Προς το περιεχόμενο

Ανησυχίες


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, imr είπε

Δεν ειναι παρανομες μπροστα?

Εκτος αν ειναι τελειως διαφανες, οποτε δεν κερδιζεις και κατι, uv προστασια εχει και το μπαρμπριζ

Επιτρέπεται 75% μπροστά κερδίζεις και IR προστασία εκτός απο UV

Πλάκωσα τα τηλέφωνα για μεμβράνες πάλι, πραγματικά γελάω με τον καθένα.

Είναι τραγική η κατάσταση

- Δεν βάζω μπροστά έχει κάμερες

- Απαγορεύονται μπροστά

- Διάφανη μπροστά για να μην φαίνεται

- Δίνουμε χαρτί για ΚΤΕΟ αλλά η αστυνομία θα σας γράψει

4 απαντήσεις απο 4 τηλέφωνα σε "επαγγελματίες"

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 ώρες πριν, tsofras είπε

Ρε παιδιά σκέφτομαι μήπως είναι υπερβολή τα 500€ για φιμε τελικά, σκέφτομαι να ακυρώσω το ραντεβού και θα δω τι θα κάνω

200€ είχα δώσει για το Leon πόσο ανώτερα να είναι 300€ πάνω?

και για εμενα ειναι υπερβολικα πολλα τα 500... επισης δε θα εβαζα μπροστα αλλα οκ... μεχρι 200 για ολα πλην μπροστα κεραμικη θα ηταν καλη τιμη, παραπανω ξεφευγει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, paylidis είπε

και για εμενα ειναι υπερβολικα πολλα τα 500... επισης δε θα εβαζα μπροστα αλλα οκ... μεχρι 200 για ολα πλην μπροστα κεραμικη θα ηταν καλη τιμη, παραπανω ξεφευγει

Ναι ακύρωσα το ραντεβού Γιώργο , αν είναι να μην βάλω μπροστά δεν βάζω καθόλου. Δεν πιστεύω ότι έχει νόημα χωρίς μπροστά

Έσκασαν και πολλά αυτόν τον μήνα και ζορίζομαι οικονομικά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, tsofras είπε

Ρε που φτάσαμε , να παρακαλάνε οι γυναίκες και να μην θέλουμε εμείς :D

Και εμένα η γυναίκα μου με έπεισε για το formentor :D

Ρε εδω ηθελα να παρουμε το tipo sedan απλα για οικονομια και η δικια μου επεμενε στην ιουλιεττα γτ την ποθουσα, τετοιες γυναικες να τις εχετε ψηλα, ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, tsofras είπε

Ναι ακύρωσα το ραντεβού Γιώργο , αν είναι να μην βάλω μπροστά δεν βάζω καθόλου. Δεν πιστεύω ότι έχει νόημα χωρίς μπροστά

Έσκασαν και πολλά αυτόν τον μήνα και ζορίζομαι οικονομικά

κι ομως θωμα κανει τεραστια διαφορά εστω στα 5 γυρω γυρω... μπροστα ειχα μονο στο brabus - σε ολα τα υπολοιπα βαζω μονο γυρω γυρω και η διαφορά ειναι αισθητη... επισης πλεον δε βαζω καν "νανοκεραμικες", απλες μεμβρανες καλης ποιοτητας σε καλο εγκαταστατη και τελος... η διαφορά ειναι αναιπαισθητη εως ανυπαρκτη μεταξυ απλων και κεραμικων...

για εμενα καλυτερα κανε ενα κοπο κ ανεβα στο φιλαρακο μου στα μελισσια να σε φτιαξει με 110 € κ τελειωσε...

1 λεπτό πριν, NTC Labs είπε

Ρε εδω ηθελα να παρουμε το tipo sedan απλα για οικονομια και η δικια μου επεμενε στην ιουλιεττα γτ την ποθουσα, τετοιες γυναικες να τις εχετε ψηλα, ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ

κ εγω ηθελα να παρω το tiguan ή την A180 sedan να γλυτωσω 5-6Κ και με πηγε στο ακριβο... κ τωρα κατεληξε σε αυτην :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, paylidis είπε

κι ομως θωμα κανει τεραστια διαφορά εστω στα 5 γυρω γυρω... μπροστα ειχα μονο στο brabus - σε ολα τα υπολοιπα βαζω μονο γυρω γυρω και η διαφορά ειναι αισθητη... επισης πλεον δε βαζω καν "νανοκεραμικες", απλες μεμβρανες καλης ποιοτητας σε καλο εγκαταστατη και τελος... η διαφορά ειναι αναιπαισθητη εως ανυπαρκτη μεταξυ απλων και κεραμικων...

για εμενα καλυτερα κανε ενα κοπο κ ανεβα στο φιλαρακο μου στα μελισσια να σε φτιαξει με 110 € κ τελειωσε...

επειδη φετος θα βαλω και εγω στειλε στοιχεια

2 λεπτά πριν, paylidis είπε

κι ομως θωμα κανει τεραστια διαφορά εστω στα 5 γυρω γυρω... μπροστα ειχα μονο στο brabus - σε ολα τα υπολοιπα βαζω μονο γυρω γυρω και η διαφορά ειναι αισθητη... επισης πλεον δε βαζω καν "νανοκεραμικες", απλες μεμβρανες καλης ποιοτητας σε καλο εγκαταστατη και τελος... η διαφορά ειναι αναιπαισθητη εως ανυπαρκτη μεταξυ απλων και κεραμικων...

