Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

20 ώρες πριν, sotirisl είπε

Δυστυχώς φίλε μου οι περισσότερες γυναίκες θεωρούν το να παίζεις video games ανωριμότητα, οσο επιτυχημένος και αν είσαι επαγγελματικά, στην ζωή κτλ...

Είμαι από τους τυχερούς που όλες οι σχέσεις μου ή ήταν ΟΚ με αυτό ή παίζανε και οι ίδιες. Με την τωρινή μου μάλιστα αναγκάστηκα να πάρω και 2ο χειριστήριο γιατί παίζουμε και μαζί. Πολύ καλή φάση :)

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, icenex είπε

Δεν καταλαβαινω τα παραπανω σχολια μια χαρα το βλεπω το παιχνιδι....

 

:D

 

έπαιξα ένα ματσάκι το πρωί.

1. bugs, clipping

2. η νέα κάμερα είναι από την εποχή του Virtua striker....

3. το gameplay είναι cp από το ISS PRO 2000...

4. κάποια στιγμή το momentum όχι μόνο έκανε supermen τους αντιπάλους αλλά το responsivness στους δικούς μου παίκτες έπεσε στα τάρταρα..... 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, Daredevil είπε

:D

Θεε μου....

Τον έχει σαν Lionel Messi ή σαν Lionel Nessi ?

Και τσαμπα που το έβαλαν δεν υπάρχει περίπτωση να το κατεβάσω. Αν με πλήρωνε 39,99€ η Konami μπορεί.....

😂😂😂

Επεξ/σία από vorlon68
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, vorlon68 είπε

Θεε μου....

Τον έχει σαν Lionel Messi ή σαν Lionel Nessi ?

Και τσαμπα που το έβαλαν δεν υπάρχει περίπτωση να το κατεβάσω. Αν με πλήρωνε 39,99€ η Konami μπορεί.....

😂😂😂

free είναι δεν χάνεις κάτι να το δοκιμάσεις, όχι κανονικά τον έχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Thanofski είπε

Ειλικρινά τι σκέφτεται η κοναμι δεν καταλαβαίνω.δλδ κ να θες να δεις κάποιο όραμα σε όλο αυτό πραγματικά είναι σαν να ξεκίνησε το development πριν 4 μήνες.

Σαν παιχνίδι ουσιαστική αλλαγή δεν έχει.δλδ να πεις ότι έκαναν ριζικές αλλαγές εξου κ τα 2 χρόνια αποχή.κ σε δεύτερη φάση το παιχνίδι ουρλιάζει ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΡΕΧΩ Κ ΣΕ ΚΙΝΗΤΑ.Απο γραφικά μέχρι UI ...

Δηλαδή το σχέδιο της κοναμι ήταν να στείλει όλο το fanbase στην ΕΑ και να κρατήσει τα mobile kids με τη πιστωτική του μπαμπά;

 

Τραγικό πραγματικά 

 

Τόσα χρόνια κάνανε copy paste και είχαν τις ίδιες κονσόλες. Ε τώρα με τις next gen μπορεί να χρειάστηκε να αλλάξουν κάποια πράγματα και κάναν break το game.😁 Αυτά συμβαίνουν όταν σου φεύγουν οι programmers και η νέα ομάδα μπορεί να μην έχει ιδέα τι έχει κάνει η παλιά. Konami = mobile + pachinko εδώ και καιρό.

Επεξ/σία από ilos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, ilos είπε

Τόσα χρόνια κάνανε copy paste και είχαν τις ίδιες κονσόλες. Ε τώρα με τις next gen μπορεί να χρειάστηκε να αλλάξουν κάποια πράγματα και κάναν break το game.😁 Αυτά συμβαίνουν όταν σου φεύγουν οι programmers και η νέα ομάδα μπορεί να μην έχει ιδέα τι έχει κάνει η παλιά. Konami = mobile + pachinko εδώ και καιρό.

Copy paste δεν το λες σε καμία περίπτωση αν έχεις όντως ασχοληθεί με το παιχνίδι.μιλαμε για annual release όπου υπάρχει ο κορμός κ διορθώνουν ότι θεωρούν σωστό .

 

Το 21 για μένα ήταν ότι καλύτερο σε ποδοσφαιρακι εδώ κ πολλά χρόνια.μεχρι το 13 ασχολιομουν με fifa,εκεί κάπου θεωρώ ότι η κοναμι το πήρε πιο σοβαρά κ μετά από 3 με 4 χρόνια έφτασε εκεί π ήθελε με αποκορύφωμα το 21.

 

Αυτό δυστυχώς δεν φαίνεται στο 22,δεν βλέπω κάποια διαφορά π να πω ότι εδώ θα στηριχτούν.κατι που να δείχνει ότι σε 2 με 3 χρόνια θα δούμε κάτι ωραίο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σήμερα παρέλαβα το νέο σφραγισμένο dualsense από Cometron. 

Τρίτη είχε φύγει Αθήνα το παλιό απο Θεσσαλονίκη και σήμερα παρέλαβα νέο.

GG Cometron!

Γνωρίζει κανείς άμα ισχύει νεα εγγύηση από σήμερα ?

20210930_154032-01.jpeg

Επεξ/σία από johnnyman
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Thanofski είπε

Copy paste δεν το λες σε καμία περίπτωση αν έχεις όντως ασχοληθεί με το παιχνίδι.μιλαμε για annual release όπου υπάρχει ο κορμός κ διορθώνουν ότι θεωρούν σωστό .

 

Το 21 για μένα ήταν ότι καλύτερο σε ποδοσφαιρακι εδώ κ πολλά χρόνια.μεχρι το 13 ασχολιομουν με fifa,εκεί κάπου θεωρώ ότι η κοναμι το πήρε πιο σοβαρά κ μετά από 3 με 4 χρόνια έφτασε εκεί π ήθελε με αποκορύφωμα το 21.

 

Αυτό δυστυχώς δεν φαίνεται στο 22,δεν βλέπω κάποια διαφορά π να πω ότι εδώ θα στηριχτούν.κατι που να δείχνει ότι σε 2 με 3 χρόνια θα δούμε κάτι ωραίο

Αν κάναν προσπάθεια να χαλάσουν ότι καλό υπήρχε στο 21, τότε μιλάμε για φωστήρες😁. Εγώ πιστεύω ότι κατά το porting στις νέες κονσόλες κάτι δε λειτουργεί σωστά στην game engine.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

η Konami έχει μάλλον αποκλειστικό στόχο το mobile gaming. Στην Ιαπωνία και γενικά στην Ασία είναι τεράστια αγορά. Ολοι με τα κινητά τους παίζουν. Αντίο δλδ κονσόλες και pc gaming. 

Θα κάνω χρόνια να απεγκαταστήσω το 21

 

Επεξ/σία από chek2fire
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, johnnyman είπε

Σήμερα παρέλαβα το νέο σφραγισμένο dualsense από Cometron. 

Τρίτη είχε φύγει Αθήνα το παλιό απο Θεσσαλονίκη και σήμερα παρέλαβα νέο.

GG Cometron!

Γνωρίζει κανείς άμα ισχύει νεα εγγύηση από σήμερα ?

20210930_154032-01.jpeg

Καλορίζικο!!!

Εγγύηση ισχύει η πρώτη που έχεις δυστυχώς....

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, mikele13- είπε

Καλορίζικο!!!

Εγγύηση ισχύει η πρώτη που έχεις δυστυχώς....

Σε ευχαριστώ φίλε μου. 

Σε περίπτωση πάλι πού πάθει drift  και λήξει η εγγύηση μπορούμε να φτιάξουμε μόνοι μας? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...