Προς το περιεχόμενο

Βελτιώσεις - Μετατροπές - Αναβαθμισεις - Πατέντες όλα εδώ!


paylidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οποτε τα αφηνεις καλυτερα.

Στο λεω επειδη το εχω δει το εργο πολλες φορες.

Εγω εχω φτιαξει ενα αμαξι ουσιαστικα πισταδικο και κατεληξα να το κυκλοφορω καθε μερα.

Λαθος και το καταλαβαινω οσο περναει ο καιρος.

Βεβαια αρχικα ο στοχος ηταν αλλος,αλλα καταστασεις δεν με αφησαν να εμπλακω αγωνιστικα εκεινον τον καιρο,οποτε αφου ειχα σκασει κι ενα σκασμο λεφτα λεω θα το κρατησω και θα το εχω για να πηγιανω μεχρι και στη δουλεια μου.

Δεν ειναι το ιδιο παραδειγμα φυσικα,απλα προσπαθω να σου πω οτι εαν θελεις να βγαλεις το απωθημενο σου,εαν θελεις να κανεις ενα γυρο στα μεγαρα αν αν αν...... παρε ενα μικρο χωρις πινακιδες με 3-4κ και σκισε το να κανεις το κεφι σου.

Μην πειραζεις το λεον και το καθε λεον ειναι λαθος.

Καπου το εχουμε μπερδεψει εδω στην Ελλαδα το θεμα.

Αυτο που πηρες (το λεον εννοω) ειναι να κανεις ξεκουραστα τη δουλεια σου ,το ταξιδι σου,να σε μεταφερει απο το ενα σημειο στο αλλο εσενα και την οικογενεια σου με ασφαλεια,ανεση.

Αληθεια τωρα επειδη απεχω καμια πενταετια απο τα καινουργια μοντελα,ειναι το λεον τοσο εκνευριστικα σφιχτο;

Aλλαξαν απο το 15 τοσο πολυ τα πραγματα στο group vag;

Πραγματικα εχω απορια διοτι οδηγω συχνα-πυκνα octavia 1.8 tsi και golf 1.4 gt 170 και ειλικρινα μου φαινονται βαρκα-γιαλο σε σχεση με το 207.

Προχθες συγκεκριμενα εφερα απο Γερμανια μια τετραδα koni red για το skoda γιατι ειλικρινα ειχε καταντησει εκνευριστικη η συμπεριφορα του μεχρι και επικινδυνη θα ελεγα.

 

Επεξ/σία από JDROGAS
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 540
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, JDROGAS είπε

Οποτε τα αφηνεις καλυτερα.

Στο λεω επειδη το εχω δει το εργο πολλες φορες.

Εγω εχω φτιαξει ενα αμαξι ουσιαστικα πισταδικο και κατεληξα να το κυκλοφορω καθε μερα.

Λαθος και το καταλαβαινω οσο περναει ο καιρος.

Βεβαια αρχικα ο στοχος ηταν αλλος,αλλα καταστασεις δεν με αφησαν να εμπλακω αγωνιστικα εκεινον τον καιρο,οποτε αφου ειχα σκασει κι ενα σκασμο λεφτα λεω θα το κρατησω και θα το εχω για να πηγιανω μεχρι και στη δουλεια μου.

Δεν ειναι το ιδιο παραδειγμα φυσικα,απλα προσπαθω να σου πω οτι εαν θελεις να βγαλεις το απωθημενο σου,εαν θελεις να κανεις ενα γυρο στα μεγαρα αν αν αν...... παρε ενα μικρο χωρις πινακιδες με 3-4κ και σκισε το να κανεις το κεφι σου.

Μην πειραζεις το λεον και το καθε λεον ειναι λαθος.

Καπου το εχουμε μπερδεψει εδω στην Ελλαδα το θεμα.

Αυτο που πηρες (το λεον εννοω) ειναι να κανεις ξεκουραστα τη δουλεια σου ,το ταξιδι σου,να σε μεταφερει απο το ενα σημειο στο αλλο εσενα και την οικογενεια σου με ασφαλεια,ανεση.

Αληθεια τωρα επειδη απεχω καμια πενταετια απο τα καινουργια μοντελα,ειναι το λεον τοσο εκνευριστικα σφιχτο;

Aλλαξαν απο το 15 τοσο πολυ τα πραγματα στο group vag;

Πραγματικα εχω απορια διοτι οδηγω συχνα-πυκνα octavia 1.8tsi και golf 1.4 gt170 και ειλικρινα μου φαινονται βαρκα-γιαλο σε σχεση με το 207.

Προχθες συγκεκριμενα εφερα απο Γερμανια μια τετραδα koni red για το skoda γιατι ειλικρινα ειχε καταντησει εκνευριστικη η συμπεριφορα και επικινδυνη θα ελεγα.

