Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Λοιπον κατα 90 τα εκατο την κανω απο το φορουμ οποιος θελει μου στελνει μηνυμα να του δωσω φεισμπουκ.Δεν υπαρχει κανενας λογος ετσι μου την   βαρεσε.Μαους αλεξ για σας η φωτο

 

 

 

 

post-337211-0-82173400-1444331283_thumb.jpg

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον κατα 90 τα εκατο την κανω απο το φορουμ οποιος θελει μου στελνει μηνυμα να του δωσω φεισμπουκ.Δεν υπαρχει κανενας λογος ετσι μου την βαρεσε.Μαους αλεξ για σας η φωτο

αμαν βρε Μανο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον κατα 90 τα εκατο την κανω απο το φορουμ οποιος θελει μου στελνει μηνυμα να του δωσω φεισμπουκ.Δεν υπαρχει κανενας λογος ετσι μου την   βαρεσε.Μαους αλεξ για σας η φωτο

κ εγώ μια απ τα ίδια Μάνο , μόνο που δεν την κάνω απ το forum αλλα απ το gym μου , είναι θέμα χρόνου. Θα μου πεις ε και ? απλά το είχα σίγουρο οτι θα μείνω εκεί για 10ετίες αλλα δεν πάει άλλο , πολύ αρνητικότητα και  δεν παλεύεται. 

Μακάρι να είχα κανα gym εδώ σε φάση να έχει γκαυλωμένους με τη γυμναστική και να παίζει heavy metal κ έτσι αλλα @@, θα αρκεστώ να βρω κάποιο που κανείς να μην ασχολείται μαζί σου. 

 

Θέλω να πάω να κάνω την προπόνηση μου , όχι να ακούω οτι δεν θα έχουμε να φάμε οτι είμαστε ξεγραμμένοι , οκ εγώ ανησυχώ κ μάλιστα είμαι στα πρόθυρα να αρχίσω να κοπανάω κόσμο με την κοροϊδία που παίζει με τις πληρωμές μας (μια μικρή καθυστέρηση 4 μηνών) αλλα όχι να τα λέμε ΚΑΘΕ μέρα , όχι να πηγαίνω πρωί πρωί και να φορτώνω τόσα νεύρα που να μη μπορώ να δουλέψω μετά.

 

τέσπα άσχετο όλο αυτό^ αλλα το νόημα είναι πως αν κάτι σε χαλάει απλά ξαπόστειλε το, ιδικά σε τέτοιους καιρούς είμαστε αρκετά στραβωμένοι απο μόνοι μας δεν χρειάζονται περισσότερα.

 

καλημέρες 

 

 

Brb , new start loading....

ώρα να πιάσω αυτή

 

 

 

κ καλύτερη φόρμα ξανά , χωρίς μαλάκες στο κεφάλι μου

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πειναω 

 

Ηρθε η μάνα μου σπίτι, με ζάλισε και έφαγα μια Κυριακή κάνα 1000 θερμίδες πάνω από ο κανονικό. Από τότε πεινάω μονίμως, ακόμα και μετά το φαι (έβαλα και ένα κιλό)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν αλλάζω γυμναστήριο ούτε με σφαίρες. Μακάρι να παει καλά σαν καινούργιο που είναι.

Γεμάτο πιτσουνάκια με σορτσάκια είναι :)

(Έχω αληθωρήσει)

Άσε που είναι 10 μέτρα απο το σπίτι μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε η μάνα μου σπίτι, με ζάλισε και έφαγα μια Κυριακή κάνα 1000 θερμίδες πάνω από ο κανονικό. Από τότε πεινάω μονίμως, ακόμα και μετά το φαι (έβαλα και ένα κιλό)

Εμενα οταν ερχεται η μανα μου  δεν αλλαζει κατι γιατι δεν μαγειρευει καλα χαχαχαχα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 7 ημέρες αποχής το CPK από 690 πήγε 88 :)

( Εμ ο κολόγερος είχα μπεί σε cross fit προσπαθώντας με εγωισμό να ακολουθήσω τους τούμπανους πιτσιρικάδες και κάηκα.Θέλω να ξαναρχίσω και bjj τρομάρα μου....)

 

Επειδη δε το χω ψαξει και το σκεφτομουν τελετυταια, με αιματολογικες την βγαζεις τη τιμη? 2 φορες μετρηθηκες σε μια βδομαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Επειδη δε το χω ψαξει και το σκεφτομουν τελετυταια, με αιματολογικες την βγαζεις τη τιμη? 2 φορες μετρηθηκες σε μια βδομαδα

ναι με αιματολογικες φαινεται η σι πι κει! αλλα σε αθλητες εινα ιυψηλη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πειναω

 

  

Έχω σιχαθεί να τρώω. Πως την παλεύετε ρε και είστε 80φευγα κιλά.

 

 

κ εγώ μια απ τα ίδια Μάνο , μόνο που δεν την κάνω απ το forum αλλα απ το gym μου , είναι θέμα χρόνου. Θα μου πεις ε και ? απλά το είχα σίγουρο οτι θα μείνω εκεί για 10ετίες αλλα δεν πάει άλλο , πολύ αρνητικότητα και  δεν παλεύεται. 

Μακάρι να είχα κανα gym εδώ σε φάση να έχει γκαυλωμένους με τη γυμναστική και να παίζει heavy metal κ έτσι αλλα @@, θα αρκεστώ να βρω κάποιο που κανείς να μην ασχολείται μαζί σου. 

 

Να σουν εδώ κοντά να ερχοσουνα να βγάζαμε μαζί πόρωση. Απο θετικότητα και πείσμα αλλο τπτ. Χτες έκανα σκουωτ με αδιάβροχο αφού το ρακ ειναι σε εξωτερικό χώρο και ψιλοεβρεχε. Να χα έναν σα κι εσένα με με έσπρωχνε προς τα πάνω κι αλλο τίποτα.

Αλλα ακούμε χατζηφραγκετα, σε αυτό είμαι κάθετος. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...