για εμενα καλυτερα κανε ενα κοπο κ ανεβα στο φιλαρακο μου στα μελισσια να σε φτιαξει με 110 € κ τελειωσε...

κ εγω ηθελα να παρω το tiguan ή την A180 sedan να γλυτωσω 5-6Κ και με πηγε στο ακριβο... κ τωρα κατεληξε σε αυτην :P

ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΟΥΝΕ!111!!!1111ΔΙΑΔΟΣΤΑΙ

  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, NTC Labs είπε

ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΟΥΝΕ!111!!!1111ΔΙΑΔΟΣΤΑΙ

πρακτικα εκει που θα ξεχρεωνα σε 2 χρονια αναγκαστηκα να βαλω δανειο 4 χρονια για το εξτρα ποσο... οντως θα μας καταστρεψουν 😅

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Parolos4 είπε

Τί διάρκεια ζωής έχουν οι μεμβράνες ρε παιδιά γιατί βλέπω κάτι παλιά αμάξια που πρέπει να αλλαχθούν τα παρμπρίζ για να βγουν οι μεμβράνες γι αυτό και ποτέ δεν έβαλα.

Αλλά αν η carglass ντύνει με κάτω από 200€ το σκέφτομαι. Απλά σε λίγα χρόνια δεν ψήνομαι να κάνουν φουσκάλες κλπ.

καπου διαβασα οτι ως τις 15 η καργκλας τις εχει 155 ευρω (λογικα +φπα)

διαρκεια ζωης δε ξερω αλλα δεκαετία σιγουρα... αλλα δεν χρειαζεται να αλλαξεις το τζαμι για να τη βγαλεις, υπαρχει συγκεκριμενη διαδικασία που βγαινουν πανευκολα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, paylidis είπε

Υγ: στα δικά μου μάτια δε το έχουν γυρίσει ποτε οι Κορεάτες, παραμένουν καπως κατώτεροι ποιοτικά. Οι ευρωπαίοι αντίθετα έριξαν ποιότητα όποτε δεν απέχουν πλέον πολύ…

 

  • Like 1
  • Haha 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, tsofras είπε

Επιτρέπεται 75% μπροστά κερδίζεις και IR προστασία εκτός απο UV

Πλάκωσα τα τηλέφωνα για μεμβράνες πάλι, πραγματικά γελάω με τον καθένα.

Είναι τραγική η κατάσταση

- Δεν βάζω μπροστά έχει κάμερες

- Απαγορεύονται μπροστά

- Διάφανη μπροστά για να μην φαίνεται

- Δίνουμε χαρτί για ΚΤΕΟ αλλά η αστυνομία θα σας γράψει

4 απαντήσεις απο 4 τηλέφωνα σε "επαγγελματίες"

Να σου πω, δεν βάζεις την xr plus στο παρμπρίζ και απλή xr στα υπόλοιπα;

Αν η τιμή έχει παραμείνει η ίδια με όταν είχα ρωτήσει τότε η  xr  στα υπόλοιπα θα είναι περίπου 200€.

150€ (xr plus) παρμπρίζ

200€ (xr) υπόλοιπα παράθυρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Να σου πω, δεν βάζεις την xr plus στο παρμπρίζ και απλή xr στα υπόλοιπα;

Αν η τιμή έχει παραμείνει η ίδια με όταν είχα ρωτήσει τότε η  xr  στα υπόλοιπα θα είναι περίπου 200€.

150€ (xr plus) παρμπρίζ

200€ (xr) υπόλοιπα παράθυρα

To σκέφτηκα και αυτό  , όπως σκέφτηκα να βάλω την XR plus μπροστά και π.χ. carglass τις υπόλοιπες

Αν δεν βρώ κάτι άλλο μπορεί να πάω εκεί που είχα βάλει του Leon , βλέποντας τα χαρακτηριστικά είναι σχεδόν  ίδες με τις XR plus σε μισή τιμή .

Μάλλον φόραγα πιο σκούρες στο προηγούμενο (και όχι 75%) για αυτό μου έχει μείνει η σύγκριση ως κατώτερες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που ειναι ο φιλος που εψηνε mach-e ;

https://www.autoblog.gr/2024/04/10/ford-mustang-mach-e-2024-dynatotero-me-afximeni-aftonomia-grigoroteri-fortisi-kai-me-alles-veltioseis/

Aν και δε μπορώ να σταματήσω να το βλέπω έτσι το αυτοκίνητο αυτό

image.png.bfacb8ef5ad52d820415525d18c8b650.png

  • Haha 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, filarhos είπε

Εμείς στο id τις βάλαμε 380 σε όλα τα τζάμια madico στην Άνοιξη. Κεραμική (black perl) στο εμπρός και στα υπόλοιπα (onyx)...

 

2 λεπτά πριν, filarhos είπε

Εμείς στο id τις βάλαμε 380 σε όλα τα τζάμια madico στην Άνοιξη. Κεραμική (black perl) στο εμπρός και στα υπόλοιπα (onyx)...

Iguanas?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, tsofras είπε

Ρε παιδιά σκέφτομαι μήπως είναι υπερβολή τα 500€ για φιμε τελικά, σκέφτομαι να ακυρώσω το ραντεβού και θα δω τι θα κάνω

200€ είχα δώσει για το Leon πόσο ανώτερα να είναι 300€ πάνω?

Too much. Επειδή είναι trendy είπαν να δώσουμε στο λαό premium φιμέ τζαμάκι και να το μοσχοχρεώσουμε... Όσοι πιστοί ξηλωθείτε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...