Προς το περιεχόμενο

Περί αυτοκίνησης


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, tsofras είπε

Είσαι και μακρυά μου και δεν με βολεύουν τα κονέ σου , αμάν

Θες να σε στείλω στο Ρεντη; Καλός είναι κ εκείνος - έβαλα τις νανοκεραμικες στο Q3 εκεί... δε θεωρω ωστόσο ότι είναι τόσο καλός (στο πίσω τζαμί άφησε ένα κοκο σκόνης και του συνοδηγού ξεκόλλησε στο μήνα πάνω κ ξαναπήγα)

ο τύπος στα μελίσσια είναι φοβερός, ευγενέστατος κ πολύ οικονομικός... και φαίνεται και από τις κριτικές του στο google (από εκεί τον βρηκα κ εγώ κ έχω να λέω...)

 

οποτε καλύτερα ανέβα μια μέρα (όταν τελειώσει αυτή η μπούρδα με τα 2 χλμ) την κηφισιας κ πηγαινε στο παλικάρι...

Επεξ/σία από paylidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, paylidis είπε

Θες να σε στείλω στο Ρεντη; Καλός είναι κ εκείνος - έβαλα τις νανοκεραμικες στο Q3 εκεί... δε θεωρω ωστόσο ότι είναι τόσο καλός (στο πίσω τζαμί άφησε ένα κοκο σκόνης και του συνοδηγού ξεκόλλησε στο μήνα πάνω κ ξαναπήγα)

ο τύπος στα μελίσσια είναι φοβερός, ευγενέστατος κ πολύ οικονομικός... και φαίνεται και από τις κριτικές του στο google (από εκεί τον βρηκα κ εγώ κ έχω να λέω...)

 

οποτε καλύτερα ανέβα μια μέρα (όταν τελειώσει αυτή η μπούρδα με τα 2 χλμ) την κηφισιας κ πηγαινε στο παλικάρι...

και τωρα δεν μπορεί να πάει??νομίζω με το 2 πας σε συνέργεια /πλυντήρια αυτοκινήτων και σε άλλους δήμους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, tasoskont είπε

και τωρα δεν μπορεί να πάει??νομίζω με το 2 πας σε συνέργεια /πλυντήρια αυτοκινήτων και σε άλλους δήμους.

Δε ξέρω για πληντυριο κλπ. Για συνεργείο επιτρέπεται με ραντεβού κ σχετικό μήνυμα 

18 λεπτά πριν, denexo είπε

@paylidisθα μπορούσα να έχω με pm ποιος είναι αυτός στα Μελίσσια;

Σου έστειλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, paylidis είπε

ο τύπος στα μελίσσια είναι φοβερός, ευγενέστατος κ πολύ οικονομικός... και φαίνεται και από τις κριτικές του στο google (από εκεί τον βρηκα κ εγώ κ έχω να λέω...) 

μου έχουν πει κι εμένα για Μεισσια.. ένα pm κι εδώ παρακαλώ να πεταχτώ μια κ ανεβαίνω Μαρούσι! 
(για τον Ακή ίσως λέμε βέβαια)

Επεξ/σία από JailbrokenDiesel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tasoskont είπε

και τωρα δεν μπορεί να πάει??νομίζω με το 2 πας σε συνέργεια /πλυντήρια αυτοκινήτων και σε άλλους δήμους.

ρεαλιστικά όπου θες πας, άλλωστε αν εχεις ραντεβου σου στέλνουν ενα mail/sms και εισαι και καλυμένος φουλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, JailbrokenDiesel είπε

μου έχουν πει κι εμένα για Μεισσια.. ένα pm κι εδώ παρακαλώ να πεταχτώ μια κ ανεβαίνω Μαρούσι! 
(για τον Ακή ίσως λέμε βέβαια)

Για τον ακή λέμε όντως...

εχω να λέω ποσό καλό παλικάρι είναι κ ποσό λεπτομερή κ προσεκτική δουλειά κάνει ...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, terry308 είπε

Για τον εσωτερικό καθαρισμό, για την περιποίηση του, τι προϊόντα χρησιμοποιείς; 

Οπου χρειαστει βουρτσακι νορμαλ σαμπουαν του αυτοκινητου (ουδετερο ph) και πλαστικα, δερματα, βυνιλια με turtle lux leather

Επεξ/σία από NTC Labs
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, paylidis είπε

Έβαλα στο kamiq σε ένα παλικάρι πολύ καλό στα μελίσσια. Έλα πμ να σου πω λεπτομέρειες. Με εντυπωσίασε η ευγένεια κ η εργασία του. Βάζει aswf με χαρτιά κλπ

Για πες και σε μενα, σκεφτομαι να βαλω στο Ντατσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, paylidis είπε

ο τύπος στα μελίσσια είναι φοβερός, ευγενέστατος κ πολύ οικονομικός... και φαίνεται και από τις κριτικές του στο google (από εκεί τον βρηκα κ εγώ κ έχω να λέω...)

Έχω ακούσει κι εγώ πολύ καλά λόγια γι'αυτό το παιδί από δύο φίλους που πήγαν εκεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, paylidis είπε

Έβαλα στο kamiq σε ένα παλικάρι πολύ καλό στα μελίσσια. Έλα πμ να σου πω λεπτομέρειες. Με εντυπωσίασε η ευγένεια κ η εργασία του. Βάζει aswf με χαρτιά κλπ

θυμασαι ποιες εβαλες; (ποσοστό κλπ) εχεις προχειρη μηπως φωτο;
εμενα ειναι ηδη φιμε τα πισω, αλλα σκεφτομαι να τους βαλω εστω διαφανη μεμβρανη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπράβο παίδες...το χαίρομαι το thread

Αυτό το i20N πότε θα έρθει που το χαλβαδιάζω......

 

Να καταλαβαινα και τι λέει

Επεξ/σία από el00019
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...