Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το paypal από 45 μέρες το έχει πάει στις 180 για άνοιγμα case έτσι δεν είναι ; Η αλλαγή από πότε ισχύει ; Γιατί έχω μια παραγγελία από 17 Φλεβάρη που δεν έχει φτάσει ακόμα και συμπληρώνονται 45 μέρες τώρα...αν είναι να μην ανοίγω case αν έχω πλέον 180... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύνδεσα την χρεωστική κάρτα στο paypal. Μου έκανε refund 1,5ε (επιβεβαίωση κάρτας). Αν κάνω αγορές θα μου χρεώσει τον λογαριασμό κανονικά; και το 1,5ε που φαίνεται στο paypal που βρίσκεται έχασα τη μπάλα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το paypal από 45 μέρες το έχει πάει στις 180 για άνοιγμα case έτσι δεν είναι ; Η αλλαγή από πότε ισχύει ; Γιατί έχω μια παραγγελία από 17 Φλεβάρη που δεν έχει φτάσει ακόμα και συμπληρώνονται 45 μέρες τώρα...αν είναι να μην ανοίγω case αν έχω πλέον 180... 

 

Ισχύει από 29 Ιανουαρίου:

 

Section 13.5

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι zippo, αφου χρησιμοποιουν ναφθα σαν ουσια που μυριζει και αφηνει το αρωμα της (κατα τα λεγομενα), για ποιο λογο να χρησιμοποιουνται? Ειναι ωραιοι και μουρικοι και θελω εναν, αλλα ειναι τελικο μονο για τσιγαρο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι φίλε μου δεν θα γελασουν, για πίσω σου δεν παίρνω όρκο. Σε τέτοιες εποχές και το δεκαρικο άστα. Και βέβαια να πας αφού τα χρειάζεσαι!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σάς θέλω να σας ρωτήσω κάτι... Έκανε ένας φίλος παραγγελία από το to2c έβαλε όνομα επίθετο ΤΚ πόλη χώρα κλπ όλα κανονικά κ μετά αντί για πολυδενδρι αττικής που ειναι η περιοχή του είχε βάλει πολυδενδρι ourense ΤΚ κανονικά κ χώρα ελλαδα και στο PayPal ήταν όλα σωστά θα έχει θέμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

20λεπτο υπολόγισε. Μπορεί και λίγο περισσότερο, ανάλογα με την κίνηση στους σταθμούς (αν και, ξεκινώντας από Σύνταγμα, γλιτώνεις τον χειρότερο).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερώτηση μίας φίλης,δεν ξέρω απάντηση και είπα να ρωτήσω εδώ.

ανανέωση κάρτας ανεργίας ηλεκτρονικά όλα οκ. πως αποδεικνύεις ότι είναι ενεργή η κάρτα σου , όταν πας να βγάλεις ένα εισιτήριο με κτελ πχ;

ηλεκτρονικά βγαίνει βεβαίωση ανεργίας μέχρι την ημέρα που κάνεις την αίτηση και τη τυπώνεις.

ή κάτι τέτοιο. όσοι έχετε κάνει ρίχτε ένα hint.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερώτηση μίας φίλης,δεν ξέρω απάντηση και είπα να ρωτήσω εδώ.

ανανέωση κάρτας ανεργίας ηλεκτρονικά όλα οκ. πως αποδεικνύεις ότι είναι ενεργή η κάρτα σου , όταν πας να βγάλεις ένα εισιτήριο με κτελ πχ;

ηλεκτρονικά βγαίνει βεβαίωση ανεργίας μέχρι την ημέρα που κάνεις την αίτηση και τη τυπώνεις.

ή κάτι τέτοιο. όσοι έχετε κάνει ρίχτε ένα hint.

εχει καπου μεσα στο σάιτ να εκτυπωσεις βεβαιωση ανεργιας. Ας το ψαξει λιγο. Μαζι με αυτο λογικα θα παει

 

σορυ λαθος. δε το διαβασα ολο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερώτηση μίας φίλης,δεν ξέρω απάντηση και είπα να ρωτήσω εδώ.

ανανέωση κάρτας ανεργίας ηλεκτρονικά όλα οκ. πως αποδεικνύεις ότι είναι ενεργή η κάρτα σου , όταν πας να βγάλεις ένα εισιτήριο με κτελ πχ;

ηλεκτρονικά βγαίνει βεβαίωση ανεργίας μέχρι την ημέρα που κάνεις την αίτηση και τη τυπώνεις.

ή κάτι τέτοιο. όσοι έχετε κάνει ρίχτε ένα hint.

Good point. Και εμένα με προβληματίζει αυτό. Τα κτελ έχουν έκπτωση για ανέργους;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω σε 2 λογαριασμούς από 10€. Αν πάω αύριο να τα βγάλω με το βιβλιάριο θα μου τα δώσουν ή θα γελάνε;

 

Φοιτητής detected

 

Σου είναι αδιάφορο. Είναι τα λεφτά σου, όσα είναι, και θες να τα σηκώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...