Προς το περιεχόμενο

Περί αυτοκίνησης


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, paylidis είπε

Εάν δεν περιμένεις να σου βάλουν συναγερμούς κλπ λογικά θα το έχεις μέσα στην εβδομάδα. Κ εγώ είχα κλείσει ραντεβού για μεμβράνες πριν το παραλάβω 😂😂😂

Ευτυχώς δεν έχω προσθέσει τπτ.Με φτιάξατε,λογικά θα παραλάβω 😎😎

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Περιμένουμε φωτογραφίες αλλιώς θα εκδιωχθείς βιαίως από το club!! 😂
Για ρίξε κ μια τιμή/έκδοση για τα πρακτικά μέχρι να ερθει

Επεξ/σία από paylidis
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, paylidis είπε

Περιμένουμε φωτογραφίες αλλιώς θα εκδιωχθείς βιαίως από το club!! 😂
Για ρίξε κ μια τιμή/έκδοση για τα πρακτικά μέχρι να ερθει

St line 125 βενζίνη με κλειδί στο χέρι 21.200

Βέβαια του είπα δε θέλω συναγερμούς και φιμέ!Μου έδωσε δώρο σκαφάκι πορτ μπαγκαζ.Βλακεία μου που δε ζήτησα και τα σπορ πεταλ η τα λαστιχένια πατάκια (τα οποία,πατάκια,θα τα πληρώσω 70€ από την τσέπη μου.)

Ιδια τιμή είχε και το ντίζελ,αλλά το φοβήθηκα για μελλοντικό κυνήγι λόγω ρύπων και περιορισμών της Ε.Ε.Επίσης να αναφέρω ότι κάνω χοντρικά 15.000χλμ το χρόνο και ίσως δεν άξιζε.
 

Φωτο με το που παραλάβω θα βάλω εννοείται (αν βρω και τον τρόπο-δεν έχω ξαναβάλει)😉

Υ.Γ μηδενικά τέλη κυκλοφορίας 😎

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, jim1912 είπε

Υ.Γ μηδενικά τέλη κυκλοφορίας 😎

Στρίψτε και άλλο το μαχαίρι 😂😂😂

Στο λαιμό μου κάθεται το 80αρι του cng για 7 μέρες νωρίτερα ταξινόμηση !! 


πολυ καλά το ακούω με το καλό!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, paylidis είπε

Εάν δεν περιμένεις να σου βάλουν συναγερμούς κλπ λογικά θα το έχεις μέσα στην εβδομάδα. Κ εγώ είχα κλείσει ραντεβού για μεμβράνες πριν το παραλάβω 😂😂😂

Pavlidis να σε ρωτήσω μιας και έβαλες μεμβράνες σε καινούγιο αμάξι.Τις βάζουνε στα παραθύρα όπως είναι ή παίζει ξήλωμα για να μπεί η μεμβράνη??

Είχα βάλει παλιότερα στο παλιό μου αμάξι άλλα δεν θυμάμαι την διαδικασία και δεν με ένοιαζε κιόλας  αλλά τώρα στο καινούργιο που θέλω να βάλω το ψιλοφοβάμαι το ξήλωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, tasoskont είπε

Pavlidis να σε ρωτήσω μιας και έβαλες μεμβράνες σε καινούγιο αμάξι.Τις βάζουνε στα παραθύρα όπως είναι ή παίζει ξήλωμα για να μπεί η μεμβράνη??

Είχα βάλει παλιότερα στο παλιό μου αμάξι άλλα δεν θυμάμαι την διαδικασία και δεν με ένοιαζε κιόλας  αλλά τώρα στο καινούργιο που θέλω να βάλω το ψιλοφοβάμαι το ξήλωμα.

Εμένα μου ανέφεραν πως δε ξηλώνουν τπτ,σε κατάστημα που θα μου περάσουν llumar .

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, tasoskont είπε

Pavlidis να σε ρωτήσω μιας και έβαλες μεμβράνες σε καινούγιο αμάξι.Τις βάζουνε στα παραθύρα όπως είναι ή παίζει ξήλωμα για να μπεί η μεμβράνη??

Είχα βάλει παλιότερα στο παλιό μου αμάξι άλλα δεν θυμάμαι την διαδικασία και δεν με ένοιαζε κιόλας  αλλά τώρα στο καινούργιο που θέλω να βάλω το ψιλοφοβάμαι το ξήλωμα.

