Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

27 λεπτά πριν, lkv100 είπε

Υπάρχει κάποιος να έχει παραλάβει από public το fh5 controller? Εδώ και μέρες είναι προς διεκπεραίωση η παραγγελία

Εκει βλεπω να πέφτει ακυρο.και μενα τόσες μέρες σε εκτεταμένη αναζήτηση το γράφει.ενω ήταν διαθέσιμο. Το παραγγειλα πριν 3 μέρες από mediamarkt και το εχουν στηλει. Οπότε θα φαει ακυρο στα public. Δεν ξερουν τι τους γινεται

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

29 λεπτά πριν, lkv100 είπε

Υπάρχει κάποιος να έχει παραλάβει από public το fh5 controller? Εδώ και μέρες είναι προς διεκπεραίωση η παραγγελία

Ειχα κανει κ εγω φιλε μου αλλα μας εριξαν ακυρο απο οτι κατλαβα. Ειναι τωρα σε εκτεταμενη αναζητηση καμμια εβδομαδα κ παραπανω. Ευτυχως απο mm που πετυχα στοκ το εστειλαν σημερα. Το παμπλικ απλα εριξε αδεια να μαζεψει χρημα μαλλον 😩

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους κοιτάζουν για αγορά φθηνότερου controller από εξωτερικό(πχ να το συνδιάσουν με άλλη αγορά),έχει το Γαλλικό amazon το shocking blue χρώμα στα 49ευρώ(και το μαυρο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Εκει βλεπω να πέφτει ακυρο.και μενα τόσες μέρες σε εκτεταμένη αναζήτηση το γράφει.ενω ήταν διαθέσιμο. Το παραγγειλα πριν 3 μέρες από mediamarkt και το εχουν στηλει. Οπότε θα φαει ακυρο στα public. Δεν ξερουν τι τους γινεται

 

4 ώρες πριν, malias4 είπε

Ειχα κανει κ εγω φιλε μου αλλα μας εριξαν ακυρο απο οτι κατλαβα. Ειναι τωρα σε εκτεταμενη αναζητηση καμμια εβδομαδα κ παραπανω. Ευτυχως απο mm που πετυχα στοκ το εστειλαν σημερα. Το παμπλικ απλα εριξε αδεια να μαζεψει χρημα μαλλον 😩

Το έχω εξοφλήσει ηλεκτρονικά εγώ τέτοιο θύμα που είμαι. Θα επικοινωνήσω μαζί τους να δω τι μπορεί να γίνει. Εντωμεταξύ τα public έχουν αγοράσει και τα media markt, δεν είναι ενοποιημένα τα συστήματα τους; πως μοιράζουν το απόθεμα τους;,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, lkv100 είπε

 

Το έχω εξοφλήσει ηλεκτρονικά εγώ τέτοιο θύμα που είμαι. Θα επικοινωνήσω μαζί τους να δω τι μπορεί να γίνει. Εντωμεταξύ τα public έχουν αγοράσει και τα media markt, δεν είναι ενοποιημένα τα συστήματα τους; πως μοιράζουν το απόθεμα τους;,

Εγώ έχω παραγγείλει εδώ και μια εβδομάδα από Public με αντικαταβολή.

Επικοινώνησα μαζί τους την Παρασκευή να ρωτήσω για την κατάσταση της παραγγελίας και μου είπαν απλά πως θα αργήσει λίγο. Εχθές η κατάσταση άλλαξε από Εκτεταμένη αναζήτηση σε Διαδικασία συλλογής. Δεν ξέρω αν σημαίνει πως παρέλαβαν όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, George7Byron είπε

Εχουμε κάποιο site για Τούρκικες gift cards?Βρήκα μόνο live συνδρομές και σχετικά με τα άλλα stores οι τιμές είναι χώμα

Εδώ και δύο χρόνια λόγω της κατρακύλας της λίρας δεν βγαίνουν καινούργιες gift cards για λίρα. Οι τιμές των καρτών είναι σε παλιές τιμές πριν της κατρακύλας.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Choutas είπε

Εδώ και δύο χρόνια λόγω της κατρακύλας της λίρας δεν βγαίνουν καινούργιες gift cards για λίρα. Οι τιμές των καρτών είναι σε παλιές τιμές πριν της κατρακύλας.

