg

Link dropbox

Η δική μου ήταν εγγεγραμμένη μεταχρονολογημένα(02/01), παρότι η εκτέλεση έγινε στις 01/01.

το μονο που λεει ειναι το πλεον φυσιολογικο οτι αμα κανουν μαμακια πρεπει να την διορθωσουν, που αναφερει οτι αμα δεν μας αρεσει ο τροπος που το διορθωσαν δε μπορουμε να της κανουμε μια αγωγη να το φυσαει και να μη κρυωνει?

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...