Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

19 λεπτά πριν, james9tito είπε

Υποθετω οτι το καλωδιο που ειχε στην συσκευασια το Series X , δεν ηταν 2.1. 

Εχετε να προτεινετε καποιο καλο hdmi 2.1 καλωδιο ?

Ειναι 2.1 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, james9tito είπε

Υποθετω οτι το καλωδιο που ειχε στην συσκευασια το Series X , δεν ηταν 2.1. 

Εχετε να προτεινετε καποιο καλο hdmi 2.1 καλωδιο ?

Από περιέργια, γιατί το υποθέτεις? Το καλώδιο είναι 2.1 πάντως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

Από περιέργια, γιατί το υποθέτεις? Το καλώδιο είναι 2.1 πάντως.

Μα γιαυτό είπα υποθέτω αλλιώς θα έλεγα ξέρω. Ευχαριστώ για την απάντηση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όπως σωστά αναφέρουν τα παιδιά πιο πάνω το καλώδιο που έχει μέσα το Series X είναι 2.1.

Αν για οποιοδήποτε όμως λόγο (π.χ. μήκος καλωδίου) θέλεις να πάρεις κάποιο άλλο, τότε νομίζω το Hama Ultra High Speed HDMI 8K από εδώ νομίζω είναι ότι πιο vfm με πιστοποίηση μπορείς να βρεις αυτή την στιγμή στην ελληνική αγορά.

Επεξ/σία από overclocker
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και  σχεδόν 20 μέρες περιμένω το επετειακό controller και σήμερα το κούριερ έλεγε πως είναι για παράδοση. Λέω μήπως γίνει κάνα θαύμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανάκριβο το Hama, εγώ πήρα ένα της Equip στο 1/3 της τιμής και είναι άψογο.

https://www.equip-info.net/equipinfo_en/119381-hdmi-2-1-ultra-high-speed-cable--2m-119381

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει δοκιμάσει κανείς κάτι τέτοιο?

Απ' ότι λέει μετατρέπει έναν m2ssd western digital σε δίσκο που μπαίνει στη θέση memory card των series s/x.

Το έχει δοκιμάσει κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Choutas είπε

Εδώ και  σχεδόν 20 μέρες περιμένω το επετειακό controller και σήμερα το κούριερ έλεγε πως είναι για παράδοση. Λέω μήπως γίνει κάνα θαύμα.

24 Νοεμβρίου το παράγγειλα από Microsoft Store Ιρλανδίας και 26 Νοεμβρίου το είχα στα χέρια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, thagkol είπε

24 Νοεμβρίου το παράγγειλα από Microsoft Store Ιρλανδίας και 26 Νοεμβρίου το είχα στα χέρια μου.

Καλά σε τέτοια θέματα είναι κάτι χρόνια μπροστά οι αγορές από έξω,ειδικά από microsoft store/amazon.

1 ώρα πριν, Choutas είπε

Εδώ και  σχεδόν 20 μέρες περιμένω το επετειακό controller και σήμερα το κούριερ έλεγε πως είναι για παράδοση. Λέω μήπως γίνει κάνα θαύμα.

Δυστηχώς περιόδους γιορτών/εκπτώσεων,είναι για γερή υπομονή η φάση κουριερ. Αν το έχει παραλάβει το κουριερ και ειναι κοντά σου,μίλησε μαζι τους αν ειναι να πας εσυ να το παρεις από αυτους από το να είσαι στο περίμενε,εαν σε βολεύει φυσικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, james9tito είπε

Μα γιαυτό είπα υποθέτω αλλιώς θα έλεγα ξέρω. Ευχαριστώ για την απάντηση. 

Kαλησπερα αγαπητε, καλως ηρθες στον κοσμο του χβοχ! ναι το καλωδιο ειναι 2.1 δεν θα εχεις θεμα. Υποθετουμε πως ειναι η πρωτη σου χβοχ κονσολα οποτε αν θες να σου εξηγησουμε οτιδηποτε σχετικα με την αυτην (λειτουργιες, ερωτησεις, αποριες, παςς), εδω ειναι το καλυτερο φορουμ να ρωτησεις.

Ελα να παιρνουν και οι υπολοιποι σειρα να μεγαλωσει η κοινοτητα.

Επεξ/σία από hexenlord
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, mrvaggos είπε

Καλησπέρα παιδια. Δεν μπορώ να παίξω το halo. Στο multiplayer μου έχει κλειδωμένη την επιλογή play game. Ξέρει κανείς γιατι γίνεται αυτο; Ευχαριστώ

Αρχικό μενού πατας start μετά Y και βάζεις γλώσσα αγγλικη

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά πως γίνετε να πάρω τα 10 ευρώ προώθησης που έχω στο λαγαριασμό καθώς μου ήρθε ένα email από την microsoft και μου γράφει ότι λήγουν σε λίγες μέρες. 

Δλδ από τι βλέπω μπορείς να τα ξοδέψεις και στο store του xbox αλλά πάω να κάνω αγορά κάποιο game και δεν μου τα εμφανίζει πουθενά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...