Προς το περιεχόμενο

Google Pay στην Ελλάδα από σήμερα


Hal9000
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

28 λεπτά πριν, jerry banana είπε

Λέει αλλά με πατέντες λένε ότι πληρώνεις κανονικά efood μέσω pay 

χωρίς πατέντες με paypal.

Oταν παίζουν λεφτά άσε τις πατέντες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 585
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

χωρίς πατέντες με paypal.

Oταν παίζουν λεφτά άσε τις πατέντες.

με paypal γίνεται να συνδεσω το freedom pass?Και μετα να πληρωνω efood μεσω αυτης?Θα τρωει σιγουρα απο το pass ? 

 

ΥΓ:Καλά μην φαντάζεσαι η υποτιθεμενη πατεντα ηταν κατεβαζεις pay apk περνας το freedom pass και απο εκει πληρωνεις efood.

Επεξ/σία από jerry banana
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, jerry banana είπε

με paypal γίνεται να συνδεσω το freedom pass?Και μετα να πληρωνω efood μεσω αυτης?Θα τρωει σιγουρα απο το pass ? 

 

ΥΓ:Καλά μην φαντάζεσαι η υποτιθεμενη πατεντα ηταν κατεβαζεις pay apk περνας το freedom pass και απο εκει πληρωνεις efood.

Δεν εχω  freedom pass ,είναι κάρτα με cvv και μπορείς να βλέπεις χρεωσεις ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το Freedom Pass δεν μπαίνει καν στο Paypal. Και στο Apple Pay που μπαίνει, από αμέλειά τους μάλλον μπορείς να πληρώσεις στο e-food.

Η ενδεδειγμένη του χρήση είναι αποκλειστικά για «αγορές εντός Ελλάδος σε επιχειρήσεις με το σήμα της MasterCard και που δραστηριοποιούνται αποκλειστικά στους τομείς του τουρισμού, του πολιτισμού και των μεταφορών». Η εστίαση δεν περιλαμβάνεται σε αυτά.

Επεξ/σία από infin1tyGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, infin1tyGR είπε

Το Freedom Pass δεν μπαίνει καν στο Paypal. Και στο Apple Pay που μπαίνει, από αμέλειά τους μάλλον μπορείς να πληρώσεις στο e-food.

Η ενδεδειγμένη του χρήση είναι αποκλειστικά για «αγορές εντός Ελλάδος σε επιχειρήσεις με το σήμα της MasterCard και που δραστηριοποιούνται αποκλειστικά στους τομείς του τουρισμού, του πολιτισμού και των μεταφορών». Η εστίαση δεν περιλαμβάνεται σε αυτά.

έγινε φίλε ευχαριστώ .Είπα να ρωτήσω εδώ γιατί τσίμα τσίμα το πρόλαβα. (είμαστε παππούδες βλέπεις) . Γιατί το άκουγα απο εδώ και απο εκεί ενώ στις επίσημες ιστοσελίδες λέει άλλα.Δεν πειράζει με βλέπω μέχρι το Νοέμβριο που μπαίνω στρατό να γυρνάω ότι μουσείο υπάρχει στη χώρα.Θα γίνω ο μεγαλύτερος έλληνας μουσίστας. χαχαχαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, jerry banana είπε

Mια ερώτηση πήγα να κατεβάσω το google pay apk απο εδώ που θεωρείται το πιο αξιόπιστο apk site . https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/tez-a-new-payments-app-by-google/tez-a-new-payments-app-by-google-134-1-3-release/ βρήκα αυτό.Οταν το ανοίγω βγάζει σιγκαπούρη,Ινδία και Ηνωμενες πολιτειες.Εγω τι χωρα βαζω?Δεν με ενδιαφερει το nfc απλως να βαλω google pay για να αγοραζω απο εφοοδ.

το gpay ρε φιλε πως το εγκατεστησες στη συγκευη σου δεν βγαζω ακρη με τα apk . Μπορεις να μου πεις βημα βημα πως το εφτιαξες γιατι μπερδευομαμι.

Το είχε μέσα στις ρυθμίσεις. Google-> εφαρμογές της google. Μου το έβγαλε αυτά αφότου έβαλα την κάρτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, koularasss είπε

Το είχε μέσα στις ρυθμίσεις. Google-> εφαρμογές της google. Μου το έβγαλε αυτά αφότου έβαλα την κάρτα. 

Ρυθμίσεις του g pay ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Με αφήνει πλέον να εγκαταστήσω την εφαρμογή και επίσημα από το Play Store! Αλλά τώρα δεν μπορώ να πληρώνω ανέπαφα γιατί ξαφνικά η Google έχει μπλοκάρει αρκετές custom ROM και θέλει άλλες πατέντες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορω να προσθεσω καρτα της Εθνικης Τράπεζας, μιας και εμφανιζεται στο Play store το Google Pay ;

Λειτουργεί ή θα πρεπει να ανεχτούμε κι άλλο το ηλίθιο λογισμικό της τράπεζας;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, >>Morpheus>> είπε

Μπορω να προσθεσω καρτα της Εθνικης Τράπεζας, μιας και εμφανιζεται στο Play store το Google Pay ;

Λειτουργεί ή θα πρεπει να ανεχτούμε κι άλλο το ηλίθιο λογισμικό της τράπεζας;;;

Μπορείς πάντα να δοκιμάσεις.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαθέσιμη πρώτη φορά (και για εμένα) η εφαρμογή Pay στην συσκευή μου.

Δοκίμασα να προσθέσω και κάρτα της εθνικής αλλά δεν την δέχτηκε. Ελπίζω να αλλάξει σύντομα αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/11/2020 στις 2:38 ΜΜ, JimGer είπε

 Παιδιά επίσης, 

Κάποιος που όντως όμως το έχει χρησιμοποιήσει.... Ξέρει κανείς αν με curve παίρνει τους Bonus πόντους από τράπεζες κλπ?

Ναι. Πολύ καλή ερώτηση. Παίρνουμε yellows της Πειραιώς χρησιμοποιώντας curve και google pay? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...