Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 λεπτά πριν, turbat0s είπε

Μιας και θα πας από και μπορείς να ρωτήσεις πόση αναμονή χρειάζεται για kamiq 1.5 dsg?

Πάλι καλά το είδα πριν φύγω , θα ρωτήσω μαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

35 λεπτά πριν, sotiriadisc είπε

γυρισα απο την skoda στην βουλιαγμένης στο Ελληνικό

karoq 1.5 limited tsi act 150ps - τελικη τιμή 22.200

kamiq style 1.0 tsi 116ps - τελικη τιμή 21000

Αυτα εχει ετοιμοπαραδοτα; Γιατι κοιταξες διαφορετικους κινητηρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tsofras είπε

Θα πάω σε λίγο να ρίξω μία ματιά στο 500X και μετά θα πάω απο Skoda , γιατί το Scala που δεν το είχα παρατηρήσει τελικώς γιατί το θάβαμε , με 1.5 DSG και τον εξοπλισμό / χώρους / ασφάλεια που έχει δεν το θεωρώ άσχημη επιλογή με 21.000ε

Ρε @tsofras είπαμε η γυναίκα δεν θέλει skoda μην της το κανεις αυτοοοο !!!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Christos Vvs είπε

Τιμες δεν εχει στο site της hyundai για το νέο i30 ουτε πληροφοριες για τον νεο κινητηρα... Ποτε ερχεται με το lifting το νεο i30 ελλαδα; ελπιζω να μην εχει την παλια πλαστικουρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, bjj-p είπε

Αυτα εχει ετοιμοπαραδοτα; Γιατι κοιταξες διαφορετικους κινητηρες.

ναι τα ετοιμοπαραδοτα ειναι εχουν καποια εκπτωση 700 ευρω αλλιως μετα το καλοκαιρι παραδοση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, stationwa είπε

Τιμες δεν εχει στο site της hyundai για το νέο i30 ουτε πληροφοριες για τον νεο κινητηρα... Ποτε ερχεται με το lifting το νεο i30 ελλαδα; ελπιζω να μην εχει την παλια πλαστικουρα 

Κάτι είχε πάρει το μάτι μου για Σεπτέμβριο, τόσο το i30 facelift όσο και το καινούργιο i20...
Και γω ελπίζω να άλλαξαν λίγο το εσωτερικό, γτ εξωτερικά η έκδοση N Line μου αρέσει πολύ μπορώ να πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Christos Vvs είπε

Κάτι είχε πάρει το μάτι μου για Σεπτέμβριο, τόσο το i30 facelift όσο και το καινούργιο i20...
Και γω ελπίζω να άλλαξαν λίγο το εσωτερικό, γτ εξωτερικά η έκδοση N Line μου αρέσει πολύ μπορώ να πω...

Να φανταστω κλασικα θα ανεβασουν κ τιμες... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, stationwa είπε

Να φανταστω κλασικα θα ανεβασουν κ τιμες... 

Φαντάζομαι πως όπως όλα έχουν πάρει την ανιούσα, έτσι και αυτά μια αύξηση στις τιμές τους θα την έχουν, απλά θέλω να πιστεύω πως θα είναι σχετικά μικρή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Christos Vvs είπε

Φαντάζομαι πως όπως όλα έχουν πάρει την ανιούσα, έτσι και αυτά μια αύξηση στις τιμές τους θα την έχουν, απλά θέλω να πιστεύω πως θα είναι σχετικά μικρή...

Το i30 είναι στις δευτερες επιλογες μου μετα απο kia ceed xceed.... Βέβαια καποτε ηταν vfm πλέον εχω ερωτηματικα αν αξίζει στο 100% αλλα και παλι εχουν πολλα συν 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Aganaktismeni είπε

Ρε @tsofras είπαμε η γυναίκα δεν θέλει skoda μην της το κανεις αυτοοοο !!!!! 

Μία χαρά της αρέσουν είχε μείνει στα Σκόντα πριν 20 χρόνια , της άρεσαν και τα 3 όπως και εμένα.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, tsofras είπε

Μία χαρά της αρέσουν είχε μείνει στα Σκόντα πριν 20 χρόνια , της άρεσαν και τα 3 όπως και εμένα.

Γύρισες από την βόλτα ; Πες μας εντυπώσεις 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@tsofras αν δεν έλεγε η γυναίκα kamiq εγώ θα έπαιρνα scala ασυζητητί. Μου είχαν δώσει την έκδοση ambition για td για τον κινητήρα που ήθελα στο kamiq και έμεινα εκστασιασμένος σε σημείο που ούτε καν το φανταζόμουν. Μου άρεσε τρομερά η θέση οδήγησης και το τσιμπηματακι του 1000αρι είναι πολύ πιο γλυκό από του kamiq και ας είναι βαρύτερο. Το είχα γράψει εδώ όταν το είχα πάρει ότι δεν καταλάβαινα τον αρνητισμό

Μου αρέσει πολύ εμφανισιακά, γενικότερα η γραμμή που ακολουθεί το vag είναι αυτή που μου αρέσει στο αμάξι. 

Παρασκευή μέρα 1ου πλυσίματος. Είναι μάστορας ο τύπος που το πάω απλά πρώτη φορά θα περιμένω να το πάρω. Συνήθως πήγαινα του πέταγα τα κλειδιά, έλεγα αν δεν έχω έρθει μέχρι να κλείσεις άσε τα κλειδιά στον κουνιάδο μου κ θα τα πάρω από αυτόν 😂😂😂. Miss those days.... 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...