Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

6 hours ago, Tigio13 said:

Αυτό το παιχνίδι δεν υπάρχει? Παίρνει κάποιο update ή βγαίνει καινούριο? 

ναι υπαρχει το next gen update βγαινει τον φλεβαρη. Εγω αγορασα τωρα το παιχνιδι μιας και το εχει σε προσφορα 13 ευρω. Εννοειται θα ασχοληθω οταν βγει το update. τωρα εχουμε horizon 5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Charismo είπε

Δεν μπορεί να παίζω το ίδιο παιχνίδι με τον τύπο στο βίντεο. 😂

εμένα ορισμένα αυτοκίνητα υψηλής ιπποδύναμης σπινιάρουν και κάνουν μόνα τους drift ακόμη στην ευθεία και ο άλλος κάνει βαρελάκια στον αέρα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει τι λεμε τωρα ρε ο don joewon song ειναι καλυτερος κ απο τα παιδια της playground games ! Ειναι αστερι κ η ms του το αναγνωριζει αυτο. Παιρνει ολο  συλεκτικες δωρακια κτλ για το promotion που κανει !

Τον παρακολουθω στο twitter κ ξεκινησε να φτιαχνει βιντεακια κτλ στο forza επειδη εχει μια σπανια ασθενεια στα νεφρα κ ξεχνουσε τον πονο παιζοντας !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 30/11/2021 στις 8:30 ΜΜ, hexenlord είπε

TΙΝΑΦΤΑΡΕ, θα μας τρελάνει η Μικροσοφτ. Το περίμενα πως και πως να μπει στο pass, είναι μανιακός με Αλιενς. Είχα λιώσει το colonial marines (+dlc) και ας κράζανε πως δεν ήταν καλό.  Πω πω πω πω τι έχει να γίνει. 
 

Κατι πρέπει να γίνει με το Pass, το έχουν ξεφτιλίσει, δεν προλαβαίνω να παίξω, έχω χάσει τη μπάλα. Από χτες μπήκαν 5 παιχνίδια μέσα. 

Ναι ρε man είναι μεγαλο κρίμα. Έχω παρατήσει το forza γιατί έχω πιάσει το it takes two με ένα φιλαράκι. Και στα καπάκια μου δίνει το alien που και αυτό ήταν στα σχέδια μου για co op. Βγαίνει halo και έχω αγοράσει τσαμπε από copacabana  και το βλαχαλα. Καλά κρασιά. 

Επεξ/σία από Lotof
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

So, υπάρχει μια κινεζο-εταιρεία που λέγεται PlayVital και οι οποία βγάζει τα καλύτερα silicon skins για DualSense και SeX controllers. Εδώ για παράδειγμα, είναι ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει.

Προσπαθώ διακαώς να βρω κάτι αντίστοιχο για Elite V2, αλλά δεν βρίσκω τίποτα. Έχει καμιά πρόταση κανένας;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

40 λεπτά πριν, Malthador είπε

Προσπαθώ διακαώς να βρω κάτι αντίστοιχο για Elite V2, αλλά δεν βρίσκω τίποτα. Έχει καμιά πρόταση κανένας;

Θα ενδιέφερε και εμένα να ντύσω το elite, οντως πολύ ωραία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ είχα πάρει παλιότερα από ebay γιατί δεν έβρισκα εδώ. Αλλά ήταν απογοήτευση και τα έβγαλα άμεσα. Τα ίδια τα είχα βρει και σε άλλα κινεζοsite τύπου bangood. Γενικά δεν είχαν καλή εφαρμογή και καλή αίσθηση. 

Edit: το έχει και στο amazon πλέον. Αυτό εδώ ήταν χωρίς thumpsticks. 

https://www.amazon.de/AreMe-Silicone-Rubber-Analog-Controller/dp/B08GJJWKVC/ref=mp_s_a_1_10?crid=28R186XFO1A5G&keywords=Xbox+elite+series+2+cover&qid=1638450511&sprefix=xbox+elite+series+2+cove%2Caps%2C208&sr=8-10

Επεξ/σία από Tigio13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και για το controller και για την κονσολα, δεν βρήκα να υπάρχει κάποια ανακοίνωση/ενημέρωση περί διαθεσιμότητας.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...