Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Κατεβάζεις το twitch στο xbox και πατάς start streaming 

Τι παιχνιδαρα ρε παιδια το it takes two,

Έχω μείνει αφωνος

Το It takes Two είναι ίσως το πιο fun, πρωτότυπο και με απίστευτη ποικιλία co op που έχω παίξει. Κάθε πίστα κάτι διαφορετικό. Κάθε πίστα κάτι που σου αφήνει ένα μόνιμο χαμόγελο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, να κάνω μια ερώτηση σχετικά με τα χειριστήρια των Series S/X.

Αγόρασα σήμερα το 20 year anniversary Series Controller για να το χρησιμοποιήσω με το One S μου. Το χειριστηρίο είναι πραγματικά σε άλλο επίπεδο απο εργονομία και ποιότητα, αυτό που μου έκανε εντύπωση όμως είναι πόσο πιο αδύναμη είναι η δόνηση του σε σχέση με το παλιό μου χειριστήριο.

Επειδή δεν εχω εμπειρία με τα controllers νεας γενιάς, μπορεί κάποιος να μου επιβεβαιώσει αν είναι όντως έτσι ή υπάρχει κάποιο πρόβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, bad_freddy είπε

Επειδή δεν εχω εμπειρία με τα controllers νεας γενιάς, μπορεί κάποιος να μου επιβεβαιώσει αν είναι όντως έτσι ή υπάρχει κάποιο πρόβλημα?

Δεν είναι η ιδέα σου σε αυτό https://forums.codemasters.com/topic/79649-is-it-normal-for-the-xbox-series-x-controller-to-have-significantly-weaker-vibration/ 

Τώρα αν είναι όντως επίτηδες σχεδιασμένο έτσι,δεν το γνωρίζω μιας και δεν χρησιμοποιώ την δόνηση σε κανένα controller καμίας εταιρείας.

Μίλησε με την MS καλού κακού να σου πουν αν είναι normal αυτό ή να πάς για αντικατάσταση controller.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bad_freddy είπε

Καλησπέρα παιδιά, να κάνω μια ερώτηση σχετικά με τα χειριστήρια των Series S/X.

Αγόρασα σήμερα το 20 year anniversary Series Controller για να το χρησιμοποιήσω με το One S μου. Το χειριστηρίο είναι πραγματικά σε άλλο επίπεδο απο εργονομία και ποιότητα, αυτό που μου έκανε εντύπωση όμως είναι πόσο πιο αδύναμη είναι η δόνηση του σε σχέση με το παλιό μου χειριστήριο.

Επειδή δεν εχω εμπειρία με τα controllers νεας γενιάς, μπορεί κάποιος να μου επιβεβαιώσει αν είναι όντως έτσι ή υπάρχει κάποιο πρόβλημα?

Κατεβασε απο το ms store το Game Controller Tester.Αυτο τσεκαρει την σωστη λειτουργια του χειριστηριου.Μπορεις να δοκιμασεις και την λειτουργια της δονησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Κατεβάζεις το twitch στο xbox και πατάς start streaming 

Τι παιχνιδαρα ρε παιδια το it takes two,

Έχω μείνει αφωνος

Σε αυτό πρέπει να βρεις ένα και μόνο άτομο να το παίξεις από την αρχή μέχρι το τέλος ή μπορείς να ξεκινήσεις την αρχή με έναν και να συνεχίσεις μετά με κάποιον άλλον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, malias4 είπε

τσαμπα το 40αρι day one μονο για gamepass και αν .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα το xcloud από browser με λογαριασμό από την Ολλανδία και δεν έμεινα ευχαριστημένος, ενώ είχε πολύ καλή εικόνα κάποιες φορές laggare υπερβολικά. Με το geforce now που έχω παίξει δεν υπάρχει ίχνος lag άρα δεν είναι πρόβλημα η σύνδεση μου. Ελπίζω να έρθει σύντομα στην Ελλάδα και να μην περιμένουμε μέχρι να φτιάξει data center η MS, είναι μία υπηρεσία που αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...