 

Για τα δικά μου δεδομένα ναι , το προηγούμενο 5F θεωρώ ήταν η Χρυσή τομή από άποψη άνεσης και σπορ αίσθησης.

Το νέο Leon παραειναι σφιχτό για τα γούστα μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

50 λεπτά βίντεο εγκατάστασης full tint σε ένα Tesla από έναν youtuber που ακολουθώ από τότε που ξεκίνησε.

O τύπος φέρνει τον εγκαταστάτη σπίτι του, τα λένε ταυτόχρονα και γίνεται η εγκατάσταση. Έχει ενδιαφέρον γιατί λέει κόστη, εξηγεί τα πάντα για τις μεμβράνες και κάνει παράλληλα και τη δουλειά.. Το βρήκα ενδιαφέρον οπότε αν κάποιος έχει χρόνο και όρεξη ίσως να ενδιαφέρεται. Είναι στα αγγλικά.

edit: βάζουν και μπροστά

 

Επεξ/σία από eMike
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Nabuko είπε

Δε μας έδειξαν όμως πως συμπεριφέρεται το αμάξι μετά στον δρόμο

Εμ αν βάζουν σε αυτό που έχει 100 κάμερες σημαίνει ότι όλοι οι άλλοι θα είμαστε οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tsofras είπε

Εμ αν βάζουν σε αυτό που έχει 100 κάμερες σημαίνει ότι όλοι οι άλλοι θα είμαστε οκ

Το να τη βάλουν είναι εύκολο. Το μετά δεν μας έδειξαν. Οπότε δεν ξέρουμε αν θα είμαστε οκ. Μπορεί να διάλεξαν ένα Τέσλα γιατί πουλάει το όνομα και θα τράβαγε views

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Nabuko είπε

Το να τη βάλουν είναι εύκολο. Το μετά δεν μας έδειξαν. Οπότε δεν ξέρουμε αν θα είμαστε οκ. Μπορεί να διάλεξαν ένα Τέσλα γιατί πουλάει το όνομα και θα τράβαγε views

Πολύ σωστά και παιδιά; Ίντερνετ είναι, το 95% είναι ψέμα, μπορεί κάλλιστα μετά να τις έβγαλαν και αυτός που τις τοποθέτησε στο βίντεο την επόμενη μέρα να είχε 100 πελάτες λόγω του βίντεο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο OBDeleven προστέθηκαν νέες app λειτουργίες σε κάποια μοντέλα..! Στο καμικ μπήκε το hill assist που τόσους μήνες περίμενα! @tsofras ετοιμάσου για καφέ 😂😂😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, paylidis είπε

Στο OBDeleven προστέθηκαν νέες app λειτουργίες σε κάποια μοντέλα..! Στο καμικ μπήκε το hill assist που τόσους μήνες περίμενα! @tsofras ετοιμάσου για καφέ 😂😂😂

Άντε ντε σου έχω πει οπότε θες κατέβα με την γυναίκα αν θες να φτιάξουμε και τα δύο ή  στο δίνω να τα βολεψεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, tsofras είπε

Άντε ντε σου έχω πει οπότε θες κατέβα με την γυναίκα αν θες να φτιάξουμε και τα δύο ή  στο δίνω να τα βολεψεις

Μπα μόνο της γυναίκας θα σκαλίσω! 😂 μέσα στο μήνα θα κανονίσουμε μάζωξη, θα φέρω κ τον @ritualistic που ψάχνεται..! 😎

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, tsofras είπε

Την ημέρα που ήταν να πάω να ρωτήσω για εξάτμιση τράβηξα ένα βιντεο της κακιάς ώρα με τον ήχο της εξάτμιση του Leon

Σας το βάζω έτσι για τον χαβαλέ (προφανώς video απο ένα απλό κινητό κάτω απο την εξάτμιση)

 

Οι προσεκτικοί θα δείτε και λίγο την φάτσα μου :D

Η φάτσα σου φαίνεται στην εικόνα του λογαριασμού σου (YouTube) 🤣

Ακούγεται καλά... εμένα η δική μου είναι ψόφια 🤣

Επεξ/σία από terry308
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, terry308 είπε

Η φάτσα σου φαίνεται στην εικόνα του λογαριασμού σου (YouTube) 🤣

Ακούγεται καλά... εμένα η δική μου είναι ψόφια 🤣

Σωστό και αυτό αλλά είναι 15ετιας φωτό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, tsofras είπε

Ναι με κλειστά παράθυρα βέβαια δεν ακούς τίποτα

Αν άκουγες θαταν για πέταμα το αμάξι! Σόρρυ κ όλας, το ότι δεν ακούς με κλειστά παράθυρα σημαίνει ότι έχει καλή ηχομόνωση. Γιατί σαν ήχος δεν τον λες και σιγανό. Είναι αρκετά μπάσος(για ηχογράφηση από κινητό)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...