Προς το περιεχόμενο

Vodafone Unlimited Ultra (σύνδεση κινητής, όλα απεριόριστα) 29.9€/ μήνα (ΤΕΛΟΣ)


Kostasallinone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

37 λεπτά πριν, asteroulis είπε

Εντάξει . ειναι φοβερό. Σαν να πηγαίνει για φούντο η εταιρεία και να μαζεύει απο παντού ρευστό ειναι.
Δεν μπορω να το καταλάβω , είναι μια προσφορά που δεν βρίσκεις ούτε στο εξωτερικό , όταν τόσα χρόνια νοιώθαμε σαν φτωχοί συγγενείς στην Ευρώπη , με τις τιμες και τις παροχές μας.

Ακομα και μια απλη οικιακή συνδεση να αντικατασταθεί και ένα νουμερο καρτοκινητου, πάλι ειναι τρομερό κέρδος. Αν αρχισουν να μπαινουν και άλλες καρτες στο παιχνίδι , έχει απογειωθεί η φάση.

Μακάρι... εγώ βλέπω το αντίθετο! Με μπουκωμένο τέρμα πλέον δίκτυο, να ψάχνουμε όλοι να φύγουμε ενώ μας δένουν χειροπόδαρα με 2 χρόνια συμβόλαιο. ¨Εχει κανείς τους όρους αποχώρησης ανάλογα με το μήνα εύκαιρους;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, doll είπε

Σήμερα εγινε αλλαγή προγράμματος RED 8GB σε ultra unlimited.

Τελική τιμή 25,00 ευρώ (χωρίς σταθερό) ΚΑΙ ανανέωση συμβολαίου για 24 μήνες.

Προσπάθησα για την 4share για δωρεάν σύνδεση αλλά δεν την έδωσαν.

Είχες συμβόλαιο σε ισχύ και στο άλλαξαν? Και εάν ναι, σου είχε έρθει ειδοποίηση στην εφαρμογή? 

Επεξ/σία από ge-lyk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν η sim για το 4sharing μπει σε ένα οποιοδηποτε άλλο 4G router θα παίζει υποθέτω κανονικά χωρίς πρόβλημα έτσι ; Ή ντε και καλά χρειάζεται το mifi ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω ότι θα ξεσπάσει μάχη και θα δούμε καλές τιμές και από άλλους. Το φοβερό με αυτό το πρόγραμμα είναι ότι δίνει απεριόριστο ιντερνετ που ειδικά οι νεαροί  αυτό ζητάνε περισσότερο. Το έκανε ο γιος μου και είναι πολύ ευχαριστημένος γιατί πλήρωνε συνέχεια 10ευρα για αγορά δεδομένων στην cosmote.

Από την άλλη η cosmote θορυβήθηκε και σε πρώτο βήμα ανακοίνωσε δωρεάν δεδομένα ανά βδομάδα μέχρι τις γιορτές αλλά πιστεύω ότι αυτό δε φτάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, gotthard είπε

14 ημέρες όπως ισχύει . Το γράφει  κιόλας στην πρώτη σελίδα

Εμένα μου είπαν τηλεφωνικά ότι δεν ισχύει το 14ήμερο. Δηλαδή άπαξ και τραβήξουν τη γραμμή, τελείωσε. Η εναλλακτική που μου έδωσαν ήταν να κρατήσουν on hold για 14 ημέρες το αίτημα φορητότητας, από την υπογραφή.

 

Υ.Γ. Φοβερή προσφορά.

