Προς το περιεχόμενο

Insomnia v2022 - Αναφορά bugs


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 856
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

25 λεπτά πριν, asderis είπε

Καλησπερα.
Ειμαι μονο εγω με προβλημα στις αγγελιες;  Εχουν χαθει τα σχολια.

 

bug.jpg

 

Kαι σε μενα συμβαινει το ιδιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εχει και αλλος προβλημα να μην μπορει να δει το προφιλ του και γενικα κανενα προφιλ εδω και καποια ωρα ? ?

Επεξ/σία από ReBeLoS
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, ReBeLoS είπε

εχει και αλλος προβλημα να μην μπορει να δει το προφιλ του και γενικα κανενα προφιλ εδω και καποια ωρα ? ?

και σε έμενα το ίδιο!

Ούτε μπορώ να κάνω αναζήτησή γενική στις αγγελίες..

Επεξ/σία από paniti
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, paniti είπε

και σε έμενα το ίδιο!

Ούτε μπορώ να κάνω αναζήτησή γενική στις αγγελίες..

Σε εμένα όλα φαίνονται κανονικά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα ένα ποστ, το οποίο διαγράφηκε και μου έστειλε ένας mod μήνυμα για τον λόγο που έγινε αυτό. Δυστυχώς στο μήνυμα που εμφανίστηκε όταν έκανα log in, πάτησα το x και έκλεισε. Προσπαθώ να βρω εάν υπάρχει κάποιο πεδίο στο προφίλ κτλ που να το εμφανίζει, όμως δεν βρίσκω κάτι. Γνωρίζει κάποιος εάν μπορώ να το βρω κάπου στις ρυθμίσεις/προφίλ κτλ: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, ilpapacha είπε

Έκανα ένα ποστ, το οποίο διαγράφηκε και μου έστειλε ένας mod μήνυμα για τον λόγο που έγινε αυτό. Δυστυχώς στο μήνυμα που εμφανίστηκε όταν έκανα log in, πάτησα το x και έκλεισε. Προσπαθώ να βρω εάν υπάρχει κάποιο πεδίο στο προφίλ κτλ που να το εμφανίζει, όμως δεν βρίσκω κάτι. Γνωρίζει κάποιος εάν μπορώ να το βρω κάπου στις ρυθμίσεις/προφίλ κτλ: 

Αμα σου διεγραψε mod μηνυμα μη το σκαλιζεις, τι θελεις? να σε βρουν τσιμεντωμενο? 😁
Κανονικα βλεπεις τα posts σου στο "προβολη δραστηριοτητας" στο προφιλ σου αλλα αν εχει διαγραφει πιθανοτατα δεν θα υπαρχει ουτε εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, immortalx είπε

Αμα σου διεγραψε mod μηνυμα μη το σκαλιζεις, τι θελεις? να σε βρουν τσιμεντωμενο? 😁
Κανονικα βλεπεις τα posts σου στο "προβολη δραστηριοτητας" στο προφιλ σου αλλα αν εχει διαγραφει πιθανοτατα δεν θα υπαρχει ουτε εκει

Έγινε ο Βαγγέλας mod; 😁

Το ποστ δεν υπάρχει, απλά ήθελα να δω το σχόλιο που μου έστειλαν. Δυστυχώς δεν εμφανίζει κάτι στα μηνύματα. Λειτουργεί διαφορετικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Doubt είπε

Επειδή είναι εκτός θέματος, άνοιξε καινούργιο ή βάλτο στα τεχνικά.

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

 

 

Να πω την αλήθεια δεν γνωρίζω εάν είναι bug, πχ εμφανιζόταν κάπου στο μενού σε προηγούμενη έκδοση, ή απλά είναι κάποιο feature που δεν διατίθεται σε αυτή την έκδοση. Γι αυτό το ανέφερα εδώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 ώρα πριν, ObeyWario! είπε

Δεν είναι bug αλλά απορία, πως κάνουμε αναφορά σε προσωπικό μν που κάτι δεν μας αρέσει;

Εξαρτάται τι είναι αυτό που δεν σας αρέσει.

Γενικά, δεν παρεμβαίνουμε στα προσωπικά μηνύματα, ακριβώς γιατί είναι προσωπικά.

Η απλούστερη λύσει είναι η αξιοποίηση της δυνατότητας τοποθέτησης του μέλους που ενοχλεί στη λίστα αγνόησης, οπότε παύει και η δυνατότητα αποστολής προσωπικών μηνυμάτων.

Εναλλακτικά, επικοινωνείτε με τα κεντρικά στο [email protected] περιγράφοντας το πρόβλημα ώστε να αξιολογηθεί και να αποφασιστεί αν χρήζει λήψης άλλων μέτρων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...