Προς το περιεχόμενο

Ανησυχίες


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 hours ago, paylidis said:

Είναι μια προσέγγιση και αυτή… βέβαια όταν είχαν έρθει οι Κορεάτες ήταν εποχές παλιών αγελάδων, που η μερσεντές κ η πεμβε πήγαιναν συννεφο. Τώρα ο κόσμος είναι πιο πονηρεμένος κ δεν υπάρχει σάλιο για σπατάλες, και κατά τη γνώμη μου πολύ δύσκολα θα πληρώσει για γιαλαντζί κινέζοπριμιουμ, θα πάει να πάρει κανονικό πριμιουμ με τα ίδια για να πουλήσει κ μούρη στη γειτονιά ;) 

μη γελιόμαστε όλοι όσοι έχουμε γνωστό με κάτι τύπου ecocar τον έχουμε γλεντήσει - το ίδιο θα γίνει κ με τα ΒΥΔ - όπως γινόταν προ 15-20-25 χρόνων με Χιουντάι, κια κ κινεζικά πάπια…

Υγ: στα δικά μου μάτια δε το έχουν γυρίσει ποτε οι Κορεάτες, παραμένουν καπως κατώτεροι ποιοτικά. Οι ευρωπαίοι αντίθετα έριξαν ποιότητα όποτε δεν απέχουν πλέον πολύ…

Δεν ειναι ψευτοπριμιουμ, ισα ισα απο οτι βλεπω εχουν πααρα πολυ καλη ποιοτητα. Μεχρι και κανονικα κουμπια εχουν

Οι Γερμανοι εχουν χασει τελειως το τρενο με τα ηλεκτρικα το ιδιο και οι Γιαπωνεζοι.

Παιζει μπαλα μονη της η τεσλα, η BYD ειναι πολυ σοβαρη εταιρια και η μονη που μπορει να κανει κατι.

Τα εκοκαρ ειναι για παιχνιδι, δεν ειναι αμαξια. Το μονο σοβαρο φτηνο ειναι το dacia spring αυτη τη στιγμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αλήθεια πάντως. 

Η ποιότητα είναι πάρα μα πάρα πολύ καλή. 

Πχ εγώ δοκιμάζω την αίσθηση των κουμπιών... Ε σας πληροφορώ ότι είναι άψογη... 

Γενικά το εσωτερικό είναι πάρα πολύ ποιοτικό. 

Αν κάποιος βρεθεί σε καμία αντιπροσωπεία ας το δει... 

Σε άλλα νέα δέχομαι πίεση για το mach e.... Αλλά θα πατήσω στα +13.000 που στοιχίζει παραπάνω!!!!!!!!! 

  • Like 1
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, @pnea1973 είπε

Αλήθεια πάντως. 

Η ποιότητα είναι πάρα μα πάρα πολύ καλή. 

Πχ εγώ δοκιμάζω την αίσθηση των κουμπιών... Ε σας πληροφορώ ότι είναι άψογη... 

Γενικά το εσωτερικό είναι πάρα πολύ ποιοτικό. 

Αν κάποιος βρεθεί σε καμία αντιπροσωπεία ας το δει... 

Σε άλλα νέα δέχομαι πίεση για το mach e.... Αλλά θα πατήσω στα +13.000 που στοιχίζει παραπάνω!!!!!!!!! 

Ρε που φτάσαμε , να παρακαλάνε οι γυναίκες και να μην θέλουμε εμείς :D

Και εμένα η γυναίκα μου με έπεισε για το formentor :D

  • Like 1
  • Haha 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, tsofras είπε

Ρε που φτάσαμε , να παρακαλάνε οι γυναίκες και να μην θέλουμε εμείς :D

Και εμένα η γυναίκα μου με έπεισε για το formentor :D

Φαντάσου.. Όντως.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα η γυναίκα μου με σιχτηρησε όταν παρήγγειλα το Leon, όταν έμαθε ότι ήρθε λάθος αμάξι και ακύρωσα την παραγγελία, είπε κατηγορηματικά: τώρα πάμε στην δική μου επιλογή το Xceed. Δεν έκατσε όμως και τελικά κατεληξα μόνος μου στο Sportage.

Μου έκανε μετά όλες τις χάρες... 😁😁

  • Haha 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά σκέφτομαι μήπως είναι υπερβολή τα 500€ για φιμε τελικά, σκέφτομαι να ακυρώσω το ραντεβού και θα δω τι θα κάνω

200€ είχα δώσει για το Leon πόσο ανώτερα να είναι 300€ πάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω παρακολουθήσει τη συζήτηση πολύ τώρα τελευταία γιατί πήζω, αλλά 500 ευρώ είναι way too much ρε συ. τι θα σου βάλουν πια ;  επιχρυσες ; 

45 λεπτά πριν, tsofras είπε

Και εμένα η γυναίκα μου με έπεισε για το formentor :D

happy wife, happy life φίλε μου :D

 

  • Like 1
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, tsofras είπε

Ρε παιδιά σκέφτομαι μήπως είναι υπερβολή τα 500€ για φιμε τελικά, σκέφτομαι να ακυρώσω το ραντεβού και θα δω τι θα κάνω

200€ είχα δώσει για το Leon πόσο ανώτερα να είναι 300€ πάνω?