Δε ξήλωσαν τίποτα σε κανένα από τα δυο αμαξια που έβαλα (2 διαφορετικοί εγκαταστατες μιας και στο ένα έβαλα ακριβές κ στο άλλο φθηνές)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, paylidis είπε

Δε ξήλωσαν τίποτα σε κανένα από τα δυο αμαξια που έβαλα (2 διαφορετικοί εγκαταστατες μιας και στο ένα έβαλα ακριβές κ στο άλλο φθηνές)

στον Ακη ποιες απο τις 2 εβαλες; :D 
ψαχνω κι εγω τωρα να κλεισω ραντεβου σιγα σιγα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, JailbrokenDiesel είπε

στον Ακη ποιες απο τις 2 εβαλες; :D 
ψαχνω κι εγω τωρα να κλεισω ραντεβου σιγα σιγα

Τις 50 έβαλα. Οι 35 ήταν πολύ σκούρες για τη γυναίκα, για τις 20 δεν επαιζε καν κουβέντα ούτε από εμένα-παραείναι προκλητικές κ επικίνδυνες 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

να ρωτησω εσας που εχετε μεμβρανες. αν  βαλεις σε ολα τα παραθυρα το ιδιο νουμερο σκιασης, απο  τη μεση και πισω δειχνουν πιο σκουρα σε εξωτερικο χωρο; το λεω γιατι απο μπροστα μπαινει αρκετο φως ενω το πισω παρμπιζ ειναι καλυμμενο. Καποιος μου ειχε πει για ομοιομορφια θελει ενα νουμερο μεγαλυτερο το πισω. δηλ αν βαλεις 50 στα πλαινα, 70 στο πισω. Ισχυει κατι τετοιο;

Επεξ/σία από bjj-p
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, bjj-p είπε

 δηλ αν βαλεις 50 στα πλαινα, 70 στο πισω. Ισχυει κατι τετοιο;

 Στο προηγούμενο αυτοκίνητο μου (punto) η κοπέλα που με έδειχνε τις επιλογές που είχα , μου πρότεινε αυτό που γράφεις, ένα τόνο πιο σκούρο το πισω παρμπιζ/πορτμπαγκάζ και όντως έκανε διαφορά... 

Στο νέο μου τα έβαλα ίδια πίσω πλαϊνά και πίσω παρμπρίζ/πορτμπαγκάζ ... 😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παραδόθηκε και το τελευταίο αυτοκίνητο της οικογένειας για φιμέ...

Εμπρός διαφανές, 35 οδηγού συνοδηγού και 20 πίσω... (Madico Desert)

Κι αύριο ταξιδάκι από τον κάτοχο...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, filarhos είπε

Μόλις παραδόθηκε και το τελευταίο αυτοκίνητο της οικογένειας για φιμέ...

Εμπρός διαφανές, 35 οδηγού συνοδηγού και 20 πίσω... (Madico Desert)

Κι αύριο ταξιδάκι από τον κάτοχο...

Αύριο λέει θα χτυπήσει 37αρι η θερμοκρασία. Με κλειστά παράθυρα και χωρίς κλιματισμό δεν το λες ταξιδάκι 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, terry308 είπε

 Στο προηγούμενο αυτοκίνητο μου (punto) η κοπέλα που με έδειχνε τις επιλογές που είχα , μου πρότεινε αυτό που γράφεις, ένα τόνο πιο σκούρο το πισω παρμπιζ/πορτμπαγκάζ και όντως έκανε διαφορά... 

Στο νέο μου τα έβαλα ίδια πίσω πλαϊνά και πίσω παρμπρίζ/πορτμπαγκάζ ... 😎

μαλλον μπερδευτηκαμε με το πως ερμηνευονται τα νουμερα. εννοω ενα τονο πιο ανοιχτο το πισω ,οχι πιο σκουρο.

οι επιλογες συνηθως ειναι ολα ιδια και ειδα αυτοκινητο με ολα ιδια, οντως το πισω μερος φαινοταν ελαχιστα πιο σκουροχρωμο  απο το μπροστα που εμπαινε αρκετο φως. Ετσι μου ειπε βαλε πισω ενα τονο πιο ανοιχτο ωστε να μπαινει περισσοτερο φως απο πισω και να μη δημιουργει αυτη τη διαφορα. Δεν το εχω δει υλοποιημενο αλλα εχει μια βαση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Nabuko είπε

Αύριο λέει θα χτυπήσει 37αρι η θερμοκρασία. Με κλειστά παράθυρα και χωρίς κλιματισμό δεν το λες ταξιδάκι 😄

Ε για αυτό το πήγα σήμερα και αύριο θα βάλουν τον κλιματισμό τοπυς και θα πάνε μια χαρά...

Είναι και μαύρο το αυτοκίνητο, χωρίς φιμές και κλιματισμό δεν ...

 

Υ.Γ. Το mx5 μου ήταν μαύρο χωρίς φιμέ και κλιματισμό, ένα καλοκαίρι πήγα να λιποθυμήσω στο κέντρο της Αθήνας...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...