Προς το περιεχόμενο

Insomnia v2022 - Αναφορά bugs


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 855
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παιδες μια ερωτηση, η καταταξη που εχουμε κατω απο το ονομα μας  πως καθοριζεται? ρωταω γιατι προσεξα οτι ξαφνικα ανεβηκα 2 βαθμους, και απομενει λιγο και για τον τελευταιο (15/15)......😃😐😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, rus είπε

ρε παιδες μια ερωτηση, η καταταξη που εχουμε κατω απο το ονομα μας  πως καθοριζεται? ρωταω γιατι προσεξα οτι ξαφνικα ανεβηκα 2 βαθμους, και απομενει λιγο και για τον τελευταιο (15/15)......😃😐😆

Και γω αυτό μπήκα να γράψω. Ανέβηκα πριν λίγο από 12/15 κατευθείαν 15/15 και παρατηρώ την ίδια αναβάθμιση σε πολλούς ακόμα οπότε ή άλλαξαν ξαφνικά τα κριτήρια ή είναι bug

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, rus είπε

ρε παιδες μια ερωτηση, η καταταξη που εχουμε κατω απο το ονομα μας  πως καθοριζεται? ρωταω γιατι προσεξα οτι ξαφνικα ανεβηκα 2 βαθμους, και απομενει λιγο και για τον τελευταιο (15/15)......😃😐😆

7 ώρες πριν, cthulhucarbide είπε

Και γω αυτό μπήκα να γράψω. Ανέβηκα πριν λίγο από 12/15 κατευθείαν 15/15 και παρατηρώ την ίδια αναβάθμιση σε πολλούς ακόμα οπότε ή άλλαξαν ξαφνικά τα κριτήρια ή είναι bug

Είχα προσέξει ότι έκαναν κάποιες αλλαγές/διορθώσεις στο προφίλ τις τελευταίες ημέρες, ίσως οφείλεται σε αυτό. Αλλιώς πρόσθεσαν κάτι και υπολογίζει περισσότερα πράγματα, οπότε και θα μείνει. Φαντάζομαι ισχύει για όλους, και σε εμένα ανέβηκε 2 νομίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/6/2023 στις 9:33 ΠΜ, M A T R I X είπε

Είχα προσέξει ότι έκαναν κάποιες αλλαγές/διορθώσεις στο προφίλ τις τελευταίες ημέρες, ίσως οφείλεται σε αυτό. Αλλιώς πρόσθεσαν κάτι και υπολογίζει περισσότερα πράγματα, οπότε και θα μείνει. Φαντάζομαι ισχύει για όλους, και σε εμένα ανέβηκε 2 νομίζω

Oσοι εχουν 15/15 ανηκουν λεει στο top 1%. Aρα αυτο τωρα μαλλον θα εγινε 10%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, Hal9000 said:

Μια αναβάθμιση δεν πήγε καλά και έχουν δημιουργηθεί διάφορα θέματα. Το κοιτάμε

ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑΣ ΠΙΣΩ!

Καλό κουράγιο... :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ματάκια μας, φέρτε πίσω το dark mode 😀

Από πόσες χώρες μας κάνανε επίθεση ? Περάσαμε τις επιθέσεις του υπουργείου ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Hal9000 είπε

Μια αναβάθμιση δεν πήγε καλά και έχουν δημιουργηθεί διάφορα θέματα. Το κοιτάμε

... μία αναβάθμιση δεν πήγε καλά ή μήπως μία επίθεση πήγε καλύτερα απο το αναμενόμενο?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...