Προς το περιεχόμενο

Mobilepoint.gr


dkoufo1
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

1. Να εκφράζεστε κόσμια χωρίς απαξιωτικούς/προσβλητικούς χαρακτηρισμούς για κανέναν, είτε το κατάστημα που σας δημιούργησε θέμα είτε άλλα μέλη

2. Δημόσια δεν θα αμφισβητείτε κανένα μέλος, οποτεδήποτε και αν γράφτηκε. Αν υποψιάζεστε πως συμβαίνει κάτι αθέμιτο, στέλνετε αναφορά και απέχετε από κάθε άλλο σχολιασμό.

3. Μείνετε στο θέμα. Μηνύματα "χιουμοριστικά" ή ειρωνικά δεν προσφέρουν τίποτε. Δεν είναι ώρα τώρα να κάνετε χιούμορ με μια κατάσταση που καταφανώς έχει επηρεάσει τόσους ανθρώπους.

4. Σύμφωνα με τους όρους χρήσης που, νέα και παλιά μέλη, έχετε αποδεχτεί κατά την εγγραφή σας, οποιαδήποτε απορία σχετικά με συντονιστικές ενέργειες (λ.χ. διαγραφή μηνυμάτων) επιλύεται με την αποστολή προσωπικού μηνύματος σε κάποιον εκ των αρμοδίων συντονιστών. Εναλλακτικά, στο contact [at] insomnia.gr

Παρακαλώ θερμά για τη συνεργασία όλων.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, kostasSC είπε

Αχαχαχα Ο μπαρμπαΓιώργης μόλις του είπα θα κινηθώ νομικά απάντησε μέσα σε 3 λεπτά... πότε πρόλαβε και έλεγξε την παραγγελία μου άραγε ότι επιστράφηκαν τα χρήματα;;;

Screenshot_20200513-162854_Viber.jpg

Screenshot_20200513-162900_Viber.jpg

φιλε στειλε μου σε πμ το λινκ απο την σελιδα τους δεν μπορω να τους βρω στο φβ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  Λοιπόν είναι απλά τα πράγματα. Όσοι δεν έχουν κάνει αμφισβήτηση συναλλαγής και καταγγελία στην προστασία του καταναλωτή έπρεπε να το έχουν κάνει χθες, για να μην πω προχθές. Κανένας δεν πρέπει να καθησυχαστει μέχρι να δει τα λεφτά στον λογαριασμό του. 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα...διαβάζω εδώ και 2 μέρες τα σχόλια ψάχνοντας και εγώ μια ελπίδα πως δεν έχω χάσει τα χρήματα μου...αρχικά να πω ότι Ναι οκ καινούργιο προφίλ αλλά δεν μπήκα να υπερασπιστώ καμία εταιρία είχα κάποια νεότερα και απλά είπα να σας ενημερώσω..κάλεσα Στους αριθμούς που κυκλοφορούν εδώ το κιν της μαρσελου ήταν κλειστό το σταθερό χτύπαγε μια φορά και έκλεινε στο άλλο κιν το σήκωσε ο γνωστός κ.γιώργος  ο οποίος με ενημέρωσε  ότι τα χρήματα θα μπουν μέχρι την Παρασκευή. Μου έχει έρθει το γνωστό word  το οποίο το έδειξα σε κατάστημα της piraeus  και Δεν έβγαλαν άκρη μου είπαν ότι πιθανός  είναι απάτη...Όταν λοιπόν του είπα ότι απευθύνθηκα σε Τράπεζα και μου είπαν ότι το χαρτί είναι ψεύτικο  αρχισε να τα ρίχνει Στους υπαλλήλους της τράπεζας λεγοντας ότι  λένε ψέματα.. του είπα ότι αν μέχρι την Παρασκευή Δεν έχω τα χρήματα θα κινηθώ νομικά...με καθησύχασε λεγοντας ότι δεν υπάρχει κανένας λόγος άγχους...κλείνοντας μετά από πέντε λεπτά με ξανα παίρνει τηλ να με ρωτήσει σε ποια  τράπεζα πήγα για να κινηθεί νομικά προς αυτούς Αφού τους συκοφαντούν...αυτααα μπαίνω κάθε πέντε λεπτά κ πουθενά τα χρήματα...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Kwnnaa είπε

