Προς το περιεχόμενο

Αγορά μεταχειρισμένου αυτοκινήτου - γνώμες ιδέες


paylidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, ProponitisTouKanape είπε

Jesus Christ, αμάξι που κοντεύει να πάρει φαντάρος, έχει και 160,000 χλμ, στο 1/3 της αρχικής τιμής του

Αφού λέει ο άνθρωπος ότι έχει budget κοντά στα 5000€ και θέλει αυτόματο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, tsofras είπε

Αφού λέει ο άνθρωπος ότι έχει budget κοντά στα 5000€ και θέλει αυτόματο

Αυτά?

1.https://www.car.gr/classifieds/cars/view/34066954-opel-zafira

2. https://www.car.gr/classifieds/cars/view/33111981-citroen-c4-picasso

3. https://www.car.gr/classifieds/cars/view/14441549-opel-corsa

 

 

Επεξ/σία από Nabuko
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, tsofras είπε

Αφού λέει ο άνθρωπος ότι έχει budget κοντά στα 5000€ και θέλει αυτόματο

Δε το είπα για σένα ρε συ, ηταν γενικό σχόλιο για την τιμή :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ProponitisTouKanape είπε

Δε το είπα για σένα ρε συ, ηταν γενικό σχόλιο για την τιμή :P

Ναι έχεις δίκιο για την τιμή αλλά βλέπεις σε αυτό το budget έχει 700+ επιλογές οπότε γίνεται χαμός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, artshadows είπε

Πολύ ρημαγμενο το  Citroen και περίεργο πολύ χτύπημα δεξιά..πολύ πιθανόν να έχει πάρει ο άξονας του ...αν το αγοράσεις να το σήκωσεις και να μετρήσεις τον άξονα.Και το άλλο βενζίνη 1.2 και dsg έχει υψηλή κατανάλωση καυσίμου...σε ένα χρόνο θα έχεις πληρώσει χαλαρα σε Βενζινες τη διαφορά...

Επεξ/σία από sarakats85
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το θεμα της καταναλώσης δεν με πειραζει και πολυ κατα τα αλλα πως το βλεπεις  ;

Επεξ/σία από artshadows
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάτι τέτοιο δεν σε ενδιαφέρει;

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/32647544-opel-astra?utm_campaign=facebook-shareSearchByUrl&utm_medium=push-button&utm_source=android-app&utm_content=aggelia

Μέχρι τι κυβικά είσαι;

 

Επεξ/σία από beknick
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα εχω ενα  peugeot 307 sw  του 2006 1400 cc   κοιτα κατι με χωρους  αυτοματο ανοιχτόχρωμο και κατα προτίμηση   κατω απο 1400 αν ειναι ομως αμαξαρα θα μπορουσα και 1600

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, artshadows είπε

το θεμα της καταναλώσης δεν με πειραζει και πολυ κατα τα αλλα πως το βλεπεις  ;

Φίλε μου είναι τρακαρισμένο δεξιά αριστερά και στην πίσω πόρτα και ξαναβαμμενο..φαίνεται καθαρά στις φωτογραφίες..επίσης η χούφτα στο τιμόνι (ημαρτον) δείχνει ότι δούλευε μέσα πόλη και για αυτό και η χούφτα..για εμένα ένα μεγάλο όχι δυστυχώς..μη βιάζεσαι!!να πάρεις κάτι που δεν έχει τόσο κραυγαλέες ζημιές...γιατί σκέψου αυτά είδα εγώ τουλάχιστον από τις φωτογραφίες..

Επεξ/σία από sarakats85
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όχι για το citroen για το skoda λέω.δηλαδη αν αφαιρέσουμε το θέμα κατανάλωσης που είπες κατά τα άλλα πως σου φαίνεται;

Επεξ/σία από artshadows
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, sarakats85 είπε

Φίλε μου είναι τρακαρισμένο δεξιά αριστερά και στην πίσω πόρτα και ξαναβαμμενο..φαίνεται καθαρά στις φωτογραφίες..επίσης η χούφτα στο τιμόνι (ημαρτον) δείχνει ότι δούλευε μέσα πόλη και για αυτό και η χούφτα..για εμένα ένα μεγάλο όχι δυστυχώς..μη βιάζεσαι!!να πάρεις κάτι που δεν έχει τόσο κραυγαλέες ζημιές...γιατί σκέψου αυτά είδα εγώ τουλάχιστον από τις φωτογραφίες..

1.2 πετρέλαιο με 75 άλογα ούτως ή άλλως μόνο για πόλη θα έκανε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, artshadows είπε

Όχι για το citroen για το skoda λέω.δηλαδη αν αφαιρέσουμε το θέμα κατανάλωσης που είπες κατά τα άλλα πως σου φαίνεται;

Aν μιλάς για το Skoda Roomster έχει τον προβληματικό 1.2Tsi με την αλυσίδα που πήδαγε δόντια και έκοβε βαλβίδες αν δεν το έπαιρνες είδηση συν το ακόμη πιο προβληματικό DSG κιβώτιο. Ούτε στον εχθρό μου δεν θα το πρότεινα ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σχέση έχουν τα άλογα στο πετρέλαιο φίλε?το αμάξι μου είναι 1.3d 75 άλογα και πάει πολύ καλύτερα από το 1.6 101 αλογα του πατέρα μου που είναι βενζινη..σε αυτό εμεινες από όσα έγραψα?

32 λεπτά πριν, ProponitisTouKanape είπε

1.2 πετρέλαιο με 75 άλογα ούτως ή άλλως μόνο για πόλη θα έκανε...

Σου απάντησε ο φίλος παραπάνω..μη βιάζεσαι ..θα βρεις κάτι καλύτερο από αυτά τα δύο..μη βλέπεις την τιμή μόνο γιατι σε ένα χρόνο χρήσης μπορεί να δώσεις 1000ε χαλαρα σε επισκευές..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, kalmik είπε

Aν μιλάς για το Skoda Roomster έχει τον προβληματικό 1.2Tsi με την αλυσίδα που πήδαγε δόντια και έκοβε βαλβίδες αν δεν το έπαιρνες είδηση συν το ακόμη πιο προβληματικό DSG κιβώτιο. Ούτε στον εχθρό μου δεν θα το πρότεινα ...

στην αγγελια γραφει οτι πηγαινε επισημο service μηπως μπορω να δω αν εχει γινει καποιο ειδικο service πανω σε αυτα τα θεματα ;Διοτι απο γουγλαρισμα που ριχνω για πολλα αμαξια και για αυτο βλεπω οτι πολλα αμαξια ειχαν προβληματα οντως αλλα οπως επισης οτι πολλα απο αυτα λυνόντουσαν  σε μεταγενεστερα σερβισ η ανακλισεις .Σκεφτομαι δηλαδη   τι θα επρεπε να κοιταξω στο βιβλιο service πχ εδω βλεπω κουβεντα αλλα απο οτι καταλαβαινω βγηκε ακρη https://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?/topic/56006-12-tsi-τεχνική-οδηγία-για-αλλαγή-καδένας-πολύδισκου-dsg/

Επεξ/σία από artshadows
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...