Προς το περιεχόμενο

Mobilepoint.gr


dkoufo1
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

1. Να εκφράζεστε κόσμια χωρίς απαξιωτικούς/προσβλητικούς χαρακτηρισμούς για κανέναν, είτε το κατάστημα που σας δημιούργησε θέμα είτε άλλα μέλη

2. Δημόσια δεν θα αμφισβητείτε κανένα μέλος, οποτεδήποτε και αν γράφτηκε. Αν υποψιάζεστε πως συμβαίνει κάτι αθέμιτο, στέλνετε αναφορά και απέχετε από κάθε άλλο σχολιασμό.

3. Μείνετε στο θέμα. Μηνύματα "χιουμοριστικά" ή ειρωνικά δεν προσφέρουν τίποτε. Δεν είναι ώρα τώρα να κάνετε χιούμορ με μια κατάσταση που καταφανώς έχει επηρεάσει τόσους ανθρώπους.

4. Σύμφωνα με τους όρους χρήσης που, νέα και παλιά μέλη, έχετε αποδεχτεί κατά την εγγραφή σας, οποιαδήποτε απορία σχετικά με συντονιστικές ενέργειες (λ.χ. διαγραφή μηνυμάτων) επιλύεται με την αποστολή προσωπικού μηνύματος σε κάποιον εκ των αρμοδίων συντονιστών. Εναλλακτικά, στο contact [at] insomnia.gr

Παρακαλώ θερμά για τη συνεργασία όλων.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
6 λεπτά πριν, Xarakeys είπε

Με κατάθεση είχες πληρώσει ή μέσω καρτας;

Με καταθεση. Εστειλα το iban χθες....μου ήρθε το email ακύρωσης και οτι θα εμπαιναν σε 1-3 εργάσιμες και τελικά μπηκαν μετά από 2 ώρες. Το οποιο ήταν και λογικό γιατι στις καταθέσεις φαίνονται αμέσως τα λεφτά. Εχω Πειραιώς δεν ξέρω αν βοηθάει σαν πληροφορία γιατί μπορεί να μην εχουν κανει καταθέσεις ακόμα σε άλλες τραπεζες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

16 λεπτά πριν, Konstantinio21 είπε

Σε πόση ώρα σας έβαλαν τα λεφτά εσείς που κάνατε κατάθεση σε τράπεζα;

Σε πόση ώρα μπήκαν από την στιγμή που σας ήρθε το μέιλ να τους δώσετε το iban. 

Γιατί εμένα το πρωί μου ήρθε το μέιλ αυτό, αλλά λεφτά ακόμα δεν μπήκαν...

Λογικά αν μου βάλουν τα λεφτά πρέπει να φανεί στο λεπτό όπως όταν τους τα έβαλα εγω

Εγώ είχα στείλει ακύρωση της παραγγελίας (είχα συμπεριλάβει όλα τα στοιχεία, καθώς είχα βασιστεί σε σχόλια από κάποιους χρήστες για το τι χρειάζεται να στείλεις ακριβώς) την Δευτέρα το μεσημέρι (με πολλαπλά e-mails). Την Δευτέρα στις 21:00 μου έστειλαν το κλασικό μήνυμα ακύρωσης, αλλά χωρίς κάποιο αποδεικτικό έγγραφο ακύρωσης. Χθες δεν είχα κανένα νέο (ήδη είχα ενημερώσει σχετικά και την τράπεζα) και σήμερα το πρωί τα λεφτά είχα επιστραφεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, chriss_z είπε

2020.05.12_20.58.48_Export.pdf 66 kB · 9 downloads

Παρτο και σήμερα μήπως ησυχάσεις και κόψεις αυτό το στυλάκι

μήπως είναι από άλλο eshop αυτο? ο λογαριασμός του mobilepoint που είναι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 λεπτό πριν, Konstantinio21 είπε

Έχεις κωδικό παραγγελίας 6189 ενώ εγώ έχω 24288 , μεγάλη διαφορά..

Ύποπτο μου κάνει 

σορρυ εχεις δικιο αλλαξα το αρχειο γιατι σας εστειλα απο αλλη παραγγελια που εκανα χθες το βραδυ

2 λεπτά πριν, Odysster είπε

μήπως είναι από άλλο eshop αυτο? ο λογαριασμός του mobilepoint που είναι ?

