Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Εγώ το άφησα για τώρα επειδή δεν έβγαιναν με τίποτα τα Arcade events.

Δε θα άφηνα το παιχνίδι μόνο για αυτό, τα Arcade είναι ένα πολύ μικρό μέρος. Δε βγαίνουν απλά επειδή είναι πολύ δύσκολα, όχι λόγω bug πάντως.

Μια και το φερε η κουβέντα, είχα να παίξω racing game πάνω από 15 χρόνια και το συγκεκριμένο με έχει ενθουσιάσει! (δεν έχω και μέτρο σύγκρισης βέβαια)

Επεξ/σία από thagkol
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, thagkol είπε

Δε θα άφηνα το παιχνίδι μόνο για αυτό, τα Arcade είναι ένα πολύ μικρό μέρος. Δε βγαίνουν απλά επειδή είναι πολύ δύσκολα, όχι λόγω bug πάντως.

Εκανα κανονικά όλα τα κεντρικά events/tours κλπ,το άφησα το παιχνίδι με 74% achievements.

Δεν είναι δηλαδή ότι δεν ασχολήθηκα με κάτι άλλο. 

Το παιχνίδι θα βγάλει(όπως και τα προηγούμενα)dlc αργότερα,άρα δεν με πολυ πειράζει και γενικά το χάρηκα.

Ούτως ή άλλως αυτό τον μήνα από xbox μεριά,πιο πολύ με Halo βλέπω να ασχολούμαι λόγω και του Infinite.

Ηδη τώρα έχω ξανα ξεκινήσει Halo MCC πριν το infinite για να τα έχω όλα φρέσκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

Καλά και εγώ σε κάποια arcades που έπαιξα μέχρι τον 1ο γύρο πέρασα. 

Έχω πάει και 3ο γύρο αλλά δεν έχω καταφέρει ποτέ να τον τελειώσω για να βγει το Event. 

Το MCC το ξεκίνησα κι εγώ χτες (δεν το έχω παίξει ποτέ), έχω πελαγώσει τόσα παιχνίδια δεν ξέρω τι να πρωτοπαίξω (η λίστα "save for later" έχει πάνω από 10 μέσα)!!

Επεξ/σία από thagkol
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε η Microsoft έχει μπει σε frenzy mode. Εϊναι αδιανόητα αυτά τα πράγματα που κάνει καθημερινά. Αν τα στούντιο της βγάλουν ΑΑΑ παιχνίδια δε βλέπω πως μπορεί να χάσει σε αυτή τη γενιά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, thagkol είπε

Έχω πάει και 3ο γύρο αλλά δεν έχω καταφέρει ποτέ να τον τελειώσω για να βγει το Event. 

Το MCC το ξεκίνησα κι εγώ χτες (δεν το έχω παίξει ποτέ), έχω πελαγώσει τόσα παιχνίδια δεν ξέρω τι να πρωτοπαίξω (η λίστα "save for later" έχει πάνω από 10 μέσα)!!

Μου έβγαλε 14 gb update το παιχνίδι. Παίζει να έχουν φτιάξει πολλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, Tigio13 said:

Μου έβγαλε 14 gb update το παιχνίδι. Παίζει να έχουν φτιάξει πολλά. 

ναι φτιαξαν πολλα και εχουν και αλλα να φτιαξουν

https://forzamotorsport.net/en-us/news/forza-horizon-5-community-update

παντως με το νεο Patch εφαγα μια μαυρη οθονη. και ακουω για κρασαρισματα απο αλλους.

 

https://support.forzamotorsport.net/hc/en-us/articles/4411898144659-FH5-Release-Notes-December-3rd-2021

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, thagkol είπε

Δε θα άφηνα το παιχνίδι μόνο για αυτό, τα Arcade είναι ένα πολύ μικρό μέρος. Δε βγαίνουν απλά επειδή είναι πολύ δύσκολα, όχι λόγω bug πάντως.

Μια και το φερε η κουβέντα, είχα να παίξω racing game πάνω από 15 χρόνια και το συγκεκριμένο με έχει ενθουσιάσει! (δεν έχω και μέτρο σύγκρισης βέβαια)

Δεν είναι δύσκολα, απλά δεν συμμετέχουν αρκετοί, μόνος σου ή με κάνα δυο ακόμη δεν πρόκειται να τερμάτησεις και τους τρεις γύρους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Edel είπε

Ρε η Microsoft έχει μπει σε frenzy mode. Εϊναι αδιανόητα αυτά τα πράγματα που κάνει καθημερινά. Αν τα στούντιο της βγάλουν ΑΑΑ παιχνίδια δε βλέπω πως μπορεί να χάσει σε αυτή τη γενιά. 

Στα 25 χρόνια που ασχολουμε με games. Οχι καμμενος αλλα πάντα είχα pc η κονσολες ,αυτό το πράμα δεν το έχω ξαναζήσει. ΠΑΣΟΚ του gaming

pasok-giannopoulos.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Στα 25 χρόνια που ασχολουμε με games. Οχι καμμενος αλλα πάντα είχα pc η κονσολες ,αυτό το πράμα δεν το έχω ξαναζήσει. ΠΑΣΟΚ του gaming

pasok-giannopoulos.gif

Ναι. Σε λιγο θα κατεβάσει και τη Λιανη ο Φιλ απο το αεροπλανο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...