Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, gr8effect είπε

Έχουμε τηλέφωνο για MS, XBOX Ελλάδας; Ευχαριστώ.

https://support.xbox.com/el-gr/contact-us/emerald

ζητάς κλήση προς εσένα από εδώ. 

σε 1-2 λεπτά σε καλούν εκείνοι. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι σερβερ της ms σέρνονται μερικές φορές και σε εσάς, καλωδιακά και με 100αρα με το ζόρι να κατεβάζω 30mbps πολλές φορές

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Οι σερβερ της ms σέρνονται μερικές φορές και σε εσάς, καλωδιακά και με 100αρα με το ζόρι να κατεβάζω 30mbps πολλές φορές

Το έχω παρατηρήσει και εγώ με 50άρα γραμμή το πολύ να κατεβάζει με 35 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Οι σερβερ της ms σέρνονται μερικές φορές και σε εσάς, καλωδιακά και με 100αρα με το ζόρι να κατεβάζω 30mbps πολλές φορές

 

11 λεπτά πριν, andreas443 είπε

Το έχω παρατηρήσει και εγώ με 50άρα γραμμή το πολύ να κατεβάζει με 35 

Όταν έχουμε ανοιχτό game ρίχνει την ταχύτητα, όπως έχει ξαναειπωθεί. 

Ανοιχτα game είναι και όσα είναι στο quick resume, οπότε αν τα κλείσουμε κατεβάζει full speed. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, rodosf1 είπε

 

Όταν έχουμε ανοιχτό game ρίχνει την ταχύτητα, όπως έχει ξαναειπωθεί. 

Ανοιχτα game είναι και όσα είναι στο quick resume, οπότε αν τα κλείσουμε κατεβάζει full speed. 

καλημέρα εμένα και πάλι δεν κατεβάζει τα έχω όλα κλειστά τα game

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

χθες παρέλαβα από Κωτσοβολο τα wireless της Microsoft .Εντελώς ψόφια. μέχρι την μέση δεν ακούγεται τίποτα στο 100% ένταση για να ακούς χαμηλώφωνα ούτε καν μεσαία ένταση άλλων . Από ότι είδα είναι γενικευμένο φαινομενο. 

https://answers.microsoft.com/en-us/xbox/forum/all/microsoft-xbox-wireless-headset-volume-issues/154bf7b4-aeae-4c6f-95a5-8d351c7b7d7a

Τοσα και τόσα reviews και βιντεάκια στο youtube κανείς δεν το είπε. Το αναφέρω μήπως ενδιαφέρει κάποιον. Αντε τώρα πρήξιμο για αλλαγές. τι άλλο θα προτείνατε σε οικονομικό μέχρι 100.. 

 

Επεξ/σία από Dorian
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dorian είπε

χθες παρέλαβα από Κωτσοβολο τα wireless της Microsoft .Εντελώς ψόφια. μέχρι την μέση δεν ακούγεται τίποτα στο 100% ένταση για να ακούς χαμηλώφωνα ούτε καν μεσαία ένταση άλλων . Από ότι είδα είναι γενικευμένο φαινομενο. 

https://answers.microsoft.com/en-us/xbox/forum/all/microsoft-xbox-wireless-headset-volume-issues/154bf7b4-aeae-4c6f-95a5-8d351c7b7d7a

Τοσα και τόσα reviews και βιντεάκια στο youtube κανείς δεν το είπε. Το αναφέρω μήπως ενδιαφέρει κάποιον. Αντε τώρα πρήξιμο για αλλαγές. τι άλλο θα προτείνατε σε οικονομικό μέχρι 100.. 

 

Είσαι σιγουρος δεν ειναι προβληματικα; Τα εχω κανα 8μηνο και δεν εχω θεματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, TutaKachun είπε

Είσαι σιγουρος δεν ειναι προβληματικα; Τα εχω κανα 8μηνο και δεν εχω θεματα

θα πάω να ζητησω αλλαγη επιστροφή από Κωτσόβολο σήμερα μετά τη δουλεία. Επρεπεπ  να βάλω πχ τερμα την ενταση της τιβι και τερμα το ρυθμιστή στα ακουστικά για να ακούγεται ούτε μεσαία ένταση.  εσένα τέρμα αντέχονται;

 

Επεξ/σία από Dorian
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, TutaKachun είπε

Είσαι σιγουρος δεν ειναι προβληματικα; Τα εχω κανα 8μηνο και δεν εχω θεματα

Το ίδιο κι εγώ. Κανένα θέμα και παράπονο ως τώρα. Πολύ τίμια ακουστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Dorian είπε

θα πάω να ζητησω αλλαγη επιστροφή από Κωτσόβολο σήμερα μετά τη δουλεία. Επρεπεπ  να βάλω πχ τερμα την ενταση της τιβι και τερμα το ρυθμιστή στα ακουστικά για να ακούγεται ούτε μεσαία ένταση.  εσένα τέρμα αντέχονται;

 

Δεν τα έχω δοκιμάσει τέρμα γιστι συνήθως λίγο πάνω από την μέση είναι αρκετά δυνατά. Αλλά θα δοκιμάσω το βράδυ στο σπίτι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Dorian είπε

χθες παρέλαβα από Κωτσοβολο τα wireless της Microsoft .Εντελώς ψόφια. μέχρι την μέση δεν ακούγεται τίποτα στο 100% ένταση για να ακούς χαμηλώφωνα ούτε καν μεσαία ένταση άλλων . Από ότι είδα είναι γενικευμένο φαινομενο. 

https://answers.microsoft.com/en-us/xbox/forum/all/microsoft-xbox-wireless-headset-volume-issues/154bf7b4-aeae-4c6f-95a5-8d351c7b7d7a

Τοσα και τόσα reviews και βιντεάκια στο youtube κανείς δεν το είπε. Το αναφέρω μήπως ενδιαφέρει κάποιον. Αντε τώρα πρήξιμο για αλλαγές. τι άλλο θα προτείνατε σε οικονομικό μέχρι 100.. 

 

Κι εγώ τα έχω από Amazon uk και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Δεν αντιμετωπίζω τέτοιο θέμα. Στο τέρμα είναι αρκετά δυνατά και ενοχλητικά. Στη μέση είμαι συνήθως. Ωραίο και το Atmos, δεν είχα κρατηθεί το πλήρωσα 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Dorian είπε

χθες παρέλαβα από Κωτσοβολο τα wireless της Microsoft .Εντελώς ψόφια. μέχρι την μέση δεν ακούγεται τίποτα στο 100% ένταση για να ακούς χαμηλώφωνα ούτε καν μεσαία ένταση άλλων . Από ότι είδα είναι γενικευμένο φαινομενο. 

https://answers.microsoft.com/en-us/xbox/forum/all/microsoft-xbox-wireless-headset-volume-issues/154bf7b4-aeae-4c6f-95a5-8d351c7b7d7a

Τοσα και τόσα reviews και βιντεάκια στο youtube κανείς δεν το είπε. Το αναφέρω μήπως ενδιαφέρει κάποιον. Αντε τώρα πρήξιμο για αλλαγές. τι άλλο θα προτείνατε σε οικονομικό μέχρι 100.. 

 

Για πάτα μία το home button και πήγαινε τέρμα κάτω δεξιά που έχει την ένταση των ακουστικών και δες μήπως είναι χαμηλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...