Προς το περιεχόμενο

[Megathread] Προτάσεις για παιχνίδι στο PC


Ippokratis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το magicka 2 αξίζει? παιζαμε με την παρέα μου το 1 και μας άρεσε πολύ, αλλά διαβάζω ότι το magicka 2 έχει μετριες κριτικές.
Και αν παίζει και πουθενά καμιά καλύτερη τιμή απο αυτή του steam ακόμη καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια και περα απο FPS/Αδventure Που ειναι τα αγαπημενα μου κατα προτιμηση, εχουμε κατι σε οποιαδηποτε κατηγορια να υχαριστηθω γραφικα τωρα που χω λιγο καλυτερη καρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια,ψαχνω παιχνιδι που να θελει πολυ λιοσιμο με πολυ ωραια γραφικα γτ εχω την gtx g1 gaming

δοκιμασα gta v δεν με τρελανε,τι αλλο?

κατι με πολυ κορυφαια γραφικα

 

δεν θελω ονλινε κτλπα,θελω κατι δυνατο!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρες. Δοκίμασα f2p mmo κλπ ,οτιδήποτε κυκλοφορεί,  δεν μου κάνει τίποτα κούκου (τα περισσότερα τα είχα παίξει άλλωστε ήδη). Ψάχνω να αγοράσω κάποιο game να μου κρατήσει το ενδιαφέρον. 
Δεν με ενδιαφέρει αν είναι ακόμα σε early access ,αρκεί να αξίζει να δώσω χρήματα και να ασχοληθώ. Μου αρέσουν παιχνίδια τύπου mmorpg , diablo  αλλα παίζω και fps.

υπάρχει κάτι? το TESO αξίζει? θέλω να πω έχει Έλληνες αρκετούς και κόσμο γενικότερα ή ειναι 3ης και ο κούκος? Αν είχαν κυκλοφορήσει αυτή τη στιγμή θα έπαιζα παιχνίδια όπως TOS , BNS, albion online αλλα αυτά όλα αργούν οπότε ψάχνω κάτι για τώρα.  
any ideas? και indie να είναι no problem!.

κάποια γνώμη για το Grim dawn ? παίζει κάποιος?

thx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ARK: Survival Evolved μου φάνηκε πολύ ωραίο και μ αρέσει και το θέμα (δεινόσαυροι , crafting , survival etc) αλλα νομίζω το pc μου δεν θα το τρέχει όπως και το rust που μου φαίνεται διασκεδαστικό ! 

είμαι με 
post-353959-0-29579500-1447532280_thumb.jpg

βέβαια λόγο του ssd? δεν ξέρω γιατί αλλα τώρα σε games όπως το marvel heroes που lagαρα τώρα πάει νερό , όπως και στο blade n soul κλπ.

Πάω να δοκιμάσω το grav που κατέβηκε μόλις τώρα , έχει open access για όλους μέχρι αύριο , επιστρέφω να πω εντυπώσεις. 

edit : δεν παίζει , κόλλαγε στο loading  <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρζει Dayz , ξεχασε το 

 

Το H1Z1 κατανταει βαρετο μετα απο λιγο , ιδιως το survival . Το BR του παιζεται γενικα αλλα θα σε εκνευρισει το πως παιζει το gunfight 

 

Rust και Ark ειναι παρομοια games . Και στα 2 ο χαρακτηρας σου υπαρχει μεσα στο παιχνιδι 24/7 οποτε και στα 2 μπορεις ανετα να κλαψεις οταν ο αλλος σε σκοτωσει/κλεψει η both . Και τα 2 υπαρχουν για τεστ , ιφ γιου νοου γουατ ι μεαν .. Tο ARK tho ειναι unoptimised οποτε δεν ξερω αν θα μπορεις να το τρεξεις ιδιαιτερα καλα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλή ιδέα γιατι δεν λέει να πετάω λεφτά σε περίπτωση που δεν τρέχει καλά , θα το τεστάρω πρώτα και μετά 
σκέφτομαι για το rust , γιατι ψάχνοντας στο steam βρήκα αυτή την φωτογραφία 

ss_58743f299e509c5f90ad7b66a7f9e3922c680

χαχααχαχα
 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Grid 2 ή Dirt showdown;

Ναι πήρα το πρώτο tier του humble bundle. Δύσκολα να τα παίξω και τα δύο καθώς δεν είμαι fan των racing, επίσης δεν με νοιάζει το multiplayer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...