Προς το περιεχόμενο

Κορωνοϊός στην Ελλάδα #2


insomnia.gr
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh
  • Μια τελευταία προειδοποίηση, το ότι υπάρχει αυτό το topic δεν σημαίνει ότι είναι εξαίρεση στους κανόνες του forum.
  • Επόμενες αναφορές σε κόμματα  και πολιτικά πρόσωπα (εσωτερικού ΚΙ εξωτερικού) δεν θα έχουν "προειδοποιητικές βολές" αλλά απευθείας 30μερο ban.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, Perseus1966 είπε

εγω παρεθεσα το αρθρο δεν ειπα οτι πεθαναν 21 εκατ ,εσυ εχει καμμια εξηγηση για την πτωση στις συνδεσεις?

Διοτι το να μην εχει κινητο στην κινα = παπαλα.

ελα τωρα, δεν εχεις ακουσει ποτε για κλικφαρμ? 10 τετοιες κλεισανε

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, DOR1K1N είπε

ο Δημος της Ξανθης που μπηκε σε αποκλεισμο,μπορει να χαρακτηριστει σαν "ταξιδιωτες στην Τουρκια για τα απαραιτητα(βενζινη,ΣΜ,ρουχα)"..
προσωπικη αποψη εκφερω και μονο

Ο Εχίνος είναι μουσουλμανικό χωριό με πολλούς φοιτητές στην Τουρκία 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Perseus1966 είπε

εγω παρεθεσα το αρθρο δεν ειπα οτι πεθαναν 21 εκατ ,εσυ εχει καμμια εξηγηση για την πτωση στις συνδεσεις?

Διοτι το να μην εχει κινητο στην κινα = παπαλα.

Θα μπρούσες να μου βρεις τα στατιστικάα για τις ενεργές συνδέσεις κινητού στο διάστημα 2010-2020 της Ελλάδας ;

Θέλω να δω κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, patclo είπε

Οι κινεζοι πουλησαν τρελο παραμύθι και υπαρχουν αναφορές ξενων που ζουσαν στην κινα που ειχαν πιασει τον καινουργιο ιό από τον Νοέμβριο. Πιστεύω οτι είναι εξωπραγματικο να πεθαναν μονο 3 χιλιαδες ατομα ενω 2 μηνες δεν καναν τιποτε. Πιο πιθανό να ειναι δεκαπλασιοι απο αυτο το νουμερο. 

Καποια πηγη για ολα αυτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, nim0 είπε

Ο Εχίνος είναι μουσουλμανικό χωριό με πολλούς φοιτητές στην Τουρκία 

Και πολλούς μετανάστες σε Γερμανία και Ολλανδία. Οι περισσότεροι από τους προηγούμενους επέστρεψαν αυτές τις μέρες στον Εχίνο όπως και οι φοιτητές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, pontez2 είπε

Δεν έχει επιβεβαιωθεί. Το είπε ένας τέως υπουργός και εμεινε εκεί. Δεν βλέπω να το έχει αναπαράγει κάποιο αξιόπιστο μέσο.

Ποιο επισημο απο το ΦΕΚ;

Τευχος Β φυλλο 848

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Sanjuro είπε

Κάποιοι είχαν δεύτερο κινητό είτε λόγο δουλειάς είτε για άλλους λόγους, μερικοί απ'αυτους (1,4%) επειδή είτε δεν είχαν δουλειά είτε δεν είχαν λεφτά το έκοψαν.

Τώρα θα μου πεις όχι... πιθανότερο να έχουν πεθάνει 21 εκατομμύρια και να τους κρύβουν.

Μόνο δεύτερο κινητό, σε μια χώρα που τα κινητά πλέον είναι σαν καραμέλες;

Εδώ εμείς έχουμε 3-4 ο καθένας! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, DjTony είπε

Με τα κτεο τι γίνεται; είναι να περάσω για 1η φορά σε λίγες μέρες διότι τώρα έκλεισε 4ετια το αμάξι... 

Έκλεισαν από Δευτέρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβάζω τα τελευταία μηνύματα και επιβεβαιώνεται η πεπίθησή μου ότι παρα πολλοί ανάμεσά μας είναι ή σχιζοφρενείς ή βλάκες.

διαβάζω πχ κάποιον να παραξενεύεται που μια χώρα επίταξε πράγματα σε ένα εργοστάσιο πχ ή στο τελωνίο αλλά ταυτόχρονα τον "χαλάει" που η Ελλάδα δεν έχει επιτάξει ΜΕΘ.

Η απόλυτη παράνοια.

  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, braxamiotis είπε

Ποιο επισημο απο το ΦΕΚ;

Τευχος Β φυλλο 848

Eνδιαφέρον. Δεν το είχα δει. Άν και έχει πολλές εξαιρέσεις παρακάτω που δεν διευκρινίζει ποιος τις πληρώνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια βοήθεια αν το έχει καταλάβει κανείς ?

Αν χρειαστεί να πάω το κατοικίδιο μου στον γιατρό που το παρακολουθεί οποίος είναι στην Αγία παρασκευή  αλλά εγώ μένω Ηλιούπολη μπορώ να το μεταφέρω ? 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, DrLo είπε

Θα μπρούσες να μου βρεις τα στατιστικάα για τις ενεργές συνδέσεις κινητού στο διάστημα 2010-2020 της Ελλάδας ;

Θέλω να δω κάτι.

Δυσκολα πραγματα αυτα ,θα δω παντως

7 λεπτά πριν, SB_1957 είπε

Μόνο δεύτερο κινητό, σε μια χώρα που τα κινητά πλέον είναι σαν καραμέλες;

Εδώ εμείς έχουμε 3-4 ο καθένας! 

Μεχρι 5 κινητα μπορεί να εχει καθε κινεζος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Sanjuro είπε

Κάποιοι είχαν δεύτερο κινητό είτε λόγο δουλειάς είτε για άλλους λόγους, μερικοί απ'αυτους (1,4%) επειδή είτε δεν είχαν δουλειά είτε δεν είχαν λεφτά το έκοψαν.

Πληθυσμός κινάς: 1,386 δις κινητά Κίνας πριν1,600 δις  κινητά Κίνας μετά: 1,579 δις. Βλέπεις πως δεν έχει ο κάθε Κινέζος από ένα μόνο κινητό;;

Τώρα θα μου πεις όχι... πιθανότερο να έχουν πεθάνει 21 εκατομμύρια και να τους κρύβουν.

Χαρα στο κουραγιο σου που καθεσαι και απαντας σοβαρα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, DrLo είπε

διαβάζω τα τελευταία μηνύματα και επιβεβαιώνεται η πεπίθησή μου ότι παρα πολλοί ανάμεσά μας είναι ή σχιζοφρενείς ή βλάκες.

διαβάζω πχ κάποιον να παραξενεύεται που μια χώρα επίταξε πράγματα σε ένα εργοστάσιο πχ ή στο τελωνίο αλλά ταυτόχρονα τον "χαλάει" που η Ελλάδα δεν έχει επιτάξει ΜΕΘ.

Η απόλυτη παράνοια.

Παμε σε ενα απλο παραδειγμα για τα αντισηπτικα  .2 οινοπνευματοποιια ειχε στη κρητη τα κλεισανε . Τωρα σκούζουν οτι δεν εχουν πρωτες υλες η ειναι πανακριβες εισαγωγες .Εργοστασια εχουν κλεισει εδω και 15 χρονια ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...