αλλαξα το αρχείο είναι άλλο eshop που εκανα χθες την παραγγελία που ακυρωσα sto mobilepoint. Το αλλαξα το αρχείο δε φαινεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι,  τουλάχιστον μου δίνεις μια μικρή ελπίδα.. εμένα μου ζήτησαν το πρωί ibanκαι κάθε 5λεπτα τσεκαρω να δωαν μου βαλανε λεφτα , με εχει φαει το άγχος 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το προηγούμενο που ανέβασες έλεγε κάτι. αυτό που ανέβασες έπειτα δεν μου λέει τίποτα. τέλος πάντων σημασία έχει να τα δω εγώ στην κάρτα μου. τότε θα το πιστέψω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Xarakeys είπε

Συγχαρητηρια!πρεπει να είσαι από τους πολυ τυχερούς!γιατι οι υπόλοιποι μέχρι στιγμής δεν έχουμε δει καμία κίνηση!

Πολλοί έχουν δει κίνηση μέσα από την ομάδα στο messenger.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Επειδή έκανα λάθος πριν και ανέβασα το αποδεικτικό από κατάθεση που έκανα εγώ σε άλλο eshop χθες το βράδυ παραθέτω ξανά αυτό που είχα ανεβάσει χθες με το την επιστροφή χρημάτων όπου φαίνεται ότι πρόκειται για επιστροφή στην αιτιολογία.

22245 copy.pdf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Polyurethanos είπε

Οι τιμές όμως ήταν επιτηδευμένα χαμηλές για να τραβήξουν ανυποψιαστους πελάτες (μαζί και εμένα) σαν κουνούπια στην λάμπα. Αυτό δεν δείχνει ότι έγινε απλά κακή διαχείριση των προμηθειών αλλά ότι όντως ήθελαν να γίνουν πολλές παραγγελίες (κ άρα πληρωμες). 

Ναι, είναι πολύ πιθανό.. Και εγώ έτσι την πάτησα, παρ' όλο που κάνω ηλεκτρονικές αγορές εδώ και πολλά χρόνια. Πρώτη φορά μου συνέβη αυτό και έγινε πολύ καλό μάθημα. Απλά θεώρησα ότι είναι θετικό το γεγονός ότι μου επέστρεψαν τόσα πολλά λεφτά (σε λογαριασμό κιόλας, όχι κάρτα) και θέλω να πιστεύω πως θα γίνει σε όλους η επιστροφή των χρημάτων, ή τουλάχιστον ότι θα πάρει ο κόσμος τα προϊόντα που έχει παραγγείλει. Γενικώς, ήταν αρκετά ψυχοφθόρες αυτές οι μέρες και ελπίζω να ησυχάσετε σύντομα και όλοι οι υπόλοιποι που είστε σε αναμονή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Spawn13 είπε

Εγώ είχα 22761 πάντως.

Κγω 18843 αλλα ουδεμία εξέλιξη!

Μόλις τώρα, Spawn13 είπε

Πολλοί έχουν δει κίνηση μέσα από την ομάδα στο messenger.

Έχουν δει στις κάρτες τους;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Xarakeys είπε

Συγχαρητηρια!πρεπει να είσαι από τους πολυ τυχερούς!γιατι οι υπόλοιποι μέχρι στιγμής δεν έχουμε δει καμία κίνηση!

Εσείς πότε στείλατε εντολή ακύρωσης; Αν βοηθάει, εμένα ο κωδικός παραγγελίας μου ήταν 16300.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Spawn13 είπε

Εγώ είχα 22761 πάντως.

 

7 λεπτά πριν, Xarakeys είπε

Κγω 18843 αλλα ουδεμία εξέλιξη!

Πειτε μου οτι τα νουμερα των παραγγελιων δεν πανε αυξητικα και απλα ειναι τυχαια :P Γιατι αν ο τυπος εχει μαζεψει λεφτα απο 4 και 5 χιλιαδες παραγγελιες, τοτε μιλαμε για εκατονταδες χιλιαδες ευρω...Αντε καποιες να ηταν για πραγματα ευτελους αξιας. Αλλα πολλες ηταν για κινητα λαπτοπ και τηλεορασεις...

Επεξ/σία από sexymwro7
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, sexymwro7 είπε

Πειτε μου οτι τα νουμερα των παραγγελιων δεν πανε αυξητικα και απλα ειναι τυχαια :P Γιατι αν ο τυπος εχει μαζεψει λεφτα απο 4 και 5 χιλιαδες παραγγελιες, τοτε μιλαμε για εκατονταδες χιλιαδες ευρω...

Δε ξέρω τι είναι.Σημερα παρέλαβα την αντικατάσταση της τηλεόρασης που είχε έρθει την Παρασκευή με καμμένα pixels.Εγω έχω ησυχάσει.Παρεπιπτοντως την τιβι την είχα πάρει στα 1200 και σήμερα έχει πάει 1320.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...