Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, giorgos_di είπε

Το Focus St-line και St-lineX με τα 125 και τα 155 mHeV ξέρει κάποιος αν έχουν πολλαπλούς πίσω ή ημιάκαμπτο? Πέρσυ ήξερα ότι τα 1000άρια Focus ανεξαρτήτως έκδοσης είχαν ημιάκαμπτο και μόνο όσα έρχονταν με τον 1.5 είχαν πολλαπλούς. Άλλαξε κάτι φέτος με τους νέους εξοπλισμούς?

Δε το ρωτησα χαζομαρα μου το ξεχασα με τοσες πληροφοριες. Θα το μαθω ομως. Στο τρεχον φυλλαδιο που δεν ειναι ομως updated με αυτες τις εκδοσεις νομιζω γραφει για ημιακαμπτο παντως στο st line. Στο X δε θυμαμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@cloud13 Στην carcenter @συγγρου μου εκαναν δωρο, φιμε τζαμια, συναγερμο, εκπτωση και εν τελει βγηκε 21.300 το active με εξτρα αυτοματο παρκαρισμα και προστατευτικα στις πορτες. (ξερεις αυτα που ανοιγουν αυτοματα, ανοιγοντας τις πορτες)

Ασπρο το εχω. Ψαξε στο προφιλ μου για μηνυματα, εχω ανεβασει φωτογραφιες εδω στο θεμα :)

 

Επεξ/σία από GoMaR
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, GoMaR είπε

@cloud13 Στην carcenter @συγγρου μου εκαναν δωρο, φιμε τζαμια, συναγερμο, εκπτωση και εν τελει βγηκε 21.300 το active με εξτρα αυτοματο παρκαρισμα και προστατευτικα στις πορτες. (ξερεις αυτα που ανοιγουν αυτοματα, ανοιγοντας τις πορτες)

Ασπρο το εχω. Ψαξε στο προφιλ μου για μηνυματα, εχω ανεβασει φωτογραφιες εδω στο θεμα :)

Ολα αυτα ειναι στον στανταρ εξοπλισμο πλεον στο ηπιο υβριδικο. Το κολπακι με τα προστατευτικα στις πορτες ειναι απλα πανεξυπνο (και μηχανικο αρα δεν εχει κινδυνο βλαβης ευκολα). Το λευκο λευκο εχεις? Μας ειπε ο πωλητης οτι δεν ειναι οπως παλια τα χρωματα ειναι διπλη στρωση και δε ξεθωριαζουν τα μη μεταλλικα αλλα οπως και να εχει εχω αμφιβολιες. Εμφανισιακα παντως ''εγραφαν'' ωραια οι γραμμες και εκανε πολυ ''αγρια'' αντιθεση με ζαντες και γριλιες το λευκο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν ειναι στον βασικο. (μιλαω για το αντιστοιχο active. Αυτοματο παρκαρισμα + προστατευτικα δεν ειχε το νεο. Ασυρματη φορτιση εχει  ομως σε αντιθεση με το δικο μου.
Επισης το καινουργιο active δεν ειχε πολλαπλους συνδεσμους. Βαλε και την μπαταρια, βαλε και τα παραπανω λεφτα, ε προτιμησα αυτο που πηρα τωρα.
white frozen λεγεται το χρωμα που εχει.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, GoMaR είπε

Οχι δεν ειναι στον βασικο. (μιλαω για το αντιστοιχο active. Αυτοματο παρκαρισμα + προστατευτικα δεν ειχε το νεο. Ασυρματη φορτιση εχει  ομως σε αντιθεση με το δικο μου.
Επισης το καινουργιο active δεν ειχε πολλαπλους συνδεσμους. Βαλε και την μπαταρια, βαλε και τα παραπανω λεφτα, ε προτιμησα αυτο που πηρα τωρα.
white frozen λεγεται το χρωμα που εχει.

Για να το λες ετσι θα ειναι για το active, στο st line παντως μου ειπε ο πωλητης οτι ειναι μεσα στην εκδοση (δεν ειπε οτι τα βαζουν αυτοι σαν ''δωρο'') 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα. Πολλαπλοί μόνο στο 1.5 182 ps (αυτόματο)...... Καλά και στα ST

Όλα τα άλλα ημιάκαμπτο.

21.300 για το 1.0 MHEV 125 ps φαντάζομαι με μεταλλικό (magnetic, chrome blue , metropolis ??). Αν ναι πίεσε για λίγο παρακάτω (και καλά σου λένε όταν θα έρθεις να το κλείσουμε , θα σου κάνουμε καλύτερη τιμή κτλ). Δώρα τα κλασσικά , εγώ το σκέφτομαι πολύ για τον συναγερμό και δεν θα πάρω. Θα προσπαθήσω για κάνα σέρβις δωρεάν.

Επεξ/σία από jobous
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, jobous είπε

Καλημέρα. Πολλαπλοί μόνο στο 1.5 182 ps (αυτόματο)...... Καλά και στα ST

Όλα τα άλλα ημιάκαμπτο.

21.300 για το 1.0 MHEV 125 ps φαντάζομαι με μεταλλικό (magnetic, chrome blue , metropolis ??). Αν ναι πίεσε για λίγο παρακάτω (και καλά σου λένε όταν θα έρθεις να το κλείσουμε , θα σου κάνουμε καλύτερη τιμή κτλ). Δώρα τα κλασσικά , εγώ το σκέφτομαι πολύ για τον συναγερμό και δεν θα πάρω. Θα προσπαθήσω για κάνα σέρβις δωρεάν.

Ακριβως οπως το πες. Με το magnetic blue αν και το frozen white που δεν ειναι μεταλλικο και ειναι και φτηνοτερο μου αρεσε περισσοτερο. Μου ειπε οταν ερθεις να το βαλουμε μπροστα θα κανω κατι παραπανω απο 200 μεχρι 600, σαν να ειπε  600 δηλαδη. Θελω να μου βαλει το ηχοσυστημα οπωσδηποτε μεσα και θα ειμαι ικανοποιημενος. Σερβις ρωτησα δε βαζουν μεσα, δινουν την οδικη καθε χρονο δωρεαν αν κανεις το σερβις σε αυτους ομως.

Επεξ/σία από cloud13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, jobous είπε

Που πήγες εδώ Αθήνα ??

Βελμαρ (δεν ξερω αν ειναι οκ που το γραφω δεν εχω και κανα οφελος βεβαια) λογω οτι βολευε σαν περιοχη το Μαρουσι με Αμπελοκηπους που μενω.

 

2 λεπτά πριν, GoMaR είπε

Η οδική σε μένα μου είπαν ότι είναι ο πρώτος χρόνος δωρεάν.

Ειναι ναι απλα για απο εκει και περα το ανεφερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...