Προς το περιεχόμενο

Vodafone Unlimited Ultra (σύνδεση κινητής, όλα απεριόριστα) 29.9€/ μήνα (ΤΕΛΟΣ)


Kostasallinone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 ώρες πριν, satyllas είπε

Τότε εγώ έτυχε να έχω καλή προσωπική σύμβουλο! Επειδή το είχα γυρίσει τελευταία σε cu, μου το μετέτρεψε σε ένα τυχαίο συμβόλαιο και σε ένα μήνα που θα βγει ο πρώτος λογαριασμός θα με καλέσει μόνη της να κάνουμε την προσφορά.

Δυστυχώς με 2 κάρτες 4sharing κουμπωμενες στο συμβόλαιο, που τις χρησιμοποιώ πολύ,  δεν μπορώ να κάνω τέτοιου είδους μεταβάσεις.  Τελικά τους έπεισα σήμερα το πρωί για τις 2 γραμμές και τις 2 κάρτες 4sharing να τους δίνω 76 ευρώ ( όσο δίνω τώρα για το red max family) . Η πίεση που τους ασκησα ήταν πως η wind μου δίνει τις παροχές αυτές στα 67.18 ( όντως τόσο μου έκαναν προσφορά) και τους λέω σκεφτείτε το μέχρι αύριο,  δεν θα τα χαλάσουμε για 10 ευρώ.  

 

Δεν με χαλάει καθόλου.  Δυστυχώς δεν μπορούσα να το κατεβάσω άλλο αυτήν την περίοδο.  Απλά είπα να κάνω την μετάβαση για να είμαι έτοιμος την black Friday του 23😀😀😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 minutes ago, satyllas said:

Λάθος! Αυτή η κάρτα είναι που δίνεται μαζί με το Mifi και έχει απεριόριστα και δωρεάν ως μέρος της προσφοράς!

 

Αν έχει κρατήσει κανένας screenshot με την προσφορά, το έλεγε ξεκάθαρα ότι πρόκειται για την υπηρεσία on the spot

https://web.archive.org/web/20211123192445/https://www.vodafone.gr/symvolaio-kinitis-unlimited-blackfriday/?i_source=homepage-banner&i_medium=banners&i_owner=mk-hv&i_name=20211122-hv-black-friday

Εδώ είναι η  σελίδα της προσφοράς, δεν λέει κάτι για on the spot. 

 

Υπάρχει και scerenshot από κινητό στο πρώτο post

Επεξ/σία από dj_neo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, edm0d0n είπε

Πήρα σήμερα την δεύτερη sim δωρεάν. Μπορώ να πάρω και 3η με χρέωση 3ευρώ τον μήνα ξέρει κανείς;

Πήγες σε κατάστημα και την πήρες ή σου ήρθε με courier;
Θέλω οπωσδήποτε δεύτερη κάρτα για να την κουμπώσω μόνιμα στο MR600 v2 που θα αγοραστεί άμεσα για το σπίτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, rafa1919 είπε

Πήγες σε κατάστημα και την πήρες ή σου ήρθε με courier;
Θέλω οπωσδήποτε δεύτερη κάρτα για να την κουμπώσω μόνιμα στο MR600 v2 που θα αγοραστεί άμεσα για το σπίτι.

Στο κατάστημα πήγα και ήταν δωρεάν επειδή έκανα φορητότητα από cosmote. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, edm0d0n είπε

Στο κατάστημα πήγα και ήταν δωρεάν επειδή έκανα φορητότητα από cosmote. 

Και εγώ φορητότητα από Cosmote έκανα.
Μακάρι να ισχύει και για εμένα, θα είμαι μπόμπα!
Ευχαριστώ για το feedback.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 minutes ago, edm0d0n said:

Πήρα σήμερα την δεύτερη sim δωρεάν. Μπορώ να πάρω και 3η με χρέωση 3ευρώ τον μήνα ξέρει κανείς;

Έχεις σταθερό στη vodafone; 

Επεξ/σία από dj_neo
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 minutes ago, edm0d0n said:

Όχι. Λόγο φορητότητας η κάρτα είναι δωρεάν.

Θα μας τρελανουνε οι κοκκινοι... Τη φορητότητα την έκανες στο κατάστημα ή από το τηλέφωνο;

Επεξ/σία από dj_neo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, dj_neo είπε

Θα μας τρελανουνε οι κοκκινοι... Τη φορητότητα την έκανες στο κατάστημα ή από το τηλέφωνο;

Από το τηλέφωνο. Ήρθε ο courier για να μου φέρει τα συμβόλαια να υπογράψω χθες και μου έδωσε και την βασική sim. Σήμερα πήγα στο κατάστημα για να μου δώσει και την δεύτερη data sim δωρεάν.

  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω μιλήσει ΔΥΟ φορές με την κοπελιά στην εξυπηρέτηση μετά την πρώτη κλήση της αίτησης και τις 2 φορές μου είπε ότι ΔΕΝ δίνεται η 2η sim δωρεάν γιατί δεν υπάρχει σταθερό, με πολλά συγγνώμη κιόλας.Την πρώτη φορά με πήρε γιατί μου είχε πει και αυτή στην αρχική κλήση την Δευτέρα δωρεάν η 2η sim και το mifi και μου είπε ότι έκανε λάθος και ότι κανονικά χρεώνεται με 3 €. Το δεύτερο έγινε σήμερα το πρωϊ γιατί νόμιζε ότι  προχθες μου είχε πει ότι το κόστος της 2ης sim είναι 3 € (φιξ) και ότι είναι τελικά είναι 3€/μήνα. Τώρα πως σε κάποιους χωρίς σταθερό το δίνουν δωρεάν , δεν ξέρω. Προσοχή μόνο στους λογαριασμούς όταν βγουν μην τυχών έχει περαστεί χρέωση 2ης sim.....

Επεξ/σία από jobous
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, dj_neo είπε

Σου έδωσαν και το mifi δώρο; Αν όχι θα πονταρα στο ότι θα σε χρεώσουν το 3€ το μήνα...

Η υπάλληλος μου έδειξε την αίτηση και έλεγε δωρεάν. Mifi δεν μου έδωσαν αλλά δεν ζήτησα κιόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...