Προς το περιεχόμενο

Στο πάτο η Ελλάδα στην αναγνώριση ομοφυλοφίλων.


leuko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αγαπητε μου φιλε gtsamour

 

  • να υποθεσω οτι το nickname σου δεν σημαινει gts-amour (δηλαδη ερωτας-αγαπη για gts????)αλλα τι λεω,εσυ δεν εχεις καμμια απολυτως σχεση με καγκουρες και αυτοκινητα,σωστα....

  • εσυ που εισαι πιο μορφωμενος απο μενα (????) και λιιιγο μεγαλυτερος θα επρεπε να ξερεις οτι σε μια συζητηση δεν επιτιθεμεθα στην προσωπικοτητα του συνομιλητη μας αλλα στις αποψεις του.γιατι αυτο ειναι πολιτισμενη συζητηση (αλλα που να ξερεις εσυ απο τετοια-ολοι θυμομαστε τους τροπους σου οταν μιλαγαμε για ΑΕΙ και ΤΕΙ...-εδω σε μαζεψε ευτυχως ο paredwse)

  • σαν μορφωμενος λοιπον περιμενα πιο σοβαρα επιχειρηματα απο μπινελικια που ριχνεις αλλα απ'οτι φαινεται επιχειρηματα σοβαρα δεν εχεις....λυπαμαι... :)

  • "τις γνωστες μου......."εχω το αναφαιρετο δικαιωμα να τις λεω οπου θελω (εφοσον παντα συμφωνουν με τους ορους του insomnia)τοσοι μοδερεϊτορς εδω,κανενας δεν μου εκανε ουτε μια νυξη (εκτος απο μια για το αρχικο μου ποστ)δεν εισαι εσυ υπευθυνος σχετικα με το τι θα λεω και τι οχι...

  • για τις γραμματικες μου γνωσεις καλυτερα να μην μιλησω....(αν ψαξεις παντως μπορεις να βρεις σχετικα ευκολα ποσα απιδια πιανει ο σακος μου)

φιλικα παντα ετσι....μην παρεξηγηθεις και συγχυστεις και κοψεις κανεναν κακομοιρογλου ΤΕΙτζη που ΤΟΛΜΗΣΕΙ να ερθει να τον αξιολογησεις....

 

 

ετσι??

 

ηρεμα ειπαμε.....

 

καλο σου βραδυ

 

ps.α,και την υπογραφη σου στην επιστρεφω οπως ακριβως την γραφεις....προσεχε γιατι αν ψηφιστει κανενας τετοιος νομος σε βλεπω στη σειρα πολυυυυυυυυ πιο μπροστα απο μενα για την ηλεκτρικη καρεκλα,και αυτο ε,χμ,δεν ειναι και η αναμενομενη εξελιξη ε?ε?ε?

 

- Όχι δε σημαίνει αυτό....

- Αν είσαι μόνο λίγο μικρότερος από μένα και κουβαλάς αυτό το μυαλό, κάηκες... Πολιτισμένες συζητήσεις γίνονται μεταξύ ανθρώπων που καταλαβαίνουν τι εννοούν οι άλλοι με την πρώτη, άντε με τη δεύτερη.

- Η ανοχή στη βλακεία έχει και τα όριά της. Εδώ δε στρόφαρες με τα επιχειρήματα των άλλων (τα οποία και με καλύπτουν), τι πρέπει να με κάνει να πιστεύω ότι θα στροφάρεις με τα δικά μου και να καθήσω να αναλλωθώ. Κρίμα που μου έκανε edit ο paredwse στο post αλλά ήταν αναγκασμένος, μπορώ να στο στείλω σε pm όμως....

- Φυσικά και έχεις δικαίωμα να λές ότι πιστεύεις, και εγώ επίσης.

- Οι γραμματικές (μήπως εννοείς εγκυκλοπαιδικές?) σου γνώσεις δε με αφορούν, βοήθειά σου.

 

Ακόμα σε τσούζει αυτό με τα ΤΕΙ ε? Εμ ας πρόσεχες. Με μερικούς σαν εσένα επιβαιβαιώνεται η εικόνα που έχω.

