Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 hour ago, Kydraen said:

Δεν ξέρω αν έχει πέσει αυτό εδω, λογικά θα γίνει για το XSX επίσης? Αλλά για όσους θέλανε και PS5 ίσως να περιμένουν λίγο. 93 βαθμούς στo memory chip, στους 20 ambient ίσως είναι θέμα.

Το αναφερει στο τέλος ότι θα γίνει, αλλά μπορεί να καθυστερήσει λίγο γιατι δεν έχουν κονσόλα και τρέχουν και άλλα μεγάλα reviews. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημέρα!! Υπάρχει δυνατότητα να αγοράσουμε το series x controller από εξωτερικό που το έχουν στα 40$ λόγω black Friday?? Ευχαριστώ!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβα και το μπλε controller.  Ειναι φανταστικό το χρώμα  😍

Εχθες μου κόλλησε για πρώτη φορά.  Μου έβγαλε ένα μήνυμα με error και ζητούσε υποχρεωτικά επανεκκίνηση. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 minutes ago, JohnTheReaper89 said:

Καλημέρα!! Υπάρχει δυνατότητα να αγοράσουμε το series x controller από εξωτερικό που το έχουν στα 40$ λόγω black Friday?? Ευχαριστώ!! 

Το αμερικανικό ms store δεν σε αφήνει να στείλεις αλλού εκτός από Αμερική, οπότε δύσκολο μου φαντάζεται. Ψάχνομαι και γω αλλα δε βρήκα κάτι 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Demis είπε

Το αμερικανικό ms store δεν σε αφήνει να στείλεις αλλού εκτός από Αμερική, οπότε δύσκολο μου φαντάζεται. Ψάχνομαι και γω αλλα δε βρήκα κάτι 

 

28 λεπτά πριν, JohnTheReaper89 είπε

Καλημέρα!! Υπάρχει δυνατότητα να αγοράσουμε το series x controller από εξωτερικό που το έχουν στα 40$ λόγω black Friday?? Ευχαριστώ!! 

Δοκιμάστε MS Store Γαλλίας η Γερμανίας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 minutes ago, Kydraen said:

Δοκιμάστε MS Store Γαλλίας η Γερμανίας

Μπα, οι τιμες είναι πάνω κάτω ίδιες. Προσφορά BF σαν το αμερικανικό δεν υπάρχει δυστυχώς 

Επεξ/σία από Demis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Demis είπε

Μπα, οι τιμες είναι πάνω κάτω ίδιες. Προσφορά BF σαν το αμερικανικό δεν υπάρχει δυστυχώς 

https://www.amazon.co.uk/Xbox-Wireless-Controller-Carbon-Black/dp/B07SDFLVKD/ref=sr_1_1?crid=1C93HWT25TXCG&dchild=1&keywords=xbox+series+x+controller&qid=1606131280&s=videogames&sprefix=xbox+se%2Cvideogames%2C154&sr=1-1

εχουν ριξει την τιμη λογο black friday 10 λιρες. δε βρισκω κατι καλυτερο

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 minutes ago, Skywalker333 said:

Υπομονή αδέρφια, θα έρθουν καλύτερες μέρες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Demis είπε

Υπομονή αδέρφια, θα έρθουν καλύτερες μέρες :P

ε οκ, πολυ γερη εκπτωση ειναι αν σκεφτεις οτι μολις κυκλοφορησε. λογικα τους εχουν μεινει στα χερια στα καταστηματα περισσότερα αποτι περιμεναν γιατι πολλοι κρατησαν controllers απο το One (me too :)

δλδ δε ξερω ποσο ακομα να πεσει κατι που μολις κυκλοφορησε. συγκρισεις με Αμερικη δεν εχουν λογο γιατι εκει οι τιμες δε δειχνουν το ΦΠΑ αλλα και δεν εχουν το καπελο που τρωνε οι τιμες για να εχεις εγγυηση 2 χρονια (εκει ζητημα αν εχεις 3 μηνες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, malawi είπε

εχω την αισθηση πως για τη νεα γενια δε θα δουμε μαυρη παρασκευη. δυστυχως

σε hardware επιπεδο εινια σιγουρο οτι δεν θα δουμε γιατι εχουν στην αγορα 2-3 εβδομαδες δεν μπορει να σκοτωσουν την τιμη λογω bf . Σε Software βλέπουμε ηδη ;) 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ που παρήγγειλα 18 Νοέμβρη την Series X μάλλον για μετά τις γιορτές πηγαίνω έτσι; 😰  Από Κώτσο η παραγγελία.

Επεξ/σία από harris231
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, SeriesX είπε

Στο COD Warzone ειναι μπροστα το Tower of Power. Σε resolution και σε details. 

To GPU που φοραει ειναι τερας!

 

Οχι υπερβολες... Για αλλο πας... και αλλο εννοεις.....

Tower of Power 40th Anniversary - YouTube

Tower of Power (1985) - IMDb

Υπομονη και ηρεμια, εγω ευχομαι να σκισουν και οι δυο κονσολες να κερδισουμε εμεις απο αυτο, να κανουν διαγωνισμο να κερδισει και η τσεπη μας. Μην τα κανετε σαν τις ομαδες ποδοσφφαιρου βρε, τα λεφτα μας θελουν μονο...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...