Προς το περιεχόμενο

Nonda zus obd στα 8.42 ευρώ


panosdOUG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 359
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αφοτου πηρα refund ,παραγγειλα ένα vgate απο κινα και σε 29 μερες μου ηρθε. 

Το του θεματος αφαντο. 

2 ώρες πριν, LEFteriz είπε

παρέλαβα κανονικά.  Το παράγγειλα 9 Αυγούστου.

Pics or it didnt happen   

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα που το έχω παραγγείλει από Απρίλιο είναι από 8 Ιουλίου σε αναμονή για τελωνειακο έλεγχο! Παρόλα αυτά έχω πάρει κανονικά refund. Ειναι και οι Κινέζοι αργοπορημενοι αλλά και οι δικοί μας δεν πάνε πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, εγώ το παρέλαβα. Έκανα την παραγγελία 5 Ιουνίου, και ήρθε κάπου αρχές-μέσα Αυγούστου όσο ήμουν διακοπές. Κανονικά συνδέθηκε στο Yaris 2012 diesel. Δεν ξέρω αν θέλετε τιποτα συγκεκριμένες πληροφορίες :) 
Εγώ έχω απορία, αν ξέρουμε πόσο καιρό είναι ασφαλές να το αφήσω στο αμάξι όσο δεν το χρησιμοποιώ για να μην φάει την μπαταρία. 3 μέρες? 1 μήνα;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Σαρμης είπε

Καλησπέρα παιδιά, εγώ το παρέλαβα. Έκανα την παραγγελία 5 Ιουνίου, και ήρθε κάπου αρχές-μέσα Αυγούστου όσο ήμουν διακοπές. Κανονικά συνδέθηκε στο Yaris 2012 diesel. Δεν ξέρω αν θέλετε τιποτα συγκεκριμένες πληροφορίες :) 
Εγώ έχω απορία, αν ξέρουμε πόσο καιρό είναι ασφαλές να το αφήσω στο αμάξι όσο δεν το χρησιμοποιώ για να μην φάει την μπαταρία. 3 μέρες? 1 μήνα;

Σε Yaris diesel για πες μας λέει τίποτα για το dpf % αναγεννήσεις κτλ;;; 

Το δικό μου μπήκε απο μέσα Απρίλη μπήκε Ελλαδα αρχές Ιουνίου σταμάτησε το Tack λογο πολλών μηνών και μετά αρχές  Ιουλίου εως σήμερα ειναι λεει  τελωνείο
Έκανα γκρίνιες στο support τους  για refund με γράψανε και τους λεω ειναι 100μερες hello δεν πείρα κατι για να ερθει μετα απο 4 μήνες.. και μετα  report στο Paypal οπου μεσα κάνα μηνα με δικαίωσαν  και μου το επέστρεψαν το 8 €

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα κ απο μενα. ειμαι απο τους τυχερους που ειναι στο "ATHENS AIRMAIL CENTER, DISPATCH UNLOADED - AWAITING CUSTOMS INSPECTION" απο 1η αυγουστου! 

 

το σημειο αυτο ειναι που ΘΑ το ανοιξουν φανταζομαι ΚΑΠΟΙΑ στιγμη, κ αναλογως θα μου ερθει χαρτακι για να τους στειλω αποδειξη; οσοι παρελαβαν, στο tracking number ποσο αργησε να παει στο επομενο βημα κ ποιο ηταν αυτο; για να εχουμε μια εικονα ποτε και αν θα ερθει σε εμας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lanc3lot είπε

Εμένα ήρθε, σε vw eos 2008, αλλά δεν είναι και τπτ ουσίας. Λίγα πράγματα, 8α το πετάξω αφού είναι της πλάκας

Συμφωνώ με τον φίλο...πραγματικά δεν δείχνει τίποτα...2 μήνες σχεδόν το έχω σε ένα συρτάρι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, kallair είπε

καλησπερα κ απο μενα. ειμαι απο τους τυχερους που ειναι στο "ATHENS AIRMAIL CENTER, DISPATCH UNLOADED - AWAITING CUSTOMS INSPECTION" απο 1η αυγουστου! 

το σημειο αυτο ειναι που ΘΑ το ανοιξουν φανταζομαι ΚΑΠΟΙΑ στιγμη, κ αναλογως θα μου ερθει χαρτακι για να τους στειλω αποδειξη; οσοι παρελαβαν, στο tracking number ποσο αργησε να παει στο επομενο βημα κ ποιο ηταν αυτο; για να εχουμε μια εικονα ποτε και αν θα ερθει σε εμας.

Ομοίως κ για μένα αναμονή τελωνείο από Ιούλιο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ παρέλαβα (4/8). Παραγγελία 17/4.

Σε Opel Corsa έπαιξε μια χαρά, σε Lancia κολλούσε στον loading στην αρχή που προσπαθεί να συνδεθεί με το ECU.
Αυτό που με χαλάει είναι ότι παρόλο που κάποιες πληροφορίες μπορεί να στις παρέχει το εγκέφαλος, δεν στις δείχνει στο main dashboard, πέρα του ότι δε μπορείς να το τροποποιήσεις. Πχ volt μπαταρίας.

Για τα "τσάμπα" δεν είναι κακό αλλά για να το αγοράσει κάποιος δεν νομίζω ότι αξίζει και τόσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήνυμα στο κινητό μου πριν από λίγο. Κυριακή είναι ε; 😜

 

ΣAΣ ENHMEPΩNOYME OTI ΓIA EKTEΛΩNIΣMO TOY        LZΧΧΖΖΖΖΖΖΖΖ AΠAITEITAI PAYPAL H TIMOΛOΓIO H AΠOΔEIΞH AΓOPAΣ. ΠAPAKAΛOYME NA AΠOΣTAΛEI ΣTO [email protected]

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, telis είπε

Μήνυμα στο κινητό μου πριν από λίγο. Κυριακή είναι ε; 😜

ΣAΣ ENHMEPΩNOYME OTI ΓIA EKTEΛΩNIΣMO TOY        LZΧΧΖΖΖΖΖΖΖΖ AΠAITEITAI PAYPAL H TIMOΛOΓIO H AΠOΔEIΞH AΓOPAΣ. ΠAPAKAΛOYME NA AΠOΣTAΛEI ΣTO [email protected]

Ομοίως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά από Αγγλία  ήρθε αυτό.

Στις 9 Αυγούστου το μαιλ που έλαβα 

Thank you for your purchase!

 

Dear Lefteris,

Your FREE ZUS Smart Vehicle Health Monitor Mini order is confirmed. We are preparing your order from our warehouse in Bedfordshire, LU5 4RZ, UK and it should be dispatched in approx. 2 working days.

You will receive a shipping notice from us along with all the necessary information upon dispatch.

IMG-efb5139c1749c014ce9a0c8ded2ce621-V__01.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...