Α το επιασες επιτέλους ότι η υπογραφή μου απευθυνόταν σε σένα? Αλλά τι λέω, αφού εγώ το είπα σε προηγούμενο post... σιγά μην το'πιανες.

 

Φιλικά πάντα ε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 493
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

απ'το προφιλ σου βλεπω οτι εισαι 33.και τι εχεις τελειωσει ειπαμε???

 

τα δικα μου στοιχεια μπορεις να τα βρεις απλα στο προφιλ μου.ψαξε για να δεις τι @@ εχει η σχολη μου.

 

παντως αν εισαι οντως 33 λυπαμαι την οικογενεια σου...εκτος κι αν το μονιμο complex σου το βγαζεις μονιμα εδω...

 

οσο για το μην σου,αν το στειλεις σε pm θα ανεβει παραυτα εδω.κανε ο,τι θελεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α δεν έχω τέτοια προβλήματα, για το αν θα βγάλεις εδώ το pm μου... Για να προλάβεις να το διαβάσεις το πρότεινα...

 

Όσο για τις ακαδημαϊκές σου γνώσεις (και όχι γραμματικές, lol), τι σε κάνει να πιστεύεις ότι ενδιαφέρουν τον οποιονδήποτε και πολύ περισσότερο εμένα.

 

Το μόνο που σε σώζει είναι ότι είσαι 18 χρονών μόμολο, θα πήξει το μυαλό σου που θα πάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινα ολοι οι αντρακλες δεν μπορω να καταλαβω τι ζορι τραβατε με τους ομοφυλοφυλους...

Στο κατω-κατω αυξανεται η αναλογια ελευθερων γυναικων για την παρτη σας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Ειλικρινα ολοι οι αντρακλες δεν μπορω να καταλαβω τι ζορι τραβατε με τους ομοφυλοφυλους...

Στο κατω-κατω αυξανεται η αναλογια ελευθερων γυναικων για την παρτη σας...

 

Δεν υπερασπίζομαι τους "άντρακλες" και τα "ζόρια" τους, αλλά αν πραγματικά έχεις αυτή την απορία, αρκεί να διαβάσεις τις προηγούμενες σελίδες για να δεις ποια είναι αυτά.

 

Το post σου είναι σαν να λέει, "παιδιά, ξεφύγαμε από το θέμα μας, για να πιάσουμε το flame war ξανά".

 

Φιλικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπερασπίζομαι τους "άντρακλες" και τα "ζόρια" τους, αλλά αν πραγματικά έχεις αυτή την απορία, αρκεί να διαβάσεις τις προηγούμενες σελίδες για να δεις ποια είναι αυτά.

 

Το post σου είναι σαν να λέει, "παιδιά, ξεφύγαμε από το θέμα μας, για να πιάσουμε το flame war ξανά".

 

Φιλικά.

 

Τις εχω διαβασει αλλα και παλι δεν ειδα κανα λογικο επιχειρημα...

Κατι για κανιβαλους διαβασα...:mrgreen:

Θα προτιμουσα τον ορο comic relief για το συγκεκριμενο post μου και οχι αυτον του flame...

 

Y.Γ. το thread ηταν ηδη πρωτο οταν εκανα ποστ... δεν χρειαζεται η βοηθεια μου για να γινει flame...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο για τις ακαδημαϊκές σου γνώσεις (και όχι γραμματικές, lol), τι σε κάνει να πιστεύεις ότι ενδιαφέρουν τον οποιονδήποτε και πολύ περισσότερο εμένα.

 

αυτο τι ειναι???

έχεις βγάλει σχολείο αγόρι μου?

μαλλον σε πηραν τα χρονια τελικα...

επειδη ομως εμενα με ενδιαφερει θα ηθελα να μαθω ποια ειναι η περιβοητη σχολη που εβγαλε τετοιο βλασταρι....(για σενα μιλαω ετσι...)

