Προς το περιεχόμενο

Περί αυτοκίνησης


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, prophil1 είπε

και απο τιμές? Υπαρχει κάποιος εξειδικευμένος που μπορεί να τις περάσει με εγγύηση?

Σου εστειλα pm, γενικά για τιμες αρχισε τηλέφωνα γιατί διαφέρουν απο μαγαζί σε μαγαζί και τύπο αυτοκινήτου ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, and_64 είπε

Πάσο, προφανώς αν έχεις το χώρο/χρόνο και το κάνεις, γιατί οχι; Προσωπικά δεν μπορώ να πλύνω σπίτι οπότε είναι κι αυτό ενας παράγοντας (πότε θα μπορεί ένας απο τους φίλους που εχει χώρο να πάω να παιξω με τα κουβαδάκια μου 😂)

Χειμώνα πάντως πολύ εύκολα μένει 2-3 μήνες άπλυτο...

+1 για το deironizing, κάνει πολύ δουλειά ειδικά αν κάνει ταξίδια το αυτοκίνητο 

 

Αυτό ρε γμτ και εγώ είμαι στο πέμπτο και δεν μπορώ να κατεβάζω 20 μέτρα + λάστιχο , οπότε είτε το αφήνω για πλύσιμο στο χέρι είτε το πάω σε κανα labiko για να χαρώ λίγο το πλύσιμο

Αλήθεια Σ/Κ μπορούμε να στείλουμε το 2 να το πάμε για πλύσιμο ? Γιατί και εμένα τώρα είναι χάλια απο σκόνη και δεν μπορώ να το βλέπω έτσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tsofras είπε

Αυτό ρε γμτ και εγώ είμαι στο πέμπτο και δεν μπορώ να κατεβάζω 20 μέτρα + λάστιχο , οπότε είτε το αφήνω για πλύσιμο στο χέρι είτε το πάω σε κανα labiko για να χαρώ λίγο το πλύσιμο

Αλήθεια Σ/Κ μπορούμε να στείλουμε το 2 να το πάμε για πλύσιμο ? Γιατί και εμένα τώρα είναι χάλια απο σκόνη και δεν μπορώ να το βλέπω έτσι

Ναι αν δεν έχεις κατάλληλο χώρο δεν γίνεται δουλειά όπως και όποτε θες δυστυχώς...

Labiko δεν μπαίνω στη διαδικασία καν!!

Οσο για τα περίεργα του Χαρδαλιά δεν ασχολούμαι γιατί εχω χαρτί λόγω δουλειάς οπότε δεν έχω ιδέα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, tsofras είπε

Αυτό ρε γμτ και εγώ είμαι στο πέμπτο και δεν μπορώ να κατεβάζω 20 μέτρα + λάστιχο , οπότε είτε το αφήνω για πλύσιμο στο χέρι είτε το πάω σε κανα labiko για να χαρώ λίγο το πλύσιμο

Αλήθεια Σ/Κ μπορούμε να στείλουμε το 2 να το πάμε για πλύσιμο ? Γιατί και εμένα τώρα είναι χάλια απο σκόνη και δεν μπορώ να το βλέπω έτσι

Μιλα με τους υπολοιπους ενοικους-ιδιοκτητες μπας και σε αφησουν και περασεις κανενα σωληνα απο το μπαλκονι σου καθετα εξωτερικα στον τοιχο και να το κλεισεις με κανενα ομορφο καναλακι να μη κανει μπαμ για να εχεις βρυση κατω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, NTC Labs είπε

Μιλα με τους υπολοιπους ενοικους-ιδιοκτητες μπας και σε αφησουν και περασεις κανενα σωληνα απο το μπαλκονι σου καθετα εξωτερικα στον τοιχο και να το κλεισεις με κανενα ομορφο καναλακι να μη κανει μπαμ για να εχεις βρυση κατω :)

Μωρέ έχω βρύση κάτω αλλά είναι η κοινόχρηστη και δεν θέλω να την χρησιμοποιώ

Επίσης πρέπει να λείπουν και κάποιοι για να έχω χώρο να το πλύνω , μετά θα γεμίζει νερά η πιλοτή , είναι αρκετές οι προϋποθέσεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, and_64 είπε

Σου εστειλα pm, γενικά για τιμες αρχισε τηλέφωνα γιατί διαφέρουν απο μαγαζί σε μαγαζί και τύπο αυτοκινήτου ;)

Το είδα και σε ευχαριστώ πολύ ....ειλικρινά με βοήθησες !!!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 minutes ago, Nabuko said:

Οπότε ποιό είναι το συμπέρασμα?

προσωπικά δεν έχω να βγάλω κανένα συμπέρασμα, τα ξέρω 😃
ο κινητήρας είναι αυτός:
στην Audi τον φωνάζουν ...TFSI 

tsi-engine-3.jpg

και δεν πάει μόνος του, πάει μαζί με το ίδιο σασί-πλατφόρμα, ηλεκτρικά, μηχανολογικά κλπ

τα έχω πει στο προηγούμενο τόπικ πως όταν αγοραζεις Leon-Octavia ψωνίζεις την (όποια) ποιότητα της τεχνολογίας των Golf-A3
και κάποιοι ενοχλούνταν

Επεξ/σία από KoreanW
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, tsofras είπε

οπότε είτε το αφήνω για πλύσιμο στο χέρι

Θωμά μιας κ εγώ σε πολυκατοικία δν έχω την δυνατότητα για νερά κλπ.. που πας για πλύσιμο χέρι; 
Μενουμε κοντά σαν περιοχή απ ότι έχω καταλάβει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, JailbrokenDiesel είπε

Θωμά μιας κ εγώ σε πολυκατοικία δν έχω την δυνατότητα για νερά κλπ.. που πας για πλύσιμο χέρι; 
Μενουμε κοντά σαν περιοχή απ ότι έχω καταλάβει 

Παλαιό Φάληρο είμαι εγώ και έχω πλυντήριο στα 2 λεπτά με τα πόδια

Οπότε πάω το αφήνω και όταν τελειώσει με παίρνει τηλέφωνο και το παίρνω

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, prophil1 είπε

Καλημέρα,

Μένω Μαρούσι, μπορείς να μου προτείνεις κάποιον επαγγελματία που περνάει σωστά μεμβράνες? Τι μάρκα να προτιμήσω?

Έβαλα στο kamiq σε ένα παλικάρι πολύ καλό στα μελίσσια. Έλα πμ να σου πω λεπτομέρειες. Με εντυπωσίασε η ευγένεια κ η εργασία του. Βάζει aswf με χαρτιά κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, paylidis είπε

Έβαλα στο kamiq σε ένα παλικάρι πολύ καλό στα μελίσσια. Έλα πμ να σου πω λεπτομέρειες. Με εντυπωσίασε η ευγένεια κ η εργασία του. Βάζει aswf με χαρτιά κλπ

Είσαι και μακρυά μου και δεν με βολεύουν τα κονέ σου , αμάν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...