Καλησπέρα...διαβάζω εδώ και 2 μέρες τα σχόλια ψάχνοντας και εγώ μια ελπίδα πως δεν έχω χάσει τα χρήματα μου...αρχικά να πω ότι Ναι οκ καινούργιο προφίλ αλλά δεν μπήκα να υπερασπιστώ καμία εταιρία είχα κάποια νεότερα και απλά είπα να σας ενημερώσω..κάλεσα Στους αριθμούς που κυκλοφορούν εδώ το κιν της μαρσελου ήταν κλειστό το σταθερό χτύπαγε μια φορά και έκλεινε στο άλλο κιν το σήκωσε ο γνωστός κ.γιώργος  ο οποίος με ενημέρωσε  ότι τα χρήματα θα μπουν μέχρι την Παρασκευή. Μου έχει έρθει το γνωστό word  το οποίο το έδειξα σε κατάστημα της piraeus  και Δεν έβγαλαν άκρη μου είπαν ότι πιθανός  είναι απάτη...Όταν λοιπόν του είπα ότι απευθύνθηκα σε Τράπεζα και μου είπαν ότι το χαρτί είναι ψεύτικο  αρχισε να τα ρίχνει Στους υπαλλήλους της τράπεζας λεγοντας ότι  λένε ψέματα.. του είπα ότι αν μέχρι την Παρασκευή Δεν έχω τα χρήματα θα κινηθώ νομικά...με καθησύχασε λεγοντας ότι δεν υπάρχει κανένας λόγος άγχους...κλείνοντας μετά από πέντε λεπτά με ξανα παίρνει τηλ να με ρωτήσει σε ποια  τράπεζα πήγα για να κινηθεί νομικά προς αυτούς Αφού τους συκοφαντούν...αυτααα μπαίνω κάθε πέντε λεπτά κ πουθενά τα χρήματα...

Τι εννοείς σου είπαν ότι λογικά είναι απάτη; Το τσεκαραν και δεν τους έβγαζε ότι υπάρχει τέτοια συναλλαγή; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Kwnnaa είπε

Καλησπέρα...διαβάζω εδώ και 2 μέρες τα σχόλια ψάχνοντας και εγώ μια ελπίδα πως δεν έχω χάσει τα χρήματα μου...αρχικά να πω ότι Ναι οκ καινούργιο προφίλ αλλά δεν μπήκα να υπερασπιστώ καμία εταιρία είχα κάποια νεότερα και απλά είπα να σας ενημερώσω..κάλεσα Στους αριθμούς που κυκλοφορούν εδώ το κιν της μαρσελου ήταν κλειστό το σταθερό χτύπαγε μια φορά και έκλεινε στο άλλο κιν το σήκωσε ο γνωστός κ.γιώργος  ο οποίος με ενημέρωσε  ότι τα χρήματα θα μπουν μέχρι την Παρασκευή. Μου έχει έρθει το γνωστό word  το οποίο το έδειξα σε κατάστημα της piraeus  και Δεν έβγαλαν άκρη μου είπαν ότι πιθανός  είναι απάτη...Όταν λοιπόν του είπα ότι απευθύνθηκα σε Τράπεζα και μου είπαν ότι το χαρτί είναι ψεύτικο  αρχισε να τα ρίχνει Στους υπαλλήλους της τράπεζας λεγοντας ότι  λένε ψέματα.. του είπα ότι αν μέχρι την Παρασκευή Δεν έχω τα χρήματα θα κινηθώ νομικά...με καθησύχασε λεγοντας ότι δεν υπάρχει κανένας λόγος άγχους...κλείνοντας μετά από πέντε λεπτά με ξανα παίρνει τηλ να με ρωτήσει σε ποια  τράπεζα πήγα για να κινηθεί νομικά προς αυτούς Αφού τους συκοφαντούν...αυτααα μπαίνω κάθε πέντε λεπτά κ πουθενά τα χρήματα...

Εγω λεω να μην χανουμε αλλο χρονο κ να κινηθουμε ολοι νομικα μπας κ βγαλουμε καποια ακρη.

Εγω εστειλα αυτο το word στην τραπεζα για να μου επιβεβαιωσουν αν ειναι γνησιο η οχι κ περιμενω απαντηση μεχρι αυριο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, AnastasiouD1982 είπε

Εγω λεω να μην χανουμε αλλο χρονο κ να κινηθουμε ολοι νομικα μπας κ βγαλουμε καποια ακρη.