 

Το μόνο που σε σώζει είναι ότι είσαι 18 χρονών μόμολο, θα πήξει το μυαλό σου που θα πάει.
το μονο που με σωζει ειναι οτι ειμαι μικρος με πολλα περιθωρια για αλλαγες σε αντιθεση με σενα που εισαι μεγαλος αλλα και στραβοξυλο...και αντε στα 35 να αλλαξεις....ε,δε γινεται,τι να κανουμε...

 

that's all folks...no more flame war

no more offtopic....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινα ολοι οι αντρακλες δεν μπορω να καταλαβω τι ζορι τραβατε με τους ομοφυλοφυλους...

Στο κατω-κατω αυξανεται η αναλογια ελευθερων γυναικων για την παρτη σας...

 

Όχι αν υπολογίσεις και τις λεσβίες.... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι αν υπολογίσεις και τις λεσβίες.... :D

 

Κοιτα, οι λεσβιες συμφωνα με τις τσοντες που εχουν δει δεν εχουν προβλημα να προστεθει και καποιος αντρας στο κρεβατι τους οποτε και παλι καλα ειμαστε...:mrgreen:

Ασε που ειναι και ολες πανεμορφες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε PATRINOS06, ο καθένας μας "κουβαλάει" και το παρελθόν του, επομένως σε παρακαλώ σταμάτα να επαναλαμβάνεις για τη σχολή σου, διότι δεν ξέρεις ποιος είναι ο κάθε συνομιλητής σου και ειδικά σε αυτο το φόρουμ υπάρχουν άνθρωποι που μπορούν απλά αναφέροντας τη δουλειά τουςή το επίπεδο των σπουδών τους, να σε "ρουμπώσουν" που λέγαμε και μικροί...

 

Εδώ όλοι κρίνουμε και κρινόμαστε για και από τις απόψεις μας και αυτό είναι το μεγάλο πλεονέκτημα της συμμετοχής σε κάθε φόρουμ.

 

Όσο για τις λεσβίες, τα είπε ο Luci σε προηγούμενο ποστ του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα, οι λεσβιες συμφωνα με τις τσοντες που εχουν δει δεν εχουν προβλημα να προστεθει και καποιος αντρας στο κρεβατι τους οποτε και παλι καλα ειμαστε...:mrgreen:

Ασε που ειναι και ολες πανεμορφες...

 

Ουουουυυυ τι να σου πω κούκλες είναι.....

φυσικά αυτές οι θεές που βλέπεις σε τσόντες μόνο λεσβίες δεν είναι, αν δεις καθαρόαιμη λεσβία θα καταλάβεις τι εννοώ. Φορτηγατζής ένα πράμα, πολύ κοντό μαλλί, χοντρές κλπ κλπ. Και ούτε να δουν άντρα...

Φαντάσου το αντίστοιχο της κραγμένης σε γυναίκα όμως, δηλαδή αντρούτσος.

 

επειδη ομως εμενα με ενδιαφερει θα ηθελα να μαθω ποια ειναι η περιβοητη σχολη που εβγαλε τετοιο βλασταρι....(για σενα μιλαω ετσι...)

 

Χημικό Πάτρας, Φαρμακευτική Αθηνών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξερω φιλε μου πολυ καλα οτι (ειδικα εδω) υπαρχουν ατομα τα οποια δεν τα φτανω ουτε στο μικρο τους δαχτυλακι,δεν πεταω στα συννεφα!απλα συνεχεια (οχι μονο για σ'αυτο το θεμα) μας τα σπαει για την περιβοητη σχολη του.ποτε δεν επιδιωξα καμμια συγκριση με κανεναν εδω γιατι δεν εχω κανενα κομπλεξ κατωτεροτητας.αναφερθηκα προσωπικα και μονο στον gtsamour,απαντηση δεν πηρα και σταματω εδω

 

οσο για την δημοσιοποιηση των ΡΜ,γιατι οχι,αν ηταν προσβλητικα δεν εχω κανεναν ενδοιασμο να το κανω

 

edit:μολις ειδα την απαντηση απ'τον gtsamour...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...