πες την αλήθεια τώρα: δε θες να κανεις επένδυση για να το δώσεις πιο εύκολα :P

  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, zanskou είπε

δεν έχω παρακολουθήσει τη συζήτηση πολύ τώρα τελευταία γιατί πήζω, αλλά 500 ευρώ είναι way too much ρε συ. τι θα σου βάλουν πια ;  επιχρυσες ; 

happy wife, happy life φίλε μου :D

 

Xpel xr plus

36 λεπτά πριν, majnun είπε

πες την αλήθεια τώρα: δε θες να κανεις επένδυση για να το δώσεις πιο εύκολα :P

Προφανώς είναι και αυτός ένας λόγος 🤣

Δεν ξέρω ρε γμτ είμαι μπερδεμένος μου τρώει πολλά λεφτά για να κάθεται

Πφφφ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί διάρκεια ζωής έχουν οι μεμβράνες ρε παιδιά γιατί βλέπω κάτι παλιά αμάξια που πρέπει να αλλαχθούν τα παρμπρίζ για να βγουν οι μεμβράνες γι αυτό και ποτέ δεν έβαλα.

Αλλά αν η carglass ντύνει με κάτω από 200€ το σκέφτομαι. Απλά σε λίγα χρόνια δεν ψήνομαι να κάνουν φουσκάλες κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, tsofras είπε

Ρε παιδιά σκέφτομαι μήπως είναι υπερβολή τα 500€ για φιμε τελικά, σκέφτομαι να ακυρώσω το ραντεβού και θα δω τι θα κάνω

200€ είχα δώσει για το Leon πόσο ανώτερα να είναι 300€ πάνω?

Θωμά 500€, όντως τα θεωρώ υπερβολή. 

Ολικό στη carglass με είχε βγει 250 κάτι €, για εμας ήταν επένδυση γιατι κόβουμε χλμ, θεωρώ ότι άξιζε κάθε € και ότι σε κάθε επόμενο αυτοκίνητο (γεροί να είμαστε) θα είναι το πρώτο έξτρα που θα μπαίνει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Parolos4 είπε

Τί διάρκεια ζωής έχουν οι μεμβράνες ρε παιδιά γιατί βλέπω κάτι παλιά αμάξια που πρέπει να αλλαχθούν τα παρμπρίζ για να βγουν οι μεμβράνες γι αυτό και ποτέ δεν έβαλα.

Αλλά αν η carglass ντύνει με κάτω από 200€ το σκέφτομαι. Απλά σε λίγα χρόνια δεν ψήνομαι να κάνουν φουσκάλες κλπ.

Σε δικό μου που μαξ έχω κρατήσει 5 χρόνια δεν έχουν πάθει τίποτα

Στου πατέρα μου το clio 10ετίας απο carglass , πέρσι έκανε φουσκάλες η πίσω μόνο και πήγε και την άλλαξε (είχε λίγο ζόρι λόγω αντιστάσεων αλλά ευτυχώς δεν έπαθε κάτι)

 

41 λεπτά πριν, terry308 είπε

Θωμά 500€, όντως τα θεωρώ υπερβολή. 

Ολικό στη carglass με είχε βγει 250 κάτι €, για εμας ήταν επένδυση γιατι κόβουμε χλμ, θεωρώ ότι άξιζε κάθε € και ότι σε κάθε επόμενο αυτοκίνητο (γεροί να είμαστε) θα είναι το πρώτο έξτρα που θα μπαίνει.

Αν έβαζαν μπροστά Λευτέρη για πήγαινα και εγώ εκεί , ας έβαζα και απλές δεν με πειράζει , δεν είδα και καμία διαφορά με τις νανοκεραμικές.

Εκτός απο το κόστος , είναι και 3.30 ώρες στο χαλάνδρι , carglass έχω κοντά μου το αφήνω και πάω στη δουλειά με τα πόδια.

Γιατί δεν βάζουν μπροστά ειλικρινά δεν καταλαβαίνω (μάλλον καταλαβαίνω δεν θέλουν να ασχοληθούν)

Το ότι έχει την κάμερα μπροστά ενώ μπορούν να κόψουν την μεμβράνη το θεωρώ γελοίο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, tsofras said:

Σε δικό μου που μαξ έχω κρατήσει 5 χρόνια δεν έχουν πάθει τίποτα

Στου πατέρα μου το clio 10ετίας απο carglass , πέρσι έκανε φουσκάλες η πίσω μόνο και πήγε και την άλλαξε (είχε λίγο ζόρι λόγω αντιστάσεων αλλά ευτυχώς δεν έπαθε κάτι)

 

Αν έβαζαν μπροστά Λευτέρη για πήγαινα και εγώ εκεί , ας έβαζα και απλές δεν με πειράζει , δεν είδα και καμία διαφορά με τις νανοκεραμικές.

Εκτός απο το κόστος , είναι και 3.30 ώρες στο χαλάνδρι , carglass έχω κοντά μου το αφήνω και πάω στη δουλειά με τα πόδια.

Γιατί δεν βάζουν μπροστά ειλικρινά δεν καταλαβαίνω (μάλλον καταλαβαίνω δεν θέλουν να ασχοληθούν)

Το ότι έχει την κάμερα μπροστά ενώ μπορούν να κόψουν την μεμβράνη το θεωρώ γελοίο

Δεν ειναι παρανομες μπροστα?

Εκτος αν ειναι τελειως διαφανες, οποτε δεν κερδιζεις και κατι, uv προστασια εχει και το μπαρμπριζ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, tsofras είπε

 

Δεν ξέρω ρε γμτ είμαι μπερδεμένος μου τρώει πολλά λεφτά για να κάθεται

Πφφφ

Αυτό δυστυχώς γίνεται. Απο τα χρήματα που δίνουμε για να το πάρουμε, μέχρι και το οτι το έχουμε ακίνητο ή το κινούμε!!!!!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, imr είπε

Δεν ειναι παρανομες μπροστα?

Εκτος αν ειναι τελειως διαφανες, οποτε δεν κερδιζεις και κατι, uv προστασια εχει και το μπαρμπριζ

εάν δεν κάνω λάθος είναι έως έναν χρωματικό τόνο νόμιμες

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...