Αρα δεν υπάρχει εναλλακτικός τρόπος ωστε να παρουμε κάτι απο εκεί ε?Ουτε με μαιμουδιες με VPN ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω άλλη μία θεωρητική ερώτηση:

Γενικά παίζω μόνος μου και στο PS4 που έχω 7 χρόνια ποτέ δε χρειάστηκα 2ο χειριστήριο.

Τώρα όμως η κόρη μεγαλώνει (είναι ήδη 9) και επιπλέον με το gamepass υπάρχει πρόσβαση σε άπειρα παιχνίδια που στο PS4 απλά δεν έμπαινα στη διαδικασία να τα αγοράσω.

Θεωρείτε ότι αξίζει τον κόπο να δώσω 65 ευρώ και να πάρω το συλλεκτικό που βγήκε για την 20ετία να υπάρχει σπίτι με προοπτική να χρησιμοποιηθεί ελάχιστα ή όχι; Εσείς όλοι έχετε 2ο χειριστήριο σπίτι να υπάρχει και ας χρησιμοποιείται ελάχιστα έως καθόλου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, thagkol είπε

Έχω άλλη μία θεωρητική ερώτηση:

Γενικά παίζω μόνος μου και στο PS4 που έχω 7 χρόνια ποτέ δε χρειάστηκα 2ο χειριστήριο.

Τώρα όμως η κόρη μεγαλώνει (είναι ήδη 9) και επιπλέον με το gamepass υπάρχει πρόσβαση σε άπειρα παιχνίδια που στο PS4 απλά δεν έμπαινα στη διαδικασία να τα αγοράσω.

Θεωρείτε ότι αξίζει τον κόπο να δώσω 65 ευρώ και να πάρω το συλλεκτικό που βγήκε για την 20ετία να υπάρχει σπίτι με προοπτική να χρησιμοποιηθεί ελάχιστα ή όχι; Εσείς όλοι έχετε 2ο χειριστήριο σπίτι να υπάρχει και ας χρησιμοποιείται ελάχιστα έως καθόλου;

Εχτές παρελαβα το anniversary controller. Η γυναικα μου με τη μεγαλη κορη εβλεπαν αγριες μελισσες...Εγω με την μικρη(7,5 ετων) παίζαμε από τις 9 μεχρι τις 11 το It takes two. Το γελιο που ριξαμε και το ποσο το ευχαριστηθηκε, εκαναν αποσβεση τα 65 ευρω ηδη. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, james9tito είπε

Εχτές παρελαβα το anniversary controller. Η γυναικα μου με τη μεγαλη κορη εβλεπαν αγριες μελισσες...Εγω με την μικρη(7,5 ετων) παίζαμε από τις 9 μεχρι τις 11 το It takes two. Το γελιο που ριξαμε και το ποσο το ευχαριστηθηκε, εκαναν αποσβεση τα 65 ευρω ηδη. 

Παίζεται και από τέτοιες ηλικίες αυτό; Η γυναίκα μου δε θέλει να βάλω τη μικρή στην ιστορία του gaming γιατί είναι λέει μικρή. Πού θα πάει θα την πείσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε παρε δευτερο να υπαρχει. Ολο κ καποιος θα παιξει ! Εγω πηρα το forza horizon edition για δευτερο κ πουλησα ενα που ειχα. Αν επαιρνα τωρα οπως εσυ που ψαχνεις θα επαιρνα η το forza η το 20 yrs . Και ας ειναι 5€ πιο ακριβα απο τα απλα. 
Ειναι πιο πουλ μουρ 🤩

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...