Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 10/3/2021 στις 12:40 ΜΜ, privateer είπε

Έτσι και αλλιώς αν δεν κάνω λάθος ο μόνος τρόπος να παίζεις σπασμένα είναι τελείως offline η κονσόλα. Θεωρώ ότι είναι πολύ μικρό το ποσοστό κόσμου που θέλει κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, privateer είπε

Ειναι για να μην κλεβουν μεσα στα multiplayer παιχνιδια οχι για την κονσολα

Υπάρχει cheating σε ps games? Πως ακριβώς γίνεται μέχρι τώρα; Μάλλον έχω μείνει πίσω στις εξελίξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cheating σε κονσολα γενικα ψιλοδυσκολο αλλα ποιος ξερει ισως ειναι και πιθανο.

Long shot αλλα αν δεν ειναι παπας το screenshot με το PS5 mining αυτο σημαινει οτι υπαρχει custom firmware. Πολυ απιθανο αλλα ποιος ξερει.

Το denuvo δε φερνει πτωση στην αποδοση τω games? Αν ναι περιεργη επιλογη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 minutes ago, kaliakman said:

Υπάρχει cheating σε ps games? Πως ακριβώς γίνεται μέχρι τώρα; Μάλλον έχω μείνει πίσω στις εξελίξεις.

https://cronusmax.com/

giphy.gif

Επεξ/σία από privateer
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, privateer είπε

Wow. Ευχαριστώ. Άραγε άμα το χρησιμοποιήσω για K&M για offline games θα έχω πρόβλημα; Είναι πολλά τα games που δεν έχω χαρεί όσο θα έπρεπε λόγω controller...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, kaliakman said:

Wow. Ευχαριστώ. Άραγε άμα το χρησιμοποιήσω για K&M για offline games θα έχω πρόβλημα; Είναι πολλά τα games που δεν έχω χαρεί όσο θα έπρεπε λόγω controller...

θεωρητικα δεν εχεις προβλημα. Τετοια Mods κανονικα ειναι να τα χρησιμοποιουν ατομα με ειδικες αναγκες. Αλλα φυσικα η πλειοψηφια τα χρησιμοποιει για να κλεβει στα Multi games και φυσικα αυτοι που τα φτιαχνουν το ξερουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Mitroglou7 είπε

Long shot αλλα αν δεν ειναι παπας το screenshot με το PS5 mining αυτο σημαινει οτι υπαρχει custom firmware. Πολυ απιθανο αλλα ποιος ξερει.

Είναι μούφα τελικά.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω όσοι έχετε ήδη ps5. Ο αναλογικός είναι ίδιος σε μέγεθος με του ps4? Έχω κάποια thumb grips και θέλω να δω αν ταιριάζουν ή θα χρειαστεί να πάρω καινούρια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, broxopios είπε

Να ρωτήσω όσοι έχετε ήδη ps5. Ο αναλογικός είναι ίδιος σε μέγεθος με του ps4? Έχω κάποια thumb grips και θέλω να δω αν ταιριάζουν ή θα χρειαστεί να πάρω καινούρια. 

ίδιος είναι

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...