Προς το περιεχόμενο

Insomnia v2022 - Αναφορά bugs


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

55 λεπτά πριν, Titos301 είπε

image.png.c8ac4b6112062ba926b70bf3523e4452.png

παιδια απο κινητο και desktop αυτο το σπαστικο δεν φευγει, παταω x αλλα επιστρεφει συνεχεια !!!!

Το είχα κι εγώ χθες, κάνε ένα καθαρισμό μπισκοτάκια κι όταν ξαναμπείς θα φύγει.

Cookie Monster Eating GIF by Sesame Street

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 855
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

η επιλογή των υποθεμάτων των μπλα-μπλα έστρωσε και πλέον δε χρειάζεται κάθε φορά να τα αποεπιλέγεις

(αν και κρίμα που ξέμεινε έτσι χωρίς λόγο και αιτία)

το ίδιο και τα emoji , κρατά και τα τελευταία χρησιμοποιούμενα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλαξα υπολογιστή και δείχνει ως τώρα κανονικά.

το περίεργο είναι ότι το βλέπω έτσι και σε χρωμ και σε μοζιλ.

το πιο περίεργο είναι ότι το κάνει μόνο στο ινσομνια 🤑

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα! Forums > Hardware > Προσφορές νομίζω δε δίνει πλέον τη δυνατότητα για επεξεργασία στο αρχικό ποστ.

edit: Το παραπάνω ισχύει μόνο για πιο παλιά threads απ' ότι είδα 

Επεξ/σία από M A T R I X
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
18 λεπτά πριν, Vault13 είπε

δεν εμφανιζει θεματα στο μπλα μπλα

Μπλα Μπλα - Insomnia.gr.png

δεν έχεις κλικάρει δίπλα το μπλα-μπλα ,

μετά θα πρέπει να αποεπιλέξεις το αθλητικά και μετά το automoto , το γιατί το ξέρει μόνο αυτός που το σχεδίασε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν έχουμε βάλει η μας έχουν βάλει στην λίστα αγνόησης αν στείλουμε ένα μήνυμα η μας στείλουν απλά ο αποστολέας βλέπει πως ο άλλος απλά δεν το έχει διαβάσει ποτέ.

Μήπως θα έπρεπε με κάποιον τρόπο κάποιος που τον έχω μπλοκάρει να ενημερώνεται ότι τον έχω μπλοκάρει;

Παράδειγμα στο Facebook δεν μπορείς καν να γράψεις σε κάποιον που σε έχει μπλοκάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
2 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Όταν έχουμε βάλει η μας έχουν βάλει στην λίστα αγνόησης αν στείλουμε ένα μήνυμα η μας στείλουν απλά ο αποστολέας βλέπει πως ο άλλος απλά δεν το έχει διαβάσει ποτέ.

Μήπως θα έπρεπε με κάποιον τρόπο κάποιος που τον έχω μπλοκάρει να ενημερώνεται ότι τον έχω μπλοκάρει;

Παράδειγμα στο Facebook δεν μπορείς καν να γράψεις σε κάποιον που σε έχει μπλοκάρει.

Είναι λίγο διαφορετικές έννοιες block και ignore. Όταν βάζεις κάποιον στη λίστα αγνόησης, κάνεις αυτό ακριβώς: τον αγνοείς. Ούτε σε νοιάζει αν σου στέλνει ή οτιδήποτε άλλο. Και, για να φτάσεις να θες να τον βάλεις σ' αυτή τη λίστα, πάει να πει ότι έχεις χάσει κάθε εκτίμηση, τον θεωρείς ενοχλητικό κτλ. Γιατί να σε νοιάζει, λοιπόν; Υπό αυτό το πρίσμα, μια χαρά βρίσκω τον μηχανισμό. 

Ας απαντήσει και κάποιος υπεύθυνος, βέβαια. Απλά εγώ έτσι το βλέπω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Η λίστα αγνόησης είναι αυτό ακριβώς που λέει: μία λίστα, στην οποία τοποθετεί το κάθε μέλος άτομα που επιθυμεί να αγνοεί στο εξής. Ignore (αγνόηση), όχι block (μπλοκάρισμα).

Εκτός αυτού, δεν είναι μηχανισμός πικαρίσματος του άλλου μέλους, γι' αυτό και έχουμε πει κατ΄επανάληψη, όταν αποφασίζετε να τοποθετήσετε κάποιο μέλος σε αυτή τη λίστα, η απόφαση αυτή αφορά εσάς και κανέναν άλλο, γι' αυτό μην την ανακοινώνετε δημόσια, δεν ωφελεί σε τίποτε, ενώ αντίθετα μπορεί να δημιουργήσει προβλήματα.

Παράδειγμα:

"Σε βάζω σε λίστα αγνόησης".

"Σκασίλα μου, τι μου το λες, να λυπηθώ;"

Οπότε, από μια απόφαση αυστηρά προσωπική και ένα εργαλείο που βρίσκεται στη διακριτική ευχέρεια του καθενός να το χρησιμοποιήσει, η δημόσια ανακοίνωση δημιουργεί στο παράδειγμα αυτό δύο μηνύματα που πρέπει να διαγραφούν.

Κι επειδή, 14 χρόνια συντονιστής εδώ, το έχω δει να συμβαίνει άπειρες φορές, αν θέλετε ακούστε τη συμβουλή μου: όταν πάρετε την απόφαση, κρατήστε την για τον εαυτό σας, είναι καλύτερα για όλους.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχει παρατηρησει κανεις αλλος μια "καθυστερηση" στο Loading απο χθες? Και με κινητο, και με pc, και σε διαφορετικα δικτυα wifi/4g+. Πχ τωρα αργει η αρχικη σελιδα, δεν φορτωνουν οι εικονες στο αρθρο για το νετφλιξ, αργει η υποβολη απαντησης. Με αλλες σελιδες δεν εχω θεμα

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και μερικές ημέρες έχω παρατηρήσει ότι στη δραστηριότητα ενός προφίλ, δεν είναι πλέον τα θέματα marked ως "unread" όταν έχει γράψει κάποιος μετά από εσένα, ενώ στο παρελθόν έπαιζε αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...