Εγω εστειλα αυτο το word στην τραπεζα για να μου επιβεβαιωσουν αν ειναι γνησιο η οχι κ περιμενω απαντηση μεχρι αυριο.

Σε ποια τράπεζα απευθύνθηκες και σε πιο τμήμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, dkoroneos είπε

Μπράβο! Αυτό λέω και εγώ από χθες και έχω ηρεμήσει μόλις μίλησα με cardlink. Οι κάρτες θα πάρουν τα λεφτά τους σήμερα/αύριο...

Εγω πήρα τηλέφωνο στη cardlink και μου ειπαν οτι αυτοι δεν μπορουν να δουνε κατι τέτοιο γιατι εξυπηρετούν εμπορες με pos, δεν ειναι στην δικαιοδοσια τους κ δεν έχουν πρόσβαση σε κατι τετοιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, AnastasiouD1982 είπε

Εγω λεω να μην χανουμε αλλο χρονο κ να κινηθουμε ολοι νομικα μπας κ βγαλουμε καποια ακρη.

Εγω εστειλα αυτο το word στην τραπεζα για να μου επιβεβαιωσουν αν ειναι γνησιο η οχι κ περιμενω απαντηση μεχρι αυριο.

Το έστειλες στην δικιά σου τράπεζα ή της εταιρείας; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Big Sak είπε

Σε ποια τράπεζα απευθύνθηκες και σε πιο τμήμα?

Alpha bank στο τμημα καρτων.

Μου ειπαν να τους στειλω το αρχειο κ τα στοιχεια μου αναλυτικα κ μολις εχουν νεα θα με ενημερωσουν

2 λεπτά πριν, Maria_ni είπε

Το έστειλες στην δικιά σου τράπεζα ή της εταιρείας; 

Στην δικια μου φυσικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, AnastasiouD1982 είπε

Alpha bank στο τμημα καρτων.

Μου ειπαν να τους στειλω το αρχειο κ τα στοιχεια μου αναλυτικα κ μολις εχουν νεα θα με ενημερωσουν

Στην δικια μου φυσικα

Μίλησα προ ολίγου με το ίδιο τμήμα και αρνήθηκαν κάθε εξυπηρέτηση για αυτό το αποδεικτικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά μου ήρθε το s10lite αντί για s10e.. είναι αστείο

αν και στο skroutz είναι πιο ακριβό το lite (λογικά επειδή είναι καινούριο), βλέπω amazon.de και στο site της samsung, είναι πιο φθηνό

πιστεύω με κάνανε απλά παιχνίδι να δουν αμα το κρατήσω ή όχι..

μπήκα σε σκέψεις αλλά τελικά δεν θέλω πατάτα κινητό. τι φάση τώρα. ποιος το γυρνάει σε εταιρία που δεν ξέρεις άμα πάρεις τα λεφτά σου πισω.. τουλάχιστον τώρα έχω κάτι στα χέρια μου.. μπορώ να ζητήσω πρώτα επιστροφή χρημάτων και μετά να τους το γυρίσω?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω ότι όλο αυτό που ζούμε είναι ανέκδοτο.. Πάντως τουλάχιστον έχεις τον snapdragon 855 στο lite. Πότε το παρήγγειλες; επίσης να τσεκάρεις το IMEΙ σου να δεις αν είναι όλα καλά. Πότε υποτίθεται ότι το παρέλαβαν και το έστειλαν; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πάντως εμένα είναι σε επεξεργασία δεν την έχει στείλει την συναλλαγή ακόμα

8/5/2020                       Σε επεξεργασία                       01χχχχχχχχ38                 WWW.MOBILEPOINT.GR                           527,00  Χ

 

 

 

 

       
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Xarakeys είπε

Μίλησα προ ολίγου με το ίδιο τμήμα και αρνήθηκαν κάθε εξυπηρέτηση για αυτό το αποδεικτικό.

σου λενε να το στειλεις με email

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, AnastasiouD1982 είπε

σου λενε να το στειλεις με email

Τι να σου πω...εμένα δε μου το είπαν..και μίλησα με το συγκεκριμένο τμήμα, το τμήμα καρτών, θα ξαναπροσπαθήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...