Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το εισητηρίο που θα σου στείλουν. Βεβαια και αυτό τυπικό ειναι αφού σχεδόν σε όλες τις εταιρίες πλην τις easy κ ryanair απλά πας στα εκδοτηρια με ταυτότητα (χωρις να χρειάζεται αλλο εγγραφο) και σου δινουν εκει το εισητηριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Η διαρκής προώθηση συγκεκριμένων blogs δεν πρόκειται να γίνει ανεκτή. Το έχω εξηγήσει κατ' επανάληψη. Ειδικά blogs που σηκώνουν κείμενα από όπου βρουν, τα υπογράφουν και για "δικά τους" και έρχονται εδώ να μαζέψουν clicks.

 

Αν θέλετε να μας πείτε για μια όμορφη πόλη που επισκεφτήκατε, κάντε το με δικά σας λόγια. Πείτε μας τις δικές σας εντυπώσεις, όχι τι γράφει η Ελληνική έκδοση της wikipedia.

 

Το έχω εξηγήσει κατ' επανάληψη και ορισμένοι επιμένουν. Νομίζουν ότι δημιουργώντας "νέους" λογιαριασμούς (όπου χρησιμοποιούν για email τα προηγούμενα nick τους ή το όνομα του blog που σπαμάρουν) θα ξεγελάσουν τον οποιονδήποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας παίδες.Σκέφτομαι φέτος να πάω Κεφαλονιά.Περίπου μέσα ιουλίου.Μπορείτε να μου πείτε μερικά βασικά πράγματα;Αν υπάρχει κάτι να προσέξω;

Αξίζει να πάρουμε αμάξι;πόσο κοστίζει η μεταφορά του με φέριμποτ;

 

αν έχει ξαναειπωθεί,πείτε μου σελίδα του thread να πεταχτώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα μιας που άνοιξε ο καιρός και φυσικά και η διάθεση σκέφτομαι μια μονοήμερη εκδρομή προς Χαλκιδική με το έταιρον ήμισι .wub.gif

 

 

Αλλα ελα μου ντε που δεν ξέρω που παν τα 4..Ειχα πάει προ 10 ετίας για λίγες μέρες στο Σάνι και θυμάμαι ηταν πολύ ωραία.

 

Ποιο προορισμό να επιλέξω;

Θέλω να είναι σχετικά ήσυχα γραφικά να έχει ωραία μαγαζιά για καφέ φαγητό τοπίο θαλασσα ισως για βουτιές και φυσικά να μην γίνεταται τις κακομοίρας απο καγκουρομάγαζα..shock.png

 

Υπόψην θα πάω με το Κτελ απο Θεσσαλονίκη Σαββατο ή Κυριακκή.ακουω τις προτάσεις σας :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονοήμερη...σου κου..με λεωφορείο....

μέχρι τα μουδανιά καλά είναι, πιο κάτω μακριά...

sani θα γίνεται πανικός...

στα μουδανιά όχι τόσο, είναι πιο relax καταστάσεις...

φλογητά , μυκονιάτικα κλπ στα κοντά, αλλα δε τα προτείνω...

καλύτερη φάση δεύτερο πόδι, αλλα είναι μακριά για μονοήμερη με λεωφορείο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ κρατάω Αθυτο :) φαίνεται σχετικά κοντά.Αν εχετε και αλλες προτασεις θα το εκτιμήσω.Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις εως τώρα.

 

τον Αθυτο δεν τον βρίσκω αλλα τον αΦυτο στο χάρτη ειναι το ίδιο ; ειναι στο πρώτο πόδι και απέναντι απο το Δευτερο ο Αφυτος κατω απο Νεα Φωκαία σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως, το κακό με το 2ο πόδι είναι οι αποστάσεις (και ο κωλόδρομος φυσικά). Δε αξίζει για μονοήμερη και ειδικά με λεωφορείο. Ας το κρατήσει σαν ιδέα για καμιά πολυήμερη εκδρομή με κάρο αν είναι δυνατόν.

 

Έδιτ: Είναι η Άθυτος ή η Άφυτος, ανάλογα ποιόν θα ρωτήσεις :P (οι ταμπέλες πάντως γράφουν Άθυτος).

 

Ξαναματαέδιτ: Ναί αυτό που βρήκες σαν Άφυτο είναι. Ανάμεσα στην Νέα Φώκαια και την Καλλιθέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...