Επεξ/σία από dBpanos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

με πηραν απ τον ΟΤΕ για αντιπροταση... 3 παγια δωρο για να μεινω συν 200 λεπτα προς ολους... αρνηθηκα και το δεχτηκαν χωρις μαχη

Επεξ/σία από pj2501
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι έχουν το συμβόλαιο στα χέρια τους μπορούν να μας πουν τι πέναλτυ έχει για τη διακοπή από το πρώτο ή δεύτερο  μήνα .Εάν οι ταχύτητες στα δεδομένα είναι τραγικές και θέλουμε να πάμε σε άλλη εταιρεία τι θα πληρώσουμε ως ποινή ?  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι σπίτι αλλά απο όσο θυμάμαι τον 4-5 μήνα χρήσης είναι στο μεγαλύτερο όριο και κάπου στα 150ε

3 λεπτά πριν, anaxiopistos είπε

Οσοι έχουν το συμβόλαιο στα χέρια τους μπορούν να μας πουν τι πέναλτυ έχει για τη διακοπή από το πρώτο ή δεύτερο  μήνα .Εάν οι ταχύτητες στα δεδομένα είναι τραγικές και θέλουμε να πάμε σε άλλη εταιρεία τι θα πληρώσουμε ως ποινή ?  

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, anaxiopistos είπε

Οσοι έχουν το συμβόλαιο στα χέρια τους μπορούν να μας πουν τι πέναλτυ έχει για τη διακοπή από το πρώτο ή δεύτερο  μήνα .Εάν οι ταχύτητες στα δεδομένα είναι τραγικές και θέλουμε να πάμε σε άλλη εταιρεία τι θα πληρώσουμε ως ποινή ?  

155

155

113.67

108.5

Οι πρωτοι 4 μηνες δλδ

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, anaxiopistos είπε

Οσοι έχουν το συμβόλαιο στα χέρια τους μπορούν να μας πουν τι πέναλτυ έχει για τη διακοπή από το πρώτο ή δεύτερο  μήνα .Εάν οι ταχύτητες στα δεδομένα είναι τραγικές και θέλουμε να πάμε σε άλλη εταιρεία τι θα πληρώσουμε ως ποινή ?  

Διάβασε το συμβόλαιο που υπόγραψες… κατά 99,999% το αναφέρει…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, andreas1gr είπε

Διάβασε το συμβόλαιο που υπόγραψες… κατά 99,999% το αναφέρει…

Τη Δευτέρα θα έρθει ο κούριερ . Απλά ακούω ότι οι ταχύτητες της Vodafone είναι τραγικές και χειρότερες και από τη wind και θέλω να ξέρω τις επιλογές μου . Τη Δευτέρα θα μάθω . Εάν δεν παραλάβω το συμβόλαιο από το κούριερ δεν προχωράει η φορητότητα . Υπάρχει και αυτή η λύση . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, anaxiopistos είπε

Τη Δευτέρα θα έρθει ο κούριερ . Απλά ακούω ότι οι ταχύτητες της Vodafone είναι τραγικές και χειρότερες και από τη wind και θέλω να ξέρω τις επιλογές μου . Τη Δευτέρα θα μάθω . Εάν δεν παραλάβω το συμβόλαιο από το κούριερ δεν προχωράει η φορητότητα . Υπάρχει και αυτή η λύση . 

Συγγνώμη αλλά κάνεις μια αγορά που θα σε δεσμεύσει 2 χρόνια και δεν έχεις τσεκάρει το σήμα – ταχύτητες στην περιοχή σου – σπίτι σου;;;

Εγώ που είμαι αποκλειστικά με data εδώ και 6 χρόνια (Vodafone & Cosmote) μπορώ να πω ότι η κατάσταση γίνετε συνέχεια πιο άσχημη…

Τις εποχές που δίνουν προσφορές με απεριόριστα data, γονατίζει το δίκτυο από το μεσημέρι μέχρι αργά το βραδύ, πράγμα που δεν με αφήνει να δουλέψω…

Ειδικά η voda στην περιοχή μου, από 15-20mbps, τις ώρες αιχμής δεν έχει ούτε 1,5mbps…

Η Cosmote είναι σαφώς καλύτερη…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε μήνυμα για παραλαβή της mifi συσκευής από οποιοδήποτε κατάστημα Vodafone με έναν κωδικό που μου εστειλαν. Πέρασα από ένα και μου είπαν ότι αυτοί είναι franchise και πρέπει να πάω σε ιδιόκτητο κατάστημα. Τρέλα πουλάνε; Που ξέρει ο πελάτης ποια μαγαζιά είναι ιδιόκτητα και